Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Piszę i potwierdzam, HBO od nowego roku nie będzie dostępne na słonecznej platformie. To, że kończy się wyłączność dla C+, nie znaczy, że kanał ten będzie oferowany na wszystkich platformach. Póki co, największy zamęt sieją sami abonenci tejże platformy, nie ma żadnych potwierdzonych informacji od zarządu CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo niby po co nam HBO skoro będziemy mieć od stycznia PLAY tv i telefonie Halo jako pierwsi w polsce.

 

Nam nawet CC nie jest potrzebne od nowego roku, bo bez tego jest tu niezła komedia jeśli chodzi o prawa do transmisji!!

Polsat wytraca wszystkie ligi kosztem Euro i siatkówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo Polsat dopiero w marcu - kwietniu, bo nadal nie mają umów wszystkich. Z HBO wydaje mi się jest problem z kodowaniem. Jak wiemy Polsat nie należy w tej chwili do dobrze zakodowanych platform i nie zmieni się to do zmiany na Nagravision 3 (i miejmy tylko nadzieję, że to pomoże!). HBO jest takim tworem, którego nieszczelność systemu kodowania dotyka podwójnie - bo jako produkt premium ściąga dużo więcej piratów - i to jest też niebezpieczeństwo dla samego Polsatu. Także myślę, że to główny powód tego, że jeszcze nic nie wiemy o HBO w CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że to jednak inna sytuacja, bo pojawiają się finanse - to już na początku odstrasza (i dobrze), nie każdy chce płacić, obawia się jeszcze innych spraw - i na koniec pewnie niewielu się na to decyduje. A nie oszukujmy się - Polsat w tej chwili jest w zasadzie ogólnie dostępny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ,że nie jest inna ,bo co to jest mieć kanały za 150zł za jedyne 20zł!Wiele osób się decyduje na taki ruch i ma full pakiet za grosze.A samo HBO kosztuje 29zł ,czyli za 10zł taniej ludzie mają dużo więcej.

CP po to teraz będzie wymieniał karty ,aby wprowadzić Nagrę 3 i zlikwidować przynajmniej na jakiś czas nieodpłatne oglądanie niepożądanym osobom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Kanały BBC praktycznie już wystartowały, ciekawe jakie będą dalsze zapowiedzi Cyfrowego Polsatu. Mnie to już tych kanałów wystarcza, bo i tak oglądam przeważnie TVP, Polsat, TVN, Discovery, Eurosport i Kino Polska. Na więcej niestety nie mam czasu. Ciekawi mnie natomiast jakie będą dalsze kroki Cyfrowego Polsatu, Cyfry+ i N-ki w celu pozyskania nowych abonentów. Jeśli już chodzi o nowe kanały to brakuje mi tylko kanału pokazującego i promującego nasz kraj: historia, geografia, zabytki itd. Może kiedyś doczekamy się takiego programu w Cyfrowym Polsacie, bądź w innej platformie cyfrowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał TVP Historia dostępny jest w ponad 60 sieciach kablowych, w tym:

- Aster (m.in. Warszawa, Kraków)

- Toya (Łódź)

- INEA (Poznań)

TVP Historia można też odbierać za pomocą anteny satelitarnej. Parametry odbioru są następujące:

Satelita ASTRA (19.2E)

Video PID: 519

Audio PID: 720

Częstotliwość: 10861.75 MHz,

Polaryzacja H (pozioma)

FEC: 5/6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...