Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sadze ze kanał religijny powinien byc w kazdej platformie. W CP tez . Nie mowie zeby Tadeusz Rydzyk Wam dolaczyli, ale stworzyli wlasny badz Religia TV. Mozna sie dogadac z szefostwem . :smile: Kanał religijny jest potrzebny , niemówiue zeby tylko o Chrzescijanstwie mowili, a mogliby o buddyzmie i innych religiach mowic . Taki kanał uniwersalny , zaprzeczenie TV Trwam . Dziwie sie ze po tym wszystkim, jeszcze TV Trwam ma koncesje. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie wydaje że chcą kanał sprzedać innym operatorom bo doszli do wniosku ze kanał ma mała oglądalność i znikomą rentowność i będzie opłacalny za ok. 20lat będą tylko w N dla zaledwie 300000 potencjalnych klientów z których zaledwie 500 ogląda ten kanał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ja po raz pierwszy na forum musiałem sie zalogować bo szlak mnie trafia :evil::evil::evil::evil::evil: jak czytam o tym czy do cp ma wejsc tv Trwam ! mam nadzieje ze nigdy nie dołożą tego i żadnych programow związanych z kosciołem i tak za dużo takich programów jest w publicznej tv . Dla tych co są nawiedzeni to jest kościół i koniec tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV Trwam już jest w CP :P

Oczywiście aby odebrać ten kanał musisz mieć dostęp do satelity Astra 19,2*E.

Religia.tv podobno jest innym kanałem niż TV Trwam, inaczej patrzy na człowieka (co jest na pewno prawdą, nie robią ludziom prania mózgów) i prowadzi to inny człowiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ja po raz pierwszy na forum musiałem sie zalogować bo szlak mnie trafia :evil::evil::evil::evil::evil: jak czytam o tym czy do cp ma wejsc tv Trwam ! mam nadzieje ze nigdy nie dołożą tego i żadnych programow związanych z kosciołem i tak za dużo takich programów jest w publicznej tv . Dla tych co są nawiedzeni to jest kościół i koniec tematu

 

 

Spokojnie :!: Sam jesteś chyba jakiś nawiedzony. A kto by ci kazał takiego typu kanał oglądać. Stworzyłbyś sobie własna listę i wykasowałbyś sobie go z niej. A poza tym ciekawe co by ciebie interesowało? Ciekawe co byś powiedział gdyby kogoś nie interesowało to co ciebie i tak samo napisał. A gdzie twoja tolerancja dla zainteresowań i poglądów innych ludzi? I nie obrażaj innych. :evil:

 

Sorry za offtopic ale nie cierpię takiego typu komentarzy i nietolerancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wątpię by n-ka sprzedała kanał innym operatorom.[...]

A co ma n-ka do tego kanału? Co? Oni go tworzą? Nie. N-ka mogła co najwyżej wziąć ten kanał na wyłączność, ale pewnie właściciel kanału się na to nie zgodził i koniec :D

Może cię zaskocze, ale właścicielem tego kanału jest właśnie ITI Neovision, czyli platforma N :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedz, że właścicielem n-ki jest ITI. Firma ta tworzy ten kanał, a nie n-ka, a to różnica. ITI i N to różnica, to że są powiązani, nie znaczy, że są tym samym "organem". Religia.tv nijak nie podlega n-ce i to nie oni decydują o tym co się stanie z kanałem religijnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedz, że właścicielem n-ki jest ITI. Firma ta tworzy ten kanał, a nie n-ka, a to różnica. ITI i N to różnica, to że są powiązani, nie znaczy, że są tym samym "organem". Religia.tv nijak nie podlega n-ce i to nie oni decydują o tym co się stanie z kanałem religijnym.
Powtórzę jeszcze raz bo chyba nie zrozumiałeś - właścicielem i twórcą tego kanału jest platforma N, która wchodzi w skład ITI.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za media 2 o planach Polsatu tylko pogratulować:- "

Polsat włączy Play i zakoduje Polsat 2

Łukasz Szewczyk, 12 kwietnia 2008, godz. 13:09

Telewizja Polsat porządnie weźmie się za swoje kanały tematyczne. Latem powinien na dobre wystartować telewizyjny kanał dla mężczyzn Play TV. Stacja planuje także zakodowanie kanału Polsat 2.

Według branżowego pisma Telekabel, do połowy 2008 roku powinien ruszyć, jako produkt finalny, lifestyleowy kanał dla mężczyzn Play TV, w którym późnym wieczorem będzie można zobaczyć m.in. lekką erotykę. Obecnie trwają prace nad ramówką, a twarzą stacji ma zostać lubiana postać medialna. Matamorfozę przejdzie także kanał Zdrowie i Uroda.

 

Inny plan Polsatu na ten rok to między innymi zakodowanie kanału Polsat 2, który wciąż obecny będzie w sieciach kablowych oraz w Cyfrowym Polsacie.

 

Najprawdopodobniej w tym roku nie powstanie żaden nowy kanał tematyczny Polsatu z zapowiadanych wcześniej stacji o charakterze muzycznym czy młodzieżowym.

 

Źródło: Telekabel"- Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za media 2 o planach Polsatu tylko pogratulować:- "

Polsat włączy Play i zakoduje Polsat 2

Łukasz Szewczyk, 12 kwietnia 2008, godz. 13:09

Telewizja Polsat porządnie weźmie się za swoje kanały tematyczne. Latem powinien na dobre wystartować telewizyjny kanał dla mężczyzn Play TV. Stacja planuje także zakodowanie kanału Polsat 2.

Według branżowego pisma Telekabel, do połowy 2008 roku powinien ruszyć, jako produkt finalny, lifestyleowy kanał dla mężczyzn Play TV, w którym późnym wieczorem będzie można zobaczyć m.in. lekką erotykę. Obecnie trwają prace nad ramówką, a twarzą stacji ma zostać lubiana postać medialna. Matamorfozę przejdzie także kanał Zdrowie i Uroda.

 

Inny plan Polsatu na ten rok to między innymi zakodowanie kanału Polsat 2, który wciąż obecny będzie w sieciach kablowych oraz w Cyfrowym Polsacie.

 

Najprawdopodobniej w tym roku nie powstanie żaden nowy kanał tematyczny Polsatu z zapowiadanych wcześniej stacji o charakterze muzycznym czy młodzieżowym.

 

Źródło: Telekabel"- Pozdrowienia

 

czytaj posty kolego i nie dubluj informacji.

 

nie rozumeim czego gratulowac....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...