Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na co wy liczycie na CC, PLAY czy TVP SPORT?

oni teraz podpisują umowy na HBO!! wiec nie myślą o niczym nowym.

Ba nawet Halo Polsat nie maja pomysłu jak uruchomić

a o giełdzie nie wspomnę!!

 

A co do nowości to dodali HBO jak dla mnie mega wielki plus w ich strone!!

 

i Mega wielka krecha jak ode mnie do wawy za brak porozumienia z tvp odnośnie EURO i Żużla!!!

 

przez takich na górze tracimy tylko my na dole

 

mega kupa na tvp1 i 2 i brak polskiego żużla!!

 

a jeżeli chodzi o CC to nie musi być dla mnie w CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzicie, ze platforma cyfrowa darzy Was tak ogromnym uczuciem, że na Walentynki dołączy Wasz wymarzony kanał telewizyjny? [beep]i po prostu. :)

 

Witam panów :!:

Mam nie potwierdzone informacje, ze 14 lutego Comedy Central wejdzie do CP. Chyba to będzie prezent za Walentynki :D . Ale jak napisalem to informacje nie potwierdzone. Niestety. Ale jak wejdzie 14 lutego to będzie fajnie, tylko ciekawe do jakiego pakietu.

Szerzenie bzdur - tydzień "urlopu". :)

 

Comedy Central jak bedzie to trafi do pakietu Film. To jest jedyna pewna informacja nt. CC.
Jak wyżej - tydzień urlopu.

 

Wlasnie na wikipedi wyczytalem ze Comedy central wystartuje 14 lutego ( jutro ) jak na wikipedi raczej pewne a polsat 24 raczej ma byc w maju :D i FTA
Na Wikipedii wyczytałem, że za przepisywanie takich bzdur to się urlop przymusowy od Forum dostaje :)

 

Od początku było wiadome,że CC nie będzie w CP 14 lutego.A ciekawe czemu Play TV nie ma?Zapowiadali,że na Walentynki będzie.Walentynki się kończą Play TV nie ma :lol:
Co do pierwszego to się zgadzam, co do drugiego... Dżizas....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w kwestii formalnej... czy te urlopy są płatne?? :lol:

 

Ja bym raczej skierował ich na urlopy "resocjalizacyjne" a w ramach zajęć ruchowych np. jakieś łupanie w kamieniołomach czy coś w tym rodzaju :mrgreen::mrgreen:

 

ps. dla nie wtajemniczonych

 

> "resocjalizacja"

> "kamieniołom" --- > http://www.wikipedia

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale widze, duza czesc ludzi zbiera wszystko co sie da. Nawet jak g...no dadza to tez wezma. Byle wiecej tego badziewia. A potem ogladanie sprowadza sie do przeskakiwania z kanalu na kanal. Ludzie opamietajcie sie! Dopiero dodano tyle kanalow a wam wciaz malo! Miejsca na transponderach nie ma. Jak juz dodawac to z glowa i konkretne pozycje jak np: HBO. Chociaz i tak wiekszosc chciala tylko po to, by poogladac HBO (chociaz chwile) za darmoche bo w zyciu za to nie zaplaci (te wszystkie kombinacje z niepodpisaniem porozumienia), ech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem dodanie kanałów BBC to była jedna wielka pomyłka............a i z HBO wiele szumu nie wiem o co przez miesiąc w sumie to i może z 2 filmy tam obejrzałem.........CC przydało by się (w familijnym ma się rozumieć)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PL-TV nie nadaje z Hot-Birda wiec nie mozna jej ogladac w CP.

Odbiorcy indywidualni mogą odbierać PL-TV z następujących parametrów:

Jak nie można oglądać :?: Jasne, że można, wystarczy utworzyć własną listę i dodać ten kanał. Wcale nie jest się odbiorcą indywidualnym a można oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...