Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To jak CP "szybko" załatwia kanały już od dawna obecne u konkurencji faktycznie jest zabawne. Teraz jeszcze tylko z 12-15 miesięcy negocjacji z Animal PlanetHD i następne łał ze strony złaknionych rozrywki abonentów/userów forum SatKuriera.

no właśnie, za takie usuwanie kanałów wg obecnego prawa i UOKiK CP dał kolejny raz powód do zrywania umowy bez konsekwencji? w końcu zastąpił E! innym, a usuwanie i zastępowanie jest takim powodem do zerwania umowy.

 

kiedyś CP sie skarżył że zastępowanie to jest ok, ale przegrał z UOKiK :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cidik i @krokodyl

Wyjaśnijcie mi, dlaczego n do tej pory nie dodała TVP Film i TVP Rozrywka, bo z tego, co pamiętam, to nawet były już w pakietach uwzględnione :?: Czyżby n tak długo zwlekała, że w końcu TVP zrezygnowała z ich uruchomienia :?: Jeżeli znacie odpowiedź na 1 pytanie, to powinniście wiedzieć, dlaczego BBC HD nadal nie ma w CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorsza stypa że coś co należy nam się za darmo i ogólno-dostępnie, coś jak PSU BUDA, coś jak ZDF HD i ARD HD kazdy niemiec ma za darmo od lutego..... a my nawet w 2 największych platformach obiecanego TVP HD nie mamy i mieć długo nie będziemy

 

TVP HD to taka sama melodia galaktyczna jak obiecany BBC HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorsza stypa że coś co należy nam się za darmo i ogólno-dostępnie, coś jak PSU BUDA, coś jak ZDF HD i ARD HD kazdy niemiec ma za darmo od lutego..... a my nawet w 2 największych platformach obiecanego TVP HD nie mamy i mieć długo nie będziemy

 

TVP HD to taka sama melodia galaktyczna jak obiecany BBC HD

 

kto ci obiecał TVP HD w CP??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja myślę że jest to podobna procedura jak z Jetix czyli przesunęli E! pod koniec listy by po pewnym czasie zaprzestać transmisji tego kanału w CP a w konsekwencji usuną go z listy

Tylko, że wtedy można było Jetix Play oglądać, a teraz E! nie można, bo jest zakodowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Polsat - A zgadza Ci się EPG na CC? Bo u mnie nie do końca. Otóż niektóre pozycje się zgadzają, a niektóre nie. Było tak np. wczoraj. Na kanale był emitowany serial "Po dyżurze", a w EPG pisało, że powinien być teraz serial "Tak kochanie". ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Polsat - A zgadza Ci się EPG na CC? Bo u mnie nie do końca. Otóż niektóre pozycje się zgadzają, a niektóre nie. Było tak np. wczoraj. Na kanale był emitowany serial "Po dyżurze", a w EPG pisało, że powinien być teraz serial "Tak kochanie". ;)

To jest normalne na CC, np: aby co kolwiek nagrać, jakiś program np: o 20 to trzeba zaprogramować tez program wcześniej i jeden po tym... Kiedyś było jeszcze gorzej, nagrywało sie Ale wtopę no: o 14 , to zaprogramować trzeba było tez 2 programy wcześniej bo różnie to leciało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Polsat - A zgadza Ci się EPG na CC? Bo u mnie nie do końca. Otóż niektóre pozycje się zgadzają, a niektóre nie. Było tak np. wczoraj. Na kanale był emitowany serial "Po dyżurze", a w EPG pisało, że powinien być teraz serial "Tak kochanie". ;)

 

epg na cc nie zgadzalo sie nigdy, i jest tak od poczatku jak ten kanal wszedl do polski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...