Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie jutro mija termin mojej pierwszej zaplaty za CP, chcialem sie dowiedziec czy nie przesylaja do domu jakiegos przypomnienia za posrednictwem poczty.Czy poprostu trzeba pamietac ze trzeba oplacic danego dnia swoj pakiet.Napiszcie mi jeszcze co wpisuje w tytule przelewu? rozumiem ze przelew sle na adres ul: Łubinowa 4A 03-878 Warszawa. Prosze o pomoc.Pozdrawiam

 

Kolego jeżeli masz tylko pakiet familijny to nic strasznego- jutro bądz po jutrze zadzwoni do Ciebie automat z ponagleniem, ale jeżeli masz równiesz Relax mix to bądz pewien że go wyłączą najdalej 10go rano i nie włączą dopóki nie wpłyną pieniądze na konto CP.

Rada - jeżeli masz mixa to zasuwaj najlepiej do banku (poczta jest powolna) i nadaj przelew "EXCELEM" zapłacisz pare zł. więcej ale forsa jutro do nich dotrze i problem z głowy, a jak zdążą wyłączć sygnał to musisz zadzwonić do BOK -jak stwierdzą że przelew dotarł to MIXa ruchomią

 

ps.

pieniądze wysyłaj kilka dni przed terminem, unikaj poczty ja tylko raz wysłałem pocztą to forsa szła ponad dwa tygodnie :evil::!::!::!::!::!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rada - jeżeli masz mixa to zasuwaj najlepiej do banku (poczta jest powolna) i nadaj przelew "EXCELEM" zapłacisz pare zł. więcej ale forsa jutro do nich dotrze i problem z głowy, a jak zdążą wyłączć sygnał to musisz zadzwonić do BOK -jak stwierdzą że przelew dotarł to MIXa ruchomią

EXCEL? Co to jest? Może ci chodzi o Elixir, ale to jest system rozliczeniowy przez który przechodzą WSZYSTKIE przelewy z jednego banku do drugiego...

 

@KwiateK, nie wszędzie masz przelewy za 50gr, np. w Inteligo są po 99gr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy ktoś to zauważył... kilka dni temu (chyba to we wtorek było) przed południem przeszukiwałem HB, i na transponderze Polsatu (11158) nadawał test z pasami kolorowymi w formacie 16:9 (tv automatycznie przełączył mi się w ten tryb)... czyzby testy kanału nadającego panoramicznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rada - jeżeli masz mixa to zasuwaj najlepiej do banku (poczta jest powolna) i nadaj przelew "EXCELEM" zapłacisz pare zł. więcej ale forsa jutro do nich dotrze i problem z głowy, a jak zdążą wyłączć sygnał to musisz zadzwonić do BOK -jak stwierdzą że przelew dotarł to MIXa ruchomią

EXCEL? Co to jest? Może ci chodzi o Elixir, ale to jest system rozliczeniowy przez który przechodzą WSZYSTKIE przelewy z jednego banku do drugiego...

 

@KwiateK, nie wszędzie masz przelewy za 50gr, np. w Inteligo są po 99gr.

 

Ale palnąłem BYKA :!::!: oczywiście że chodziło mi o ELIXIR :!::!::!:

chyba mi to wybaczycie :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłany: 8 Mar 2007 15:10

 

czy wy tez tak macie jak ja......

tzn. mam familijny od pol roku a teraz sobie przelaczam kanaly i ni stad ni z owąd mam full pakiet wlaczony

 

 

Dziwne ja mam familijny i Relax mix i cinemaxy mam zakodowane.

 

 

Wysłany: 8 Mar 2007 16:30

Ktoś tutaj na forum wypowiedział sie że ma odkodowane wszystkie kanały.

Czy ktos jeszcze ma cos takiego?

Bo ja mam zakodowane kanały za które nie płace.

 

 

Psiakrew :!::!::!: jest Was dwóch czy to tylko rozdwojenie jaźni :shock::?::?::?::?::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...