Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
Na liście Cp po aktualizacji był przez moment ten kanał, ale teraz już go nie ma.
Viasaty też podobno były kiedyś przez moment, ale tym razem to chyba prawda, ponieważ mój Echostar DSB 717A wyraźnie pokazuje, że C&I jest kodowany w Nagra.

Ten grat chyba nie pokazuje systemu kodowania. :> ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak przeszukałem tą częstotliwość i o dziwo w echostarze 400e nie wyskoczył mi C&I na tej częstotliwości. Dzieje się tak jeżeli dany kanał jest juz wcześniej na podstawowej liście CP. No ale C&I na liście nie ma. Może to byc zaś sygnał, że rzeczywiście dodano tam nagrę. Ale tego juz na echosiu nie sprawdze. Najbliższe dni wszystko wyjaśnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwykle nie mam dekoderów polsatu (odbieram na module CAM) ale trafil mi sie do testowania przez 2 tygodnie Samsung HD i musze przyznac ze cos dziwnego w ukladzie kanałow wystepuje. Zauwazylem patrząc pobieznie ze kanał dla Abonentów wystepuje na liscie ok 5 razy, Polsat Futbol 2 razy a Polsat news tez dwa razy. czy to ma sprawic ze optycznie kanałow cp jest wiecej? Sorry za OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze masz kanał dla abonentow jest 5 razy po to zeby pzedstawiac oferte vod, natomiast polsat news to jest tak na poczatku listy zeby wiecej ludzi go zobaczylo i przy kanalach informacyjnych i nie jest to ze wiecej kanałow tylko zeby czesciej mozna go ogladac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze masz kanał dla abonentow jest 5 razy po to zeby pzedstawiac oferte vod, natomiast polsat news to jest tak na poczatku listy zeby wiecej ludzi go zobaczylo i przy kanalach informacyjnych i nie jest to ze wiecej kanałow tylko zeby czesciej mozna go ogladac

 

Czy to dla tych mniej kumatych żeby na pewno zobaczyli oferte VOD (Dla Abonentów). A co z Polsat Futbol? Zdaje sie ze gdzies na 16 i 21 kanale? Jak dobrze ze mam swoj dekoder na którym kanał dla abonentów mam na 3500 miejscu tak samo jak kanały VOD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...