Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a po co komu ten wedding tv ?? Może doszli do wniosku, że nie warto tego dawać bo tylko śmiech powodują :D

 

a co do tego HD to jak oni se to wyobrażają ?? mam samsunga jeszcze przez rok a jak będe chciał wziąść od razu nowy dekoder HD i oglądać szałową ofertę CP to znów muszę podpisać kolejną umowę ?? czy jakoś tylko wezmą w rozliczeniu tego samsunga i za dopłatą dadzą mi HD ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes zarządu Cyfrowego Polsatu, Dominik Libicki powiedział w wywiadzie dla TV Sat Magazyn, że platforma Polsatu nadal ma wątpliwości czy uruchomić usługę VoD. - Niestety nie widzimy dla niej ekonomicznie uzasadnionego modelu biznesowego - mówi Libicki.

 

- Temu projektowi przyglądamy sie od dawna. Mimo, że stan prac inżynierskich jest zaawansowany to nadal mamy wątpliwości czy uruchomić tę usługę i jeśli tak to w jakim modelu - NVoD, czy SVoD (...) Nasze dekodery z twardym dyskiem już teraz umożliwiają widzom nagranie każdego programu i jego odtworzenie w dowolnym czasie bez pobierania dodatkowych pieniędzy. Mając tę możliwość, abonenci są bardzo zainteresowani dodatkowym ściąganiem filmów i ich opłacaniem, tym bardziej, że (...) nasz bukiet filmowy jest bardzo bogaty i na pewno można w nim codziennie wybrać coś ciekawego - dodaje Libicki.

 

Szef Cyfrowego Polsatu wspomniał również o ofercie filmowej platformy. - Mamy (...) wszystkie dobre, aktualnie dostępne kanały filmowe. Nie mamy, niestety, dostępu do programów HBO, bo jeszcze przez jakiś czas związane są one umową na wyłączność z Cyfrą Plus - przypomina prezes CP. Libicki zapewnił również, że oferta HDTV Cyfrowego Polsatu pojawi sie na pewno w tym roku. - Na ten cel wydzierżawiliśmy transponder na satelicie Hot Bird od firmy T - Systems, zamówiliśmy dekodery od Samsunga i negocjujemy umowy z nadawcami (...) Ponieważ oferta HD nadawców jest jeszcze znikoma, nie mogę dzisiaj określić konkretnej daty wprowadzenia poszczególnych pozycji i szczegółów z nimi związanych - dodaje Dominik Libicki. źr. tvpolsat.info

Mamy (...) wszystkie dobre, aktualnie dostępne kanały filmowe. Jak to przeczytałem to o mało nie dostałe zawału jak niejaki Marian Paździoch

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

no i czekamy na jakieś kolejne nowości Wedding tv ahh a może ja go z ciekawości będę oglądał:):roll: nie wiadomo a co do Zone Romantica to są osoby którym tego typu kanał pasuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...