Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważlyliście, że TVP 1 z tp. CP dalej nadaje? Jakość NatGeo Wild Sd nie za rewelacyjna, nie wiem jak z HD.

 

Wracając do mojej wcześniejszej wypowiedzi to chodziło mi o to, że zamiast Wedding Tv powinien być Movies 24, ale bardziej bym był za Filmbox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi się ciekawie.... ale mnie sport HD jakoś nie kręci chyba ze jakieś mistrzostwa z udziałem Polski. Wole dokumentalne HD... i czekam w końcu na AXN HD... to będzie bardzo dobra pozycja. Jak już wystartuje FoxLifeHD to może inni też się zdecydują bo AXN SD nie da się oglądać w żadnej formie :/ A gdzie Animal Planet HD?? Wydaje mi się ze bije na głowę NGW HD :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie jakosc obrazu nie rewelacja ,ale na tescie tam gdzie jeszcze jest jedynka byla o wiele ladniejsza Ng Wild,chyba ze jeszcze polepsza jakosc lecz w to watpie.Dziwi mnie tylko jedno ze zawsze jak cos dodadza to nie idzie to z super jakoscia obrazu dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie no raczej nie uważam, że AXN HD to dobry pomysł. To stacja która w zasadzie nadaje tylko seriale a do nich nie musi być super jakości. HD najbardziej sprawdza się na kanałach typu: film, sport, przyroda i nauka. Pozdrawiam

 

P.s. Trzeba sobie odpowiedzieć na podstawowe pytanie: Czy wolimy np. 10 programów w doskonałej jakości czy 15 w trochę gorszej? Polsat też musi na czymś szukać oszczędności ale myślę że z czasem jakość powinna być coraz lepsza. Czas upływa i standardy się zmieniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hecol ty lepiej wypluj te słowa :mrgreen:

Mi brakuje aktualnie trzech kanałów HD Polsat Sport HD, Discovery HD, Nat Geo Wild HD

 

Zawsze pozostają jeszcze dwa warianty:

:arrow: 6zł kanał, umowa na czas nieokreślony (wypowiedzenie 3 miesięczne)

:arrow: 5zł kanał, umowa na rok (dla 3zł nie ma sensu podpisywać umowy na rok)

 

Sam nie wiem jak mam teraz połączyć ofertę CP i C+ tak aby uzyskać interesujące mnie kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal czekam na prozumienie w sprawie kanalow HD ktore wysylaja od grudnia. No ale jesli mam odkodowany ten pakiet to nie wypada narzekac. Obecnie w polaczonej ofercie cyfry i polsatu nie mam tylko z n tvp hd mgm i tvn hd. Nie wspominam tu o wspanialych nfilmach hd z mnostwem premier jak to jest w kanalach premium.

 

@laza1313 - tak dziala mi juz wszystko co dzis dodali mam fergusona hf8900 i modul cam polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hecol ty lepiej wypluj te słowa :mrgreen:

Mi brakuje aktualnie trzech kanałów HD reszte mam z Cyfry za free do końca umowy a są to: Polsat Sport HD, Discovery HD, Nat Geo Wild HD to wg ciebie na te trzy kanały musiałbym wydać 25 zeta :shock: :>

tez mam w cyfrze za darmo cały pakiet HD + cale premium HD na okres umowy gratis, tylko ze Polsatu nic a nic nie obchodzą ludzie co mają zarówno C+ jak i CP..... 15zl+15zl rozdzielone to jakos dosc mozliwy scenariusz ze strony CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co by nie mówić - zaszaleli :brawo::brawo:

 

Sorki ze nie w temacie ale mam pytanie ,gdzie są teraz Ci co tak narzekają na CP i straszą że idą do konkurencji

 

Na razie są w szoku :shock: kopary im opadły, rączki się trzęsą jak oszczymurkowi :mrgreen:

-minie tydzień temat się opatrzy i znów zaczną swoje [beep]ny pisać . :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe p o czym mają opadać, no chyba że ze śmiechu. :lol2:

To jak CP "szybko" załatwia kanały już od dawna obecne u konkurencji faktycznie jest zabawne. Teraz jeszcze tylko z 12-15 miesięcy negocjacji z Animal PlanetHD i następne łał ze strony złaknionych rozrywki abonentów/userów forum SatKuriera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja krytykowałem i nadal krytykuję CP (Nka ma wliczone w cenę pakietów która i tak jest wyższa niż abo +plus pakiet hd w CP). OK dodali 4 kanały i chwała im za to ... Ale te kanały od dawna są u konkurencji ! A kanały HD dalej są płatne, brak kanałów filmowych doskwiera ...

 

U konkurencji kanały HD też są płatne więc nie ma żadnej różnicy. A 15 zł za te kanały HD co są to naprawdę nie jest wiele. I tak CP jest najtańszy w porównaniu z resztą. Na pewno CP jeszcze nie powiedział ostatniego słowa, trzeba być cierpliwym i czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia jasne! Zwłaszcza FoxLife HD już od dawna u konkurencji. Od dołączenia NGW HD do n-ki minęło raptem parę miesięcy, a wersji SD tego kanału tam niema (jest w TP, ale tam nie ma wersji HD).

widzisz, 2 lata temu tez sie chwalili ze lada moment bedzie bbc hd i jakos do dzis nie ma. Wiec z fox life hd moze byc tak, ze.... do kwietnia kazdy bedzie sie krecil jaki to fajny kanal, tak do jesieni bedzie sie mowilo ze mial byc i go jeszcze nie ma... a za rok o tym czasie nikt juz nie bedzie pamietal ze go mieli dolaczyc (scenariusz rodem z bbc hd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie maja umowe z nadawcą że jak ten wystartuje to od razu dołączą do oferty. Kolejna sprawa nie obiecuje tylko zapowiada. jest to jednak spora różnica. I na koniec CP nic nie może zrobić. Właścicielem BBC HD jest BBC i to brytyjczycy decydują kiedy wystartują i co zaoferują. CP nie ma tu nic do powiedzenia.

Tak samo jest z Fox Life HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...