Skocz do zawartości

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy


olek122
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas WOŚP najbardziej lubię licytacje, bo nie dość że pomagamy, to sami możemy zyskać ciekawe rzeczy. W tym roku też biorę udział w kilku, które jeszcze trwają. Wam też polecam, bo jeszcze trwają.

 

Jednak negatywną informacją jest dla mnie to, jak wygląda proces uzyskiwania plakietki "Media" na WOŚP. Myślałem, że Pan Owsiak nieco bardziej profesjonalnie do tego podchodzi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwie się, że Jurek nie wytrzymał i zrezygnował. To co się ostatnio dzieje w temacie WOŚP na twitterze, czy nawet w TVP to naprawdę tragedia.
Mam nadzieje, że pociągną do odpowiedzialności karnej pewne osoby, a Jurek wróci do dyrygowania orkiestrą w następnym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Barti napisał:

No to teraz może być już powolny koniec fundacji WOŚP. :roll:

Obawiam się, że bez Jurka ta fundacja już nigdy nie będzie taka sama. :(  Już nigdy może nie być tak dobrej i gorącej atmosfery, jaką Jurek zawsze wprowadzał przy okazji Finałów WOŚP. :wacko:

W kwestii WOŚP to raczej nic się nie zmieni - zostaje podobnie jak Owsiak w jej ramach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo smutna robi się sytuacja w naszym kraju, wczoraj cały dzień na Twitterze, Facebooku trwało wzajemne obrzucanie się błotem w temacie Orkiestry. Skończyło się niestety wielką tragedią. Były w Polsce różne katastrofy, w których zginęło wiele osób. Jednak nie przypominam sobie w naszym kraju skutecznego zamachu na ważnego polityka/samorządowca - jednego z największych miast w kraju. 

Niech Orkiestra się trzyma, ale bez takich podziałów (jakie sam Owsiak zaostrzał).

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza plastusiami w TVP nic nie było. Jak można uznać,że światełko do nieba w Gdańsku to impreza, na której nie będzie 1000 osób? Jak ten człowiek wniósł ten nóż, ludzi przeszukiwano ponoć drobiazgowo/ A może wystarczyło mieć plakietkę media i puszczali swobodnie? Jak dostał się na scenę? Dlaczego obecni na scenie stali jak słup soli, a napastnika obezwładnił pracownik techniczny. Gdzie była ta ochrona? Dopóki w Polsce będzie się olewać istniejące przepisy, obchodzić , załatwiać papier to nic się nie zmieni. Przecież tragedia w escape roomie ma te same przyczyny - ignorowanie przepisów bezpieczeństwa. Ktoś pewnie ten escape room niby kontrolował/dopuścił do użytkowania lub po prostu podbił papier... Owsiak mówiący, że to nie wina organizatorów i ochrony , pełnomocnik tej firmy mówi, że wszystko było OK, to już szczyt bezczelności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co była ta szopka z odejściem?  Chęć znowu bycia w centrum uwagi? To nie jest poważne. To tak jakby Isia ogłosiła koniec kariery, a po kilku dniach powiedziała, że się rozmyśliła... Tak naprawdę to nie przestał być prezesem WOŚP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że Jurka po prostu bardzo mocno dotknęła ta tragedia z zabójstwem prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza (pikanterii dodał też tutaj fakt, że stało się to bezpośrednio na imprezie organizowanej przez WOŚP) i zwyczajnie, pod wpływem silnych emocji, Jurek ogłosił odejście z funkcji WOŚP. Mi od samego początku wydawało się to absurdalne i po cichu cały czas liczyłem na to, że Jurek jednak zmieni zdanie i tak nie postąpi. I teraz cieszę się, że jednak wycofał się z tej, skądinąd, bezsensownej decyzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile bardzo mocno popieram WOŚP, zawsze staram się namówić znajomych na jakiś datek, czy wyjaśniam ich wątpliwości, kiedy wygadują bzdury o WOŚP rodem z TVP. Tak Owsiak, moim zdaniem, trochę się pogubił. O ile jeszcze jestem w stanie zrozumieć, że podjął decyzję o odejściu po tym, co niektórzy o nim wypisywali, czy wygadywali, a teraz po namowach wielu osób się z tego wycofał, tak nie pojmuję jednej rzeczy. Dlaczego decyzję o odejściu ogłosił w momencie ogłoszenia śmierci Pana Pawła Adamowicza? Wyczucie czasu było bardzo słabe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...