Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie by było, żeby TCM 24h też był na CP i to w dniu startu. Jak już będzie to myślę, że powinien być w Pakiecie Familijnym. Wcześniej jak była zapowiedź rozdzielenia CN i TCM, to mówiono, że na jakiś czas też dalej będzie dostępna obecna wersja, ale teraz na to nie wskazuję, więc bardzo prawdopodobne, że TCM 24h też będzie w CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiad z Dominikiem Libickim (fragment odnośnie HD w CP)

Czy w 2007 roku planujecie wprowadzić jakieś nowinki technologiczne?

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w połowie roku wprowadzimy do oferty pierwszy kanał wysokiej rozdzielczości – Polsat Sport HD – produkowany przez Telewizję Polsat S.A. Specjalnie na ten cel wydzierżawiliśmy nowy transponder, na którym docelowo będzie umieszczonych 5 kanałów HD. Naszym partnerem technologicznym w obszarze HDTV jest firma Samsung, w której zamówiliśmy dekodery umożliwiające odbiór telewizji wysokiej rozdzielczości. Współpraca z Samsungiem będzie miała także wymiar marketingowy. Cyfrowy Polsat zaoferuje wszystkim swoim abonentom telewizory HD marki Samsung w bardzo atrakcyjnych cenach, natomiast producent telewizorów do każdego odbiornika o wielkości co najmniej 40 cali będzie dawać w prezencie dekoder Cyfrowego Polsatu.

 

Czy w technologii HD wprowadzicie też inne kanały?

Do końca br. nasza platforma planuje wprowadzić pakiet 5 kanałów nadawanych w wysokiej rozdzielczości. Docelowo abonenci będą mogli oglądać kanały HD w 4 kategoriach tematycznych: sport, film, rozrywka i edukacja. Teraz jest jeszcze za wcześnie, aby mówić o szczegółach, ponieważ negocjacje z nadawcami trwają. Na chwilę obecną liczba kanałów HD na rynku nie jest znacząca. Mamy nadzieję, że w najbliższych miesiącach wystartuje kilka nowych stacji i w związku z tym będziemy mieli większe możliwości wyboru.

źr.wirtualnemedia_pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIASAT HISTORY i VIASAT EXPLORER zostało dołączyć myślę też dołączą na pewno daliby do familijnego pakietu inny nie pasuje lub stworzą inny, może kwietniu lub maju dołączą jak pisali kiedyś o TV1000 history, exprorer. Myślę też mogą być na wyłączność tak jak TV1000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie dobrze, że dorzucają "Tv1000" (chociaż ja go i tak nie będę miał, bo mam pakiecik "familijny"), ale komu potrzebny ten kanał o ślubach???

 

Rozumiem gdyby "Polsat" sam go robił, ale angielskie, albo amerykańskie zwyczaje w tej sprawie są ciutkę inne (pieniądze za ten kanał mogliby np. przeznaczyć na "TVP Sport" i pożytek byłby większy, ale mam nadzieję, że i tak go włączą - pytanie kiedy???)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...