Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O jak pięknie temacik o PL-TV rozkręciłem... Teraz wszyscy abonenci będą napalać się na zeza na Astrę 28.2E :P Przypominam tylko, że PL-TV nadaje satelitarnie jedynie godzinę dziennie i to z rana, a wszystkie ich programy można obejrzeć w internecie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Kurcze i pomyśleć, że w sierpniu wywaliłem trzeci konweter, który był właśnie na Astrę 2/Eurobirda :evil: Popełniłem wielki błąd, ale chyba to naprawię i sobie znów zamontuję, tylko zastanawiam się czy od razu nie dać nowej antenki na kolejne dwie pozycje, co byście radzili do 28.5/28.2 dołożyć :P Dobra sorki, za mały OT, ale się załamałem :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Peter Parker

Ptaszki ćwierkają, że Discovery HD ma być w Cyfrowym Polsacie :lol:

sk_logo.gifDiscovery HD w Cyfrowym Polsacie?

Platforma Cyfrowy Polsat zastanawia się nad wprowadzeniem do swojej oferty kanału Discovery HD. Jest on już testowany w wewnętrznym systemie nadawczym platformy, której szefem jest Dominik Libicki. Discovery HD, który wystartował w październiku 2006 roku objęty był umową na wyłączność dla platformy n.

(...) Kiedy kanał pojawi się w ofercie platformy Cyfrowy Polsat - nie wiadomo.

Dobrze, że coś się ruszyło w tej sprawie - bo jak na razie to w Cyfrowym Polsacie HD jest tylko z nazwy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: Jesteś tego pewien? Na stronie CP jest program na wiele polskich kanałów nie wchodzących w skład oferty. Poczytaj dobrze... :)

 

Pisalismy o tym tutaj :arrow:Strona internetowa CP. Jednak miałem rację w tamtym temacie, czasami może to się wydać mylące - podałem na przykładzie Canal+ ;)

 

OK, wracamy do tematu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak na razie czekam na kanał Comedy Central. Napisałem do nich maila z 2 tyg. temu i dzisiaj dostałem odpowiedź. Zapytałem sie czy są jakieś informacje w związku z Comedy Central i czy mają zamiar go dodać do oferty? Oto jaką otrzymalem odpowiedź:

 

Bardzo dziękujemy za wszystkie uwagi kierowane pod adresem naszej Platformy Cyfrowej dotyczące funkcjonowa-nia stacji. Wszystkie Pana spostrzeżenia są dla nas bardzo cenne i zostaną przekazane osobom mającym bezpośredni wpływ na funkcjonowanie Cyfrowego Polsatu, jak również na obsługę techniczną TV.

 

__________________________________________

 

Arkadiusz Kasprzak

 

Sekcja Obsługi Klienta, Dział Obsługi Klienta

 

Cyfrowy Polsat S.A.

 

ul. Łubinowa 4a; 03-878 Warszawa

 

tel.: 0801 08 08 08; fax.: (22) 356 66 77

 

icok@cyfrowypolsat.pl

 

http://www.cyfrowypolsat.pl

 

Wydaje mi sie, ze odpowiedzi udzielają boty :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jakoś nie widzę na stronce, jedyne co wiem z różnych źródeł to to, że testują ten kanał u siebie, nie dają przekazu na satelicie. Tyle, nawet nie wiadomo czy na pewno ten kanał dołączy do oferty, testować sobie można a dołączyć to już trochę inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@apaziews Jeśli ten link to odpowiedź na posty Lo_Oki i jamesa_b, to przyjmij do wiadomości, że strona http://www.tvpolsat.info nie jest oficjalną stroną CP :wink: Podobną informację zamieścił Satkurier.pl :arrow:Discovery HD w Cyfrowym Polsacie?, a przecież Satkurier.pl też nie jest oficjalną stroną CP :wink:http://www.cyfrowypolsat.pl - to jest ich strona i na niej oficjalnej informacji o Discovery HD nie widać :roll:

 

Edit: skoro post @apaziews z linkiem wylądował w koszu to i mój post nie ma już sensu :locked:szkoda tylko, że użytkownicy nie mają możliwości usuwania swoich postów, bo sam bym go usunął :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...