Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teoretycznie będzie to nowa marka. Feed ten sam. Kanał czy nowy? Po części też.

 

Ale zobaczymy co z tych planów wyjdzie. Póki co zapowiedzieli 6 kanałów. Z 5 zostały przesunięte o kilka miesięcy, a o Polsacie Film 2 nic już nie słychać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@astalavista

He he uprzedziłeś mnie w tym spostrzeżeniu

i coraz bardziej zaczyna się to zazębiać z doniesieniami @SatExpert.

Choć z tego ich zasobu zassał bym co najwyżej LM piłkarzy ręcznych i F1 ale być może wziął bym ich z "całym inwentarzem" za rozsądną cenę a... może bezcenne :?::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy zapewne zaczynają się cała szopka z F1 GP Australii. Wyścig jest 20, ale treningi itp zapewne od tego 17.

 

SatExpert, widać wiesz coś, napisz prosto z mostu a nie takie podchody. Komu i czemu ma to służyć?

 

edit:

 

Ale coś tam piszesz, więc możesz i więcej :P Mi to tam obojętne teraz czy za tydzień, ważne, że w ogóle. Bardziej mi chodzi o innych ludzi, jest 13:16 i prawie 70 osób przegląda topic i sie wkurza "miało być i nie ma, a ten jeszcze spamuje i nie mówi nic więcej" :D

Edytowane przez chojrakk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź ma maila od ESN:

 

Szanowny Panie,


Uprzejmie informujemy, że prowadzimy negocjacje z Cyfrowym Polsatem. Jednak termin ich zakończenia nie jest znany. Jak tylko negocjacje zostaną zakończone niezwłocznie poinformujemy o tym naszych widzów.



Uprzejmie informujemy, że teraz jest promocja na NC+ i nawet nie posiadając pakietu C+ można dokupić kanały Eleven odpowiednio 14,90 zł ze zobowiązaniem i 15,90 zł bez zobowiązania. Jesteśmy też dostępni na www.player.pl



Pozdrawiamy

Drużyna Eleven Sports Network

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez względu na to, jaka jest prawda z tym Cyfrowym Polsatem, jest to STANDARDOWA odpowiedzieć do czasu, gdy pojawi się oficjalny komunikat.
Wysyłanie tego typu pytań nie ma sensu, bo nie odpowiedzą więcej niż w oficjalnych komunikatach.
 
Pamiętam, gdy jakiś portal rano napisał, że Eleveny będą w UPC. Wysłałem takiego e-maila i ta sama odpowiedź. Kilka godzin później było info, że będą w UPC. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jestem tu nowy jak widać, co do Elevenów w CP, przed chwilą tez zapytałem ich na e-maila, czy prowadzone są negocjacje. Musze podkreślić, że parę razy ich pytałem o te kanały, gdzieś z miesiąc temu, chyba z 3-4 razy i w ogóle nie dostałem odpowiedzi aż do dziś, zaskoczyli mnie, bo mi pierwszy raz odpowiedzieli, więc co chyba jest na rzeczy. Cytuję.

 

Witam Prowadzicie rozmowy z Cyfrowym Polsatem ? Pozdrawiam

 

Odpowiedź:

 

Szanowny Panie, Uprzejmie informujemy, że prowadzimy negocjacje z Cyfrowym Polsatem. Jednak termin ich zakończenia nie jest znany. Jak tylko negocjacje zostaną zakończone niezwłocznie poinformujemy o tym naszych widzów. Pozdrawiamy Drużyna Eleven Sports Network

 

Tak więc są spore szanse że jednak te Eleven na dniach, może godzinach, wszystko możliwe, zawita do CP. Trzeba pamiętać że m.in. Żużel, a zwłaszcza F1 były dla nich ważnym produktem które dziś są w Eleven. Nie wierzę w to, że wczoraj w NC+ uwolnili 11 tylko dlatego, że był jakiś nacisk z ich strony, że szefostwo Eleven się tego zażyczyło? troszkę to nielogiczne moim zdaniem. Eleven z pewnością robi wszystko, by właśnie wylądować do CP, bo tam jest najwięcej abonamentów w Polsce, bo tam jest Formuła 1 która wiele lat gościła w Polsacie. I CP też o tym doskonale wie, dlatego jest szansa, że na godzinach, może dniach, ale jak najszybciej prawdopodobnie ukaże się komunikat że 11 w CP. Proszę zauważyć, podobnie było z Vectrą, wszyscy chcieli te kanały, a na Facebooku odpisywali jeszcze lepiej, że w najbliższym czasie nie plasują dołączenia kanałów Eleven do Vectry. Pamiętacie? :) no właśnie, aż tu nagle info o 11 w Vectra. Wierzę że podobnie będzie z CP. Jedno jest pewne, że w 100% negocjacje trwają. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję się uzbroić w cierpliwość jeszcze na tydzień. Poniżej fragment komunikatu rozesłanego do APS-ów:

 

....."Kluczową zmianą jest zastąpienie aplikacji IPLA nową aplikacją Cyfrowego Polsatu, którą w menu dekoderów można znaleźć pod nazwą VOD......."

 

 

..... "Do końca marca nowa wersja oprogramowania będzie dostępna na wszystkich dekoderach HD 5500s oraz PVR HD 7000, a także na pozostałych modelach dekoderów Cyfrowego Polsatu (HD2000/3000/5000/6000 i EVOBOX PVR). Nowej aplikacji będą towarzyszyły inne zmiany w naszej ofercie Telewizji Satelitarnej, a o szczegółach będziemy informować w najbliższym czasie."

Edytowane przez CPNews
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...