Skocz do zawartości

ID Digital 24-CI Econo


ircios
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od pewnego czasu Humax całkowicie przestał usprawniac swoje produkty ,przykładowo miała byc dwustrumieniowośc m PVR8000i 9100 przy zastosowaniu Astona 2.0 z tego co wiem to na dziś brak tej funkcji ,była mowa że wina leży po stronie Astona ,ale muszę powiedziec że Golden Interstar szybko dostosował PVR9000(super serwis http://www.sat.pl)do tej funkcji.Moim zdaniem cena jest wygórowana a dbałośc o klijenta schodzi na dalszy plan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez posiadałem tuner ID Digital 24E ale go sprzedałem gdyz był bardzo mało rozwojowy. Brak do niego nowego oprogramowania, widocznie jest to odbiornik spisany przez producenta na wymarcie, chociaż grafika mi sie bardzo podobała a zatem miałem go około trzech lat i w tym roku rozstałem sie z nim. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja też mam ten tunerek i faktycznie przydałoby się dla niego parę usprawnień w sofcie (np. możliwość edycji nazw kanałów bezpośrednio w tunerze, czy pomijanie tych których nie chcemy na liście, przy ręcznym przeszukiwaniu transpondera).

 

Ciekawe czy znaleźli by się gdzieś jacyś doświadczeni "maniacy", którzy mogliby napisać alternatywny soft dla Econo, tak jak to było (nie wiem czy jest nadal) z "Humaxikiem 5400", albo 5100 (ja niestety na tym się nie znam)...

 

W ogóle mam małe pytanko i jak już tu piszę, to nie chce zakładać nowego tematu (śmiecić :) ).

Czy można jakoś zrobić kopię zapasową na kompie softu z "Humaxa 5100", żeby móc w razie czego po zmianie na inny przywrócić oryginał???

 

Znalazłem programik, który nazywa się "HDF Smart" i podobno do tego służy, ale nie wiem za bardzo jak sobie z tym poradzić???

 

Dzięki za sugiestie i sorki za dygresję ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopii zapasowej nie zrobisz ale oprogramowania do 5100 nie brakuje a ten oryginał niczego szczególnego i tak nie posiada.

 

Niestety firma Humax totalnie olewa klienta jesli chodzi o tzw. support.Nie aktualizuje oprogramowania w nowych tunerach a co dopiero w już nie produkowanych.Kiedyś jeszcze na stronie mieli swoje forum ale jak ludzie zaczeli bluzgać i zadawać coraz wiecej pytań to je zlikwidowano :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na samym początku jak wychodziły pierwsze Humaxy to update softu były, niestety później w ramach cięć chyba zwolnili programistę :?::lol: I bardzo szybko niezła kiedyś marka Humax teraz jakoś odchodzi w zapomnienie i nie cieszy się już taką popularnością jak dawniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Zakładając, że parametry techniczne na liście kanałów są poprzwne (bo od pewnego okresu CNN International dla Cyfry+ pobierany jest bezpośrednio z dosyłu z 12.597V SR=27500 FEC=3/4, nie jak kiedyś z transpondera Cyfry+) to jedyne wyjaśnienie: CNN International podobnie jak Eurosporty koduje sygnał jednocześnie w różnych systemach dla kilku pakietów cyfrowych jednocześnie. Nie każdy odbiornik jest w stanie sobie poradzić z taką ilością i nie może zdekodować kanału...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...