Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Faktycznie CP wrzuca coraz wiecej gniotow do swojej paczki. Ja ostatnio mialem pretensje do Cyfry+ ze nie dolacza nowych kanalow ale stwierdzilem ze jezeli ma dorzucac taki Wedding TV, E! czy inne badziewie to faktycznie niech sobie da na wstrzymanie i poczeka na lepszy repertuar :P

Moj braciszek w koncu przejrzal na oczy i rezygnuje z CP i bierze Cyfre+ 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście same gnioty. Wole czekać długi czas aż coś Cyfra dołączy niż oglądać takie kanały. Przynajmniej jak Cyfra coś dołącza to porządnie a nie co jakiś czas jak CP takie słabe kanały. Ten wedding tv to jest bez sensu. Już z opisu wynika. No ale jak CP chce to niech takie dołącza. :wink::wink::roll::lol::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście same gnioty. Wole czekać długi czas aż coś Cyfra dołączy niż oglądać takie kanały. Przynajmniej jak Cyfra coś dołącza to porządnie a nie co jakiś czas jak CP takie słabe kanały. Ten wedding tv to jest bez sensu. Już z opisu wynika. No ale jak CP chce to niech takie dołącza.

 

Rzeczywiście uważasz że Polsat Cyfrowy dodaje do swojej oferty tzw ,,gnioty"??.Może są osoby dla których Wedding TV nie jest gniotem.Bo moim zdaniem czytając ten komentarz można zauważyć pewną zazdrość że Polsat Cyfrowy dodał kolejny kanał do swojej oferty a Cyfra pozostaje przy tej samej ofercie już jakiś czas.Bo dla mnie ,,gniotem" może wydawać się np HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt wam tych kanałów nie każe oglądać więc jak nie podnoszą za nie ceny to lepiej nie narzekać bo to zaczyna sie robić coraz nudniejsze. Jak kto chce oglądać coś super: filmy czy sport to oczywiście musi niestety więcej zapłacić. A tak przy okazji jest takie powiedzenie "Szkłem d**y nie utrzesz" a wielu na tym forum myśli tak że za 35 zł oglądną dobry film lub mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał nie będzie nadawał z tp.CP i nie będzie podwyżki,więc o co tutaj chodzi co niektórym,jak nie podoba się,to nie oglądaj i staram się tego trzymać.

Wedding TV pewnie znajdzie swoje grono widzów.

Może to nie jest kanał moich marzeń,ale staram się nie być egoistą,i wiem,że pewnie są osoby,które się cieszą z tego kanału,bo np.planują ślub i liczą,ze może będą tam porady,jak uniknąć zbędnych konfliktów w małżeństwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...