Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w to nie wierzę, że bez podnoszenia cen, przynajmniej bez stworzenia jakiegos nowego pakietu czy opcji dodatkowych to moga nie dać upchać nowości w obecny abonament. Chyba, że w Relax Mix zostały jeszcze jakieś resztki rezerwy finansowej. Zastanawiam się np. czy nie stworzą w ramach Relax Mix pakietu dokumentalnego i nie wyłączą przypadkiem jakiegoś kanału z familijnego (Travela albo Animal Planet), choć mogłoby to źle się skończyć dla CP (niektórzy uciekną), albo dobrze (spragnieni podniosą abonament do wyższego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Ta... A świstak siedzi, bo coś tam... Ja sobie spokojnie poczekam te 2-3 miesiące i się wtedy dowiem jakie kanały będą. Bo tak to się tylko mózg lasuje 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się np. czy nie stworzą w ramach Relax Mix pakietu dokumentalnego i nie wyłączą przypadkiem jakiegoś kanału z familijnego (Travela albo Animal Planet), choć mogłoby to źle się skończyć dla CP
Żaden kanał z PF nie przejdzie do RM, bo sam prezes tak powiedział przy wprowadzeniu RM.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie obecnie interesuje ile bedzie kosztowac oferta HD w CP bo to jest narazie pewne. ile trzeba bedzie placic na poczatku za Polsat Sport HD i Polsat HD. Jezeli sprawdzi sie to co mowi domel to bedzie fajnie. tylko pytanie gdzie bedzie dodany ten pakiet dokumentalny i ile za niego trzeba bedzie placic jak tos bedzie chcial kupic osbno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jakos Comedy Central jest na wylaczosc w N a Eurosporty pojawily sie w CP. Jedynie AXNy sie zgadzaja wiec niezbyl wiarygodne. Ja tez moge sobie teraz napisac ze do CP wejdzie HBO na wyłączność. jezeli zaden portal nie umiesci jakies pewnej informacji to nie mamy pewnosci jakie kanaly zostana dodane. jedynie teraz pewniakiem jest History Channel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja napiszę tak, że pewnikiem nie jest na razie The History Channel, ale Polsat Sport HD, Polsat HD oraz Play TV. Będzie spory wysyp nowych kanałów na Polskim rynku, są także Polskie kanały, które nie są jeszcze na żadnej Platformie, albo nie ma jego tylko w CP (tutaj mam na myśli Discovery Travel & Living) i każda z Platform ma na razie równe szanse. O to kanały, które są lub mają być na Polskim rynku i jakie z nich pojawią się w CP, a jakie mogą, to wielka niewiadoma:

Kanały filmowe i serialowe: FilmBox, Nonstop Kino, Nonstop Kino HD, FOX Crime, FX, TVP Film, Zone Horror i/lub Zone Fantasy, Studio Universal, 13th Street, Sci Fi (może coś jeszcze).

Kanały dokumentalne: Viasat Explorer, Viasat History, TVP Historia, The History Channel, Spektrum (miał być już dawno, ucichło, kilka miesięcy temu znowu HBO go zapowiadała, a teraz znowu ucichło)

kanały dla dzieci i młodzieży: Animax, Nickelodeon (też kilka miesięcy temu Viacom wspominała o wejściu tego kanału na Polski rynek)

Kanały sportowe: TVP Sport

Kanały rozrywkowe: TVP Rozrywka

Podsumowując nie można być na razie pewnym żadnego z wymienionych przeze mnie kanałów oprócz Polsat Sport HD, Polsat HD i Play TV. Jednego możemy być pewni, że to nie jedyne nowości w tym roku jeśli chodzi o kanały HD oraz także kanały SD. Jak niektórzy mądrze piszą, dopóki nie ma oficjalnej informacji, to nie ma co się napalać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nowego numeru TO&OWO wynika że nowy kanał TVN CNBC Biznes nie będzie dostępny na platformie CP (bynajmniej w początkowym okresie). Trudno się temu dziwić, skoro Polsat zamierza przekształcić TV Biznes we własny kanał informacyjno - biznesowy to nie potrzebna mu konkurencja (tak zapewne uznali). W tej sytuacji myślę że dla Polsatu korzystniejsze byłoby zakodowanie TV Biznes bo inaczej Cyfra z n-ką zyskają przewagę pod względem kanałów informacyjnych, choć dla nas lepsze byłoby gdyby TVN CNBC Biznes byłby niekodowany, bo wtedy wszyscy byliby szczęśliwi.

 

Jak narazie TVN 24 zadowala mnie zupełnie jeżeli chodzi o informacje, no czasem może obejżę też Superstację ale bardziej żeby się pośmiać z niektórych wypowiedzi widzów - niektórzy jak coś powiedzą to nie ma ..... we wsi. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podaje Wirtulanemedia.pl, źródło: http://www.wirtualnemedia_pl/article/17 ... a_w_HD.htm Zonemedia wprowadza do Polski kanał HD, czyli Voom HD. Wrzuciłem tutaj tą nowość, ponieważ uważam, że bardzo prawdopodobne, że ten kanał może trafić do oferty HD CP, ze względu na dobre stosunki CP z Zonemedia. Zobaczymy jak to będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to bysmy mieli wtedy juz:

Polsat Sport HD

Polsat HD

Nonstop Kino HD

Voom HD

 

pozostaja nam jeszcze:

 

1-2 kanaly edukacyjne (Viasat Explorer HD?? i History Channel HD??)

jezeli 1 edukacyjny to 1 filmowy badz rozrywkowy.

 

Podsumowując zapowiada sie bardzo ciekawa oferta HD ze strony CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nas też to zszokowało ale tak ma być, Polsat chce wprowadzić kanał Polsat HD i co więcej prawdopodobnie jego ramówka nie będzie się pokrywała z ramówką tego Polsatu w SD ponieważ są już przygotowywane programy specjalnie pod kanał HD, np. nowy serial Agnieszki Holland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 1-go września będziemy mieli dostęp do nowego kanału promocja.tv, całe szczęście najprawdopodobniej będzie to kanał niekodowany i oby nie zajmował miejsca na tp CP.

Linki:

https://satkurier.pl/?polskie_kanaly ... 0&id=37259

http://www.promocja.tv/1215.html

 

P.S.

Następny kanał, który jest w sumie całkowicie niepotrzebny jak Mango 24. Piszę, że Mango 24 jest nie potrzebny ponieważ ich reklam jest pełno na wszystkich kanałach TVN oraz na innych kanałach, ale najważniejsze, że nie zajmują takie kanał miejsc na tp CP, które i tak są pozapychane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...