Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładny dzień 10 urodzin wypada 5 grudnia, bo właśnie 5 grudnia 1999 roku wystartował Polsat 2 Cyfrowy, który potem nazywano Polsat Cyfrowy, a teraz oficjalnie: Cyfrowy Polsat. :)

Ja z lamentem i narzekaniami zaczekam dokładnie do 2 stycznia 2010 roku - wtedy będzie już wszystko jasne. Urodziny będą obchodzone przez cały grudzień, a więc atrakcji, promocji i nowości programowych możemy się spodziewać właśnie w grudniu a nawet jeszcze w Nowy Rok, pamiętam że wiele kanałów było dodawanych właśnie w Nowy Rok, jak było np. z MTV o ile dobrze pamiętam oraz z HBO.

Wiele razy CP zaskakiwał dodaniem kanałów, których nikt się nie spodziewał, np. paczka BBC, Fox Life, E! Entertainment albo zupełnie znienacka Eurosporty, na brak których niektórzy narzekali ładnych parę lat!!! Bywało, że dołączano wiele kanałów naraz, w jednym dniu, było tak np. z AXN Sci-FI, AXN Crime i Zone Romanticą. Na 100% dodadzą w grudniu nowe kanały, tylko pytanie czy dodadzą tylko dodatkowo płatne kanały i pakiety, czy wzbogacą obecne pakiety? - Raczej wypadało by dodać coś do Familijnego i Relax Mix-a, szczególnie po tych listopadowych podwyżkach.

 

W przyszłym roku kończy mi się umowa na czas określony, dlatego zaczekam spokojnie na rozwój sytuacji, jak na razie Cyfra+ imponuje wzrostem oferty, powiedziałbym nawet że "szpanuje" nowościami, ale uważam że Polsat przygląda się działaniom konkurencji i opiniom użytkowników innych platform na temat nowych kanałów, potem będą starali się wynegocjować korzystne umowy na kanały najbardziej popularne.

Jeżeli jednak sprawdzi się czarny scenariusz i oprócz zaje....ście drogich kanałów HD i PPV nie dodadzą nic innego to nadszarpną lojalność wielu klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony "trochę" się wku... :/ tą podwyżką, ale może z drugiej strony był to ruch wyprzedzający przed wprowadzeniem tej MASY kanałów o których wcześniej ktoś wspomniał.

Cztery/sześć zł. to nie majątek, ale gdyby za to miało dojść nawet 10 :shock: kanałów to niewątpliwie był by to szok- i to nie tylko dla nas :jupi: .

Jak będzie :?: trzeba poczekać prawdopodobnie do grudnia i tak zrobię bo pomału przymierzam się do wypowiedzenia starej umowy i wymiany sprzętu, któremu niewątpliwie "urosła broda" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem tak wielkim optymistą i wychodzę z założenia aby ,, nie chwalić dnia przed zachodem słońca ,, .

Oczekiwania mamy duże , ale mam nadzieję , że spełnią się one chociaż w 50% , a to już będzie dużo .

I jeszcze jedno , przykro mi to stwierdzić , ale prawda jest ( niestety ) taka , CP traktuje swoich abonentów jako zło konieczne i nie przyjmuje do wiadomości frustracji swoich abonentów . Kierownictwo CP już się przyzwyczaiło do ciągłego narzekania nas ( abonentów ) na zawartość programową i jakość techniczną i nie widząc żadnych radykalnych posunięć z naszej strony , po prostu ,, olewa nas ,, . To jest przykre , ale prawdziwe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sobie wielkich nadziei nie robił :mrgreen: . Lepiej być miło zaskoczonym niż niemile rozczarowanym. Na chwilę obecną szanse na dołączenie mają 2 kanały HD, o które operator chce poszerzyć ofertę. Co do Pakietu Familijnego, to uważam, że jest wystarczająco "napakowany". Ostatnio dołączono do niego Polsat Film i Polsat Sport Extra. Pakietem, który najbardziej prosi się o wzbogaceniem jest Relax Mix.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rexroth ciekawe to co piszesz o nowym sofcie do samsungów ,Ja wczoraj dzwoniłam do techników Cp w tej sprawie i mi powiedzieli ze nic o nowym sofcie do samsungów nie wiedzą i kazali mi dać mojego Samsunga HD do serwisu ,a tak na marginesie to test S wyświetla na wszystkich tunerach Cp czy tylko na Samsungach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ten nowy soft to dostałem takiego maila z CP:

 

Szanowny Panie

 

Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że w najbliższych dniach pojawi się nowa wersja oprogramowania, która pozwoli usunąć zgłaszany problem. Aktualizacja oprogramowania w dekoderze nastąpi automatycznie.

 

Jednocześnie informuję, że działanie funkcji EPG uzależnione jest od nadawcy danego programu, dlatego też nie występuje ona na wszystkich programach lub mogą występować przerwy w jej nadawaniu. Jeżeli dekoder nie wyświetla informacji o kanale w dolnym pasku informacyjnym, wówczas w celu przywrócenia funkcji EPG (jeżeli wybrany kanał ją posiada) proszę o przywrócenie ustawień fabrycznych dekodera, a następnie o ponowne zainstalowanie kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...