Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam nadzieję,że jeśli Comedy Central pojawi się w CP to będzie w pakiecie familijnym.Przecież powinni również podnosić atrakcyjność Pakietu Familijnego,który posiada i kupuje większość osób.A te kanały BBC które ostatnio dołączyli jak dla mnie są bardzo słabe,osobiście prawie ich nie oglądam.Licze na to że postąpią podobnie jak Cyfra + gdzie CC jest w pakiecie podstawowym,który jest mniej więcej tym samym co pakiet familijny w CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie bierzesz pakietu mini, ponieważ uważasz, że nie wystarcza ci te 6 kanałów, które zawiera, to musisz wziąść obowiązkowo pakiet familijny, ponieważ oprócz pakietu mini, już innego pakietu nie możesz wziąść :wink: z tego wynika więc, że CP nie musi tak bardzo podnosić atrakcyjności pakietu familijnego, ponieważ w ich interesie jest tylko to, żeby pakiety: Relax Mix i Super Film lub te drobniejsze pakiety składające sie na te dwa pakiety (i które możesz także osobno dokupić) stawały sie atrakcyjniejsze, bo tylko wtedy mają nadzieję, że ktos będzie chciał je wykupić :wink:

I jeśli CC pojawi się w pakiecie familijnym, to nie dlatego, że CP tak chciał, a pewnie tylko dlatego, że to producent kanału będzie na to nalegał, ponieważ chce w ten sposób być dostępny dla większej liczby widzów, nie patrzac na zysk, który dodatkowo osiągnąć może wtedy z reklam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comedy Central jeżeli wejdzie do CP powinien trafić do Relax Mixu dla ich własnego dobra, bo większość atrakcyjniejszych kanałów (paczka Discovery, AXN, Disney, Eurosport, Polsat Sport) znajduje się w Familijnym a po dodaniu HBO którego można dokupić także do Familijnego część osób może zrezygnować z Realx Mix i dokupić sobie do Familijnego paczkę HBO która jest w podobnej cenie, jeżeli więc dodadzą CC to myślę że będzie w pakiecie Film w Relax Mix tak dla uatrakcyjnienia oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comedy Central bedzie w pakiecie Film :D Filmboxy jak beda , beda tworzyc osobny pakiet za 10/15 zł :D Play TV Playboy TV za drobne sadze 19.90 :D HD to zalezy co bedzie, HBO HD, Nonstopkino HD, discovery HD, MTV HD, PS HD, Polsat HD ??? Nie znana jest oferta HD, a szkoda bo placic kaza za kwiecien i za co?? A jeszcze Kanały Viasat ?? TVP sport??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bakus - a CP nie stać aby ciągle dodawać nowe kanały do pakietu Familijnego i to najlepiej za darmo...

Jak powrzucają jeszcze coś do Familijnego to będziecie się cieszyć jak małe dzieci, ale jak przyjdzie za to zapłacić i nastąpi kolejna podwyżka to zacznie się wielki płacz.

 

Jak już coś miałoby dojść do familijnego to najlepiej jakby to był jakiś kanał z filmami, bo aktualnie tego najbardziej brakuje w tym pakiecie... Jest niby AXN oraz BBC Entertainment ale tutaj praktycznie lecą same seriale i jakieś programy rozrywkowe. Na Comedy Central jest ponownie więc ja osobiście nie widzę sensu aby się pojawiło w p. Familijnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...