Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na platformie Cyfrowego Polsatu przyda ły by się następujące kanały

TVP SPORT

COMEDY CENTRAL

Kanały VIASAT

FILMBOXY

KIDS CO

NASN

MOVIES 24

Oraz żeby udało im się dołączyć Discovery HD

I jeśli Cyfra+ nie ma na wyłączność to Canal+

Acha jeszcze całodobowe wersje CN i TCM I żeby dali Eurosport2 Z Polskimi napisami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat wkracza w erę kanałów tematycznych

 

Polsat stawia na kanały tematyczne. Zygmunt Solorz-Żak, właściciel słonecznej telewizji na łamach Pulsu Biznesu zapowiada start kilku nowych stacji oraz poprawę aktualnie istniejących kanałów (chodzi o zwiększenie oglądalności oraz ustabilizowanie pozycji na rynku).

 

Wkrótce wystartuje informacyjny Polsat 24. Stacja nie powstanie na bazie TV Biznes. Będzie to osobny projekt. Koszt kanału to około 100-200 mln zł - pisze Puls Biznesu. Planowane jest także uruchomienie kanałów: dziecięcego, muzycznego oraz młodzieżowego, ale nie wystąpiono jeszcze z wnioskiem o udzielenie koncesji dla tych stacji. Wniosek o koncesję dla Polsatu 24 został złożony w październiku zeszłego roku, ale KRRiT nie podjęła jeszcze żadnej decyzji w tej sprawie.

 

Puls Biznesu donosi również, że Polsat będzie współpracował z Cyfrowym Polsatem przy telefonii Halo Polsat. Za pośrednictwem komórek wirtualnego operatora mają być udostępniane treści multimedialne. Nadal nie jest jednak znany termin startu telefonii Halo Polsat. Głównym powodem opóźnień jest brak umów o połączeniu sieci z Polkomtelem i PTK Centertel. Natomiast kontent internetowy Polsatu będzie rozwijany przez samą spółkę, ale na pewno zakupiona zostanie jakaś firma - zapowiada Zygmunt Solorz-Żak na łamach Pulsu Biznesu.

 

Dziecięcy już Polsat chyba kiedyś miał i nie za bardzo to wyszło na dobre.Obecnie jest bardzo duża konkurencja wśród kanałów dla dzieci ,więc to chyba nie jest dobry pomysł.Ale pozostałe 2 kanały mogą być ciekawe ,o ile się pojawią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałby się jakiś kanał wyłącznie z polską muzyką, w ogóle mało jest kanałów pokazujących non stop teledyski. Polsat ma taki kanał z muzą - PLAY TV ale jest już tak długo testowany że chyba sami operatorzy o nim zapomnieli i nie uruchomią go :lol: Powinni też dodać COMEDY CENTRAL dziwię się że jeszcze go nie dodali do CP.

 

p.s. Ciekaw jestem czy skoro uruchomili oddzielny dosył dla TVN 24 to czy tak samo będą robić z innymi kanałami tvn-u i czy to postawi C+ i CP w trudnej sytuacji gdyż musieliby szukać miejsca na swoich tp dla tych kanałów i na pewno opóźniłoby dodanie jakichkolwiek innych kanałow na dłuższy czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje, to ta nagła chęć robienia swoich kanałów wynika z tego, że komuś zależy na tym, by kanały TVNu zniknęły z CP (i pewnie z C+). Tylko nie wiem komu to bardziej na rękę - ITI czy Polsatowi.

Taka luźna dywagacja - jeśli umowa na TVNy jest powiedzmy do 2010-2011, to te 2-3 lata są idealnym momentem na nauczenie widzów oglądania kanałów zastępczych typu Polsat 24 zamiast TVN 24.

Jestem przekonany, że to ma coś z tymi TVNami wspólnego. Poprostu Polsat chce się "usamodzielnić" i w sumie bardzo dobrze, że tak robi :) Jak dla mnie jest to zrozumiała decyzja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne zdanie co kolega wyżej. Kanał TV24 jest zdecydowanie najpopularniejszym kanałem tematycznym (udział w rynku 3,13%, drugie miejsce -Mini Mini - 0,81%, więc kolosalna różnica). Poza tym wysoko jest też TVN Turbo (11 miejsce - 0,32%) oraz TVN Style (12 miejsce - 0,30%). Usunięcie tych kanałów to byłby samobój ze strony Polsatu.

 

Przy okazji dodam, że najwyżej z "polsatowskich" tv jest Polsat Sport (9 miejsce - 0,45%).

 

dane za rok 2007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby nie tak jak przed kilku laty... Z resztą ten Polsat Zdrowie i uroda to też jeden wielki niewypał. Niby stacja o profilu naukowym a puszczają "Rodzinę zastępczą" i "Świat wg Kiepskich".

 

Przecież smiech to uroda. A uroda jest zdrowa. :wink:

 

Zobaczymy co wyrobia z tych kanalow tematycznych. W koncu sie chyba nauczyli z tych bledow ktore popelnili lata temu u nie popelnia ich jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem ostatnio maila do CP z zapytaniem kiedy planują dodac COMEDY CENTRAL i taka dostałem odpowiedz:

Szanowny Panie,

 

Uprzejmie informuję, że Cyfrowy Polsat cały czas czyni starania, aby oferta programowa była poszerzana. Na dzień dzisiejszy jednak nie jesteśmy w stanie podać kiedy i czy na pewno program Comedy Central wejdzie do pakietu programów. O wszelkich zmianach Klienci Cyfrowego Polsatu będą informowani na bieżąco za pomocą komunikatów na ekranach telewizora lub drogą listowną.

 

Z poważaniem

 

Pewnie wszystkim maszynowo daja taka sama odpowiedz. Pewnie COM EDY CENTRAL doczekamy się na świętego nigdy :twisted: Ale CP naprawdę zrobiłby nam prezent gdyby go dodał na Swięta!!!!Może.......poczekamy zobaczymy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...