Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981

Wiele z tych kanalow jest na wylacznosc. Chociazby Minimini, Planete, TVN Lingua, ZigZap, HBO, HBO2, HBO Comedy, Comedy Central, Baby TV, TVN Discovery Historia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieprawda..............W czerwcu tego roku wejdzie 5 kanałów HD ,a teraz w marcu(napoczątku) min. jeden kanał filmowy a oferta bedzie stale poszerzana....np. o kanały viasat...nam wtyki w CP..prosze mi wierzyć!!!

 

Dobre sobie masz wtyki.hahaha.To ,że w marcu wyjdzie co najmniej 1 kanał filmowy do wszyscy wiedzieli o tym od dawna. A do czerwca będą co najwyżej 2HD(Polsat Sport HD, i może jakiś filmowy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Zastanawiam sie tylko jesli faktycznie CP chcialby wprowadzic 5 kanalow HD to moze bedzie to wiekszosc ich kanalow czyli Polsat, Polsat 2, Polsat Sport HD, Polsat Extra HD i Zrowie i uroda HD :lol: Jakos innych sobie nie wyobrazam :roll: Nawet C+ nie doda wiecej kanalow niz 3 w HD wlacznie z juz istniejacym kanalem C+ Sport HD.

 

A tu nagle CP, ktory nawet nie ma dekoderow z HD i nie testuje HD nagle wprowadzi 5 kanalow :roll: w tym standardzie. Fakt, ze testowali w czasie mistrzostw, ale nie wiem czy to wystarczy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Polsat zmienił pozycję TV Biznes na liście kanałów w dekoderach platformy. Teraz można ją znaleźć w EPG pod numerem 44, tuż za Superstacją, a przed kanałem informacyjnym TVN 24. Przypomnijmy, ze od 8 lutego TV Biznes wchodzi w skład grupy Polsat. Do tej pory pierwsza polska telewizja biznesowa znajdowała się na pozycji 47 listy kanałów platformy Polsatu.

 

Prawdopodobne jest przeniesie TV Biznes z transpondera Cyfry+, na transponder Cyfrowego Polsatu. Na razie nie ma potwierdzonych informacji na ten temat.

 

żródło;satkurier.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tp.10.949 jest już osobny kanał TCM narazie są tam kolorowe pasy.Jeżeli już ktoś o tym wspomniał to sorki.

A na dekoderze echostar-dsb616 cyfrowego polsatu i na liście cyfrowego polsatu na jakim kanale jest ten tcm ? I podaj mi jeszcze na

platformach cyfrowych cyfra+i n na jakim kanale jest tcm?

Jeszcze sczegółowe dane też mi podaj.

Ale inni użytkownicy tego forum też mi mogą podać te dane.

Pozdrowienia

:D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jeszcze bym was bardzo prośił na odpowiedź na to:

 

A na dekoderze echostar-dsb616 cyfrowego polsatu i na liście cyfrowego polsatu na jakim kanale jest ten tcm ?I podajcie mi jeszcze na

platformie cyfrowej n na jakim kanale jest tcm?I jeszcze was bardzo bym prosił o sczegółowe dane na każdej platformie.

-------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Pozdrowienia

:D:):o8):lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...