Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wam odsłonię tą"tajemnicę handlową"

Tym noworocznym kanałem będzie Play TV,lol :lol:

Dzisiaj Wirtualne Media podały że start Play TV znów zostanie opózniony, spekulowali przy okazji że prawdopobna data startu to może być jednak 14 luty czyli walentynki ;]...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do przedszkolaków to niesadze by na taki badziew patrzyli no chyba ze naprawde innych bajkowych nie/maja lub maja tylko familijny . To tak inaczej nikt nieoglada .

 

Zapytaj sie lepiej przedszkolaków. Zapewniam Cię, że lubia Tubisie, Twinies, Binkę i inne programy z Cbeebies. Od BBC inne telewizje moga się uczyć.

Inna sprawa, że to dopiero poczatki tego programu, a archiwum mają bogate, więc pomysłów na programy im nie zabraknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie kiedy będą rozsyłać nowe karty dla starych abonentów. Bo dzisiaj dostałem list ale z tym informatorem.

Nie wiadomo, ale myślę, że jakoś do połowy przyszłego roku już powinny być rozesłane, podobno teraz dekodery są sprzedawane już z nowymi kartami i nie chodzi mi tutaj tylko o dekoder z HD, wiadomo tylko, że na pewno proces wymiany kart skończy się w 2008 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś dzieckiem (chyba) więc już nie wiesz czego ono potrzebuje tak na prawdę. Przydałoby się zapytać jakiegoś bobaska o to co myśli o tym kanale.

 

Dokładnie, sam widzę jak moja 2-letnia Mania reaguje na Zaczarowane kalosze albo, nie daj Boże, Teletubisie. Nie ma jej wtedy w domu... :P I co ciekawe - ogląda bajki dopiero teraz, po raz pierwszy, bo w ogóle staraliśmy się z żoną aby nie oglądała TV do 20-22 m -ca (wcześniej w ogóle) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o kanał CBeeBies to jest strzał w 10 jeżeli chodzi o dzieci w wieku przedszkolnym. Mówię to na podstawie obserwacji mojego dziecka (3 lata) i dzieci moich znajomych (tych w zbliżonym wieku). Do tej pory nr 1 był Disney Channel a teraz idziemy po mieście i moje dziecko śpiewa "sibibis, sibibis". Także do wszystkich przeciwników: Będziecie mieli dzieci to uznacie że kanał jest bezbłędny (chociaż sam nie mogę na to patrzeć, wolę Disney Channel - Whiskers rządzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na sagemach też pisze, że testy hd, więc czemu miałyby być testami HBO :?:nowy może napiszesz, że wszystkie HBO w CP będą w HD :lol: testy są już od dawna, jak je tam umieścili to nawet nie wiedzieliśmy o obecności HBO w CP :wink: jakbyś tam częściej zaglądał to byś wiedział :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Upss :oops: Przepraszam, zwracam honor. Są testy HBO.

Ale nie sądzę, żeby to było HBO, możliwe, że tylko podmienili nazwy testów HD. Chyba, że przejdą na DVB-S i będą nadawać z tego TP 3 kanały HBO :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...