Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niech sobie wsadzą gdzieś. Dbanie tylko o nowego klienta, ale dla stałych klientów promocji brak.

Chciałem wymienić sobie dekoder na dwugłowicowy PVR nawet kosztem wydłużenia umowy i pozostać przy tym przy pakiecie FMax HD za 49,9zł ewentualnie przejść góra na pakiet 59,9zł z Film HD, ale gdzie tam....proponują abonament min. 69 zł (gdzie połowy z tego oglądał nie będę), umowę na 29 miesięcy i jeszcze 6 dych kurierowi za dekoder. Naprawdę poupadali na głowę.

 

Poczekam na zakończenie umowy, wtedy to zaczną dzwonić, ale ja będę miał to gdzieś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla stałych nie ma promocji odkodowany Max HD dla posiadaczy Familijnego HD.A reszta też coś przed świętami zapewne dostanie.Dochodzą nowe kanały to zaraz okno otwarte na ten kanał.U konkurencji tego nie ma nie wspominając o cenach.Negocjując nowe warunki umowy stali dostają nawet umowy 12 miesiecy w tym 5 gratis.To jest nie dbanie o stałego abonenta?Idz zobacz do konkurencji zobaczysz jak tam jest wesoło.Tylko sie przygotuj na wieksze opłaty praktycznie za wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@moryl, jestem i tu i tu, więc mam jakieś tam porównanie, ale takiej przaśności jak w CP, to nie widziałem jeszcze nigdy.

 

Fakt, w CP nie jest drogo, ale to jest jedyna zaleta tego sprzedawcy, reszta, łącznie ze sprzętem i specyficznym podejściem do klienta, to po prostu czarna rozpacz.

 

Jestem w CP od maja, a już wygenerowałem 6 zasadnych reklamacji, na które CP sika z góry, dlatego jedna z nich leży już u rzecznika konsumentów (!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zaszaleli - pół transpondera wykupili. Pozostało 15.5 MBit/s wolnego miejsca na mniej więcej 2,5 kanału HD przyzwoitej jakości, bo są tam oprócz połówki zajętej przez CP także TVR HD i Stars.TV. Poza tym CP tam przekaz PPV tez umieszczał.

 

CP jest odpowiedzialny za uplink kanału a nie za nadawanie kanału. STARS TV jest samodzielnym nadawcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zainteresuje was kwota jaką płaci Cyfrowy Polsat za wynajem transponderów na Hotbirdzie. http://cyfrowypolsatnews.pl/news.php?readmore=2897.

 

Jak to poprzeliczamy to wyjdzie rocznie ok. 12,29 mln zł za 1 transponder (średnio) co daje nieco ponad 1 mln zł za 1 transponder miesięcznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...