Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Akurat zaszaleli. Wzmocnili trochę ofertę wyłączając jeden kanał. A sportowa nadal jest niekompletna. Brak 2 bardzo ważnych stacji z Węgier.

NGC Wild to na pewno dobry ruch. W końcu będzie można oglądać programy o zwierzętach, a nie Policję dla zwierząt przerywaną dokumentami w beznadziejnej jakości made in Cyfra+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat zaszaleli. Wzmocnili trochę ofertę wyłączając jeden kanał. A sportowa nadal jest niekompletna. Brak 2 bardzo ważnych stacji z Węgier.

NGC Wild to na pewno dobry ruch. W końcu będzie można oglądać programy o zwierzętach, a nie Policję dla zwierząt przerywaną dokumentami w beznadziejnej jakości made in Cyfra+.

Patrząc na poczynania CP w ich 10 urodziny, i w okres ok. 2 m-cy wstecz od dnia dzisiejszego, no to chyba można nazwać to małym szaleństwem, gdyż w tym okresie zbytnio nas nie rozpieszczali.. :]

No ale ja wciąż czekam na Sportkluby, ale przynajmniej jeden w Familijnym.. Ale raczej się tego nie doczekam.. (Chodzi mi o ten kanał w Fam.)

 

A ja chciałbym jeszcze, skoro już CC i NGW HD można oglądać, no to i żeby możliwe było już dziś oglądanie NGW SD, nie musi być dodany do listy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No akurat z Nat Geo Wild HD i Comedy Central bardzo się cieszę, bo to kanały niebylejakie :D

Stacji z Węgier akurat zbytnio mi nie brakuje, bo oferta sportowa mnie w pełni zadowala, dziwne natomiast co się stało z E!? Chyba ostry spór z nadawcą w negocjacjach musiał być i nie doszło do podpisania umowy, z drugiej zaś strony być może CP nie zależało na przedłużeniu umowy z E!, można przecież podejrzewać, że umowa z MTV Networks była podpisana już kilka mies. temu, jeszcze przed dodaniem Nickelodeona. Zauważyliście, że oferta troszkę się zaczyna upodabniać do N? Mnie to akurat nie przeszkadza, oby tylko umożliwili podpisanie porozumienia na pakiet HD za 15 zł. Bo po 6 zł za każdy kanał HD to ja płacił nie będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki ze nie w temacie ale mam pytanie ,gdzie są teraz Ci co tak narzekają na CP i straszą że idą do konkurencji

 

Ja już przeszedłem i nie żałuję. Co mi po samym Nat Geo Wild jak nie ma zwykłego NGC, NGC HD i Planete czyli trzech najlepszych kanałów dokumentalnych jakie są :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podejrzewam, że jakby dodali Sportklub`y, to by nie dali ich w Familijnym, lecz Relax Mix.

Byłoby tak na 85-95% ;)

Mogę tylko marzyć o choć jednym Sportklubie w Familijnym. :smile:

 

Ajj... Planete i NGC to i ja bym chciał mieć w CP. :D

Ale lepszy rydz niż nic. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błagam, nie rozśmieszajcie mnie...

Akurat kilkadziesiąt tysięcy osób odchodziłoby z CP, bo wywalili jakiś kanał E!..

Przypuszczam, że są nawet osoby, które tego kanału nawet na oczy nie widziały...

 

A ja, chyba podobnie jak sporo osób jestem zadowolony z tej podmiany. No ale lepiej byłoby, żeby zamiast E! byłoby to np. Wedding TV. Ale CP pewnie nie przedłużył umowy z E! i tak się to wszystko skończyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast gó :censored: Fox Life HD mogliby dodać bardziej wartościowy kanał dla Polaków jakim jest TVP HD. Zimowe igrzyska, a oni myślą, że skoro Eurosport też pokaże w HD to im nie trzeba TVP HD?

Wywalić Wedding TV i wprowadzić Movies 24! Mam prośbę do CP, CC super,hiper fajnie, że nareszcie dodali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale byc może na Weeding TV nie kończy się jeszcze umowa.
Na pewno się nie kończy, ponieważ E! pojawił się 6 lutego 2007, a Wedding TV kilka miesięcy później.
Ciekawe kiedy dadzą oprogramowanie które dodaje kanały na listę ??
Najwcześniej o północy, ponieważ wtedy te kanały oficjalnie pojawią się w CP.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Zamiast gó :censored: Fox Life HD mogliby dodać bardziej wartościowy kanał dla Polaków jakim jest TVP HD. Zimowe igrzyska, a oni myślą, że skoro Eurosport też pokaże w HD to im nie trzeba TVP HD?

Wywalić Wedding TV i wprowadzić Movies 24! Mam prośbę do CP, CC super,hiper fajnie, że nareszcie dodali.

 

Pewnie, że tak! Po co oglądać igrzyska po dziadowsku, jak można oglądać profesjonalne transmisje w pięknym HD na Eurosporcie, a nawet za darmo na ARD/ZDF HD. Żadne kanały, na których do teraz leci Eurobasket sprzed pół roku czy jeszcze starszy Puchar Konferderacji nie są potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, na liście nie mogą chyba ich umieścić wcześniej niż o północy, bo dopiero wtedy oficjalnie pojawią się w CP.

 

Ale przecież CC i NGW HD już można oglądać, trzeba tylko je sobie wyszukać. ;)

Ja oglądam CC, i czekam na taką możliwość z NGW SD, bo do jutra nie chce mi się czekać. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...