Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie dostałem dziś, w niedzielę (jakieś dzieci przyniosły) gazetkę CP do domu. Tam w reklamie na jednej z ostatnich stron wynika, że abonenci starego Familijnego, mają nadal dostęp do wszystkich pakietów, takich jakie były poprzednio i mogą je abonować. Są to między innymi, pakiety: Sport, Bajeczka, Rozrywka, Relax Mix, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przeciez wlasnie to napisal dziabolek7 wiec w czym problem? Cinemax HD dostepny jest dla abonentow posiadajacych dekoder hd i posiadajacych pakiet Cinemax (btw pakiet Cinemax wchodzi w sklad pakietu Super Film), wiec sprawa jest jasna

 

no w tym problem że dostępny będzie do 3 stycznia a co dalej? jakoś nikt nie udziela precyzyjnych informacji co będzie z tym kanałem po okresie promocyjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wam,dzwoniłem na infolinie Cyfrowy Polsat w sprawie zmiany oferty na nową i mają do mnie dzwonić w ciągu dwóch tygodni.Jak ktoś chce z was skorzystać z nowej oferty to niech dzwoni na infolinie nawet dziś,po jakimś czasie oddzwonią do was w sprawie nowej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@konrad-yu, zrobisz to jeszcze na starych zasadach, ponieważ nowe pakiety na chwilę obecną są dostępne tylko dla klientów podpisujących nowe umowy. Według zapowiedzi od 25 października br ma pojawić możliwość do przejścia na nowe pakiety dla obecnych abonentów (o ile nic się w tej kwestii nie zmieniło).

 

P.S.: Nie rozumiem czemu na kanale Dla Abonentów, CP cały czas reklamuje tylko stare pakiety, których nie ma już w ofercie sprzedaży. Moim zdaniem powinni reklamować nowe pakiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo akurat logo i jingiel, to najważniejsze co powinien pokazywać kanał :mrgreen: Najlepiej niech Polsat stworzy kanał "Polsat Logo i Jingiel TV" na którym będą wymyślać i pokazywać różne loga i jingle, to wszyscy, którzy tylko na to czekają będą wniebowzięci :twisted: A logo i jingiel pewnie i tak będzie nawiązywać do tego co już każdy zna z Polsatu Sport - wątpię, aby nazwa kanału była bardzo zbliżona, a logo i jingle stacji zupełnie różne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...