Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WeddingTV jest kanałem adresowanym bardziej do kobiet niż mężczyzn tak więc myślę że o zdanie na temat tego kanału najlepiej jest zapytać nasze panie. Tutaj się wypowiadają w 100% faceci, a wiadomo nas najbardziej interesuje jakiś nowy kanał sportowy, motoryzacyjny etc.

 

Zdążylem się już na dobre zapoznać z ramówką tego kanału oglądając przekaz po angielsku z satelity EuroBird 28.5°E i muszę przyznać że wcale nie jest to zła produkcja. Ale mam nadzieję że na antenie polskiej wersji zaagoszczą także polskie programy, bo jak tu oglądać "cudze" śluby. Nadawca wspominał też o emisji polskich produkcji, mam nadzieję że tylko na planach się nie skończy. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście same gnioty. Wole czekać długi czas aż coś Cyfra dołączy niż oglądać takie kanały. Przynajmniej jak Cyfra coś dołącza to porządnie a nie co jakiś czas jak CP takie słabe kanały. Ten wedding tv to jest bez sensu. Już z opisu wynika. No ale jak CP chce to niech takie dołącza. :wink::wink::roll::lol::P

 

Być może Sajmonie stwierdzisz, że się na Ciebie uwziąłem, ale uwierz mi tak nie jest. Tylko, że jak czytam twoje posty to nie wiem czym się kierujesz pisząc je.

Masz cyfre i jesteś zadowolony to super!!! Uważasz, że dokonałeś najlepszego wyboru to świetnie. Ale nie oceniaj wszystkich kanałów w CP tych starych a tym bardziej tych nowo dodanych przez pryzmat swoich oczu, swojego gustu, bo gusta są różne. Nie pisz, że to gnioty, bo każdy kanał jest adresowany to konkretnego odbiorcy. Wedding jest akurat dla kobiet i ja go będę omijał przełączając kanały, ale nie uważam, że to gniot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie CP wrzuca coraz wiecej gniotow do swojej paczki. Ja ostatnio mialem pretensje do Cyfry+ ze nie dolacza nowych kanalow ale stwierdzilem ze jezeli ma dorzucac taki Wedding TV, E! czy inne badziewie to faktycznie niech sobie da na wstrzymanie i poczeka na lepszy repertuar :P

Moj braciszek w koncu przejrzal na oczy i rezygnuje z CP i bierze Cyfre+ 8)

 

 

 

Rzeczywiście same gnioty. Wole czekać długi czas aż coś Cyfra dołączy niż oglądać takie kanały. Przynajmniej jak Cyfra coś dołącza to porządnie a nie co jakiś czas jak CP takie słabe kanały. Ten wedding tv to jest bez sensu. Już z opisu wynika. No ale jak CP chce to niech takie dołącza. :wink::wink::roll::lol::P

 

 

Jak dla mnie to Wedding TV czy E może być, mogło by nie być, ale CP je dołączył i SĄ :!: a co Was abo C+ obchodzi co jest na naszej/mojej platformie- osobiście nigdy nie komentowałem tego co macie na swojej bo mi to zwisa a Wy i Wam podobni wchodzicie na tematy CP i wtrącacie swoje zakichane "trzy grosze" tam gdzie nie powinniście .

 

ps. "paszli na swoje :evil: TU nasze " :!::evil::evil::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SciFi i 13th Street będą w C+, paczka BBC jeszcze nie nadaje, Viasaty może bedą, a pozstałe kanały narazie nawet nie myslą o wejściu do Polski....

Podaj jeszcze kilka przykładów... Jak widac wprowadzenie "dobrego" kanału Tv jest trudne bo nadawca nie zawsze jest chętny do wejścia na dany Rynek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...