Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Czyli kolega ma podobną opinie do mojej? Fajnie, ze ktoś też uważa , ze sprzęt całkiem fajnie działa i jakość obrazu na prawdę jest ok. Aha i jak widać kolega podziela opinie montera, który stwierdził, ze działa to trochę lepiej niż Horizon a która to ktoś z forumowiczów wyśmiał.

pozdr 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę lepiej niż HZN...Najlepiej gdyby obraz był porównywalny przynajmniej do tego przez moduł.

Jeśli usługa ma konkurować z Orange IPTV to cena powinna być bardziej atrakcyjna( dodać C+, HBO, Eleven , PSP) wychodzi prawie jak u pomarańczowych a tam jeszcze abonament komórkowy za free w umowie.

Brak Eleven 4K .

@all999 dobierzesz kartę CI+ do modułu, ale może się okazać, że umowa ulegnie przedłużeniu...Z tego co pamiętam umowa na multiroom jest na czas określony.

 

 

 

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, lukimann napisał:

Ok, daj znać jak wypada porównanie aplikacji do obrazu z urządzenia.

 

Oglądałem mecz na TVP 1 po trochu na Horizon TV i przez dekoder. Nie wiem jak u Ciebie działa sama apka, ale u mnie wygląda bardzo dobrze przynajmniej na TVP, nie było zwiech ani nic, obraz żywy, niezłe HD (dużo lepiej niż na kanałach sportowych, które patrzyłem wcześniej). Przez dekoder obraz może trochę lepszy, ale też na pewno jest różnica w ustawieniach telewizora na HDMI a w apce. Jedyne co zauważyłem to jak przełączałem się z apki do dekodera co trwało parę sekund, to podczas gdy na apce, nie zaczęła się akcja bramkowa to na dekoderze już była powtórka gola.

 

16 minut temu, rbej napisał:

Jak to działa trochę lepiej niż HZN, to jest tragedia....To ma działać kilka razy szybciej, żeby było akceptowalnie.

 

Tutaj chodziło o obraz. Działanie softu, przełączanie programów czy uruchamianie działa znacznie lepiej niż na Horizonie. Co do obrazu to też ciężko porównywać, jakby ustawić obok siebie to wtedy najlepiej by było widać, a tak to trochę subiektywne odczucia w którąś stronę. Na pewno nie jest źle, ja jestem bardzo zadowolony ze zmiany :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli jest dostępna to co z tego?

Na Horizonie została okrojona,  potem usunięta, a na koniec wybierając aplikacje zostało chyba już tylko tam poobserwowac rybki na ekranie. ?:-)?

Eleven 4K pewnie dołączą. Zainteresowani klienci , którzy wykupią  wcześniej usługę,  albo dostaną to w ramach oferty..lub co moim zdaniem jest bardziej prawdopodobne dopłacą do ekskluzywnej oferty 4K. ;-)

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa oferta Multiroom jest przygotowana w nastepujacy sposob:
Drugi dekoder 14,99
Karta CI+ 14,99
Drugi dekoder z nagrywarką 19,99
Drugi dekoder 4K BOX 24,99
 
Oferta 4K zostanie udostepniona wyłącznie klientom posiadającym 4K BOX. Od 1 września mozna wykonać wymianę sprzętu na 4K.
Pytałem tu, ale nie dostałem odpowiedzi, może będziesz wiedział. Zamówiłem dekoder 4K, czy mogę w późniejszym terminie dobrać kartę CI+ w tej cenie, o której piszesz, czy to tylko przy podpisywaniu nowej umowy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku modułu warto sprawdzić,  czy telewizor jest certyfikowany przez UPC. Jeśli nie , to operator nie bierze odpowiedzialności za ewentualne kłopoty z działaniem usługi

 

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ty decydujesz czy wziąć moduł czy nie. Ta lista to fikcja. Mam drugi telewizor samsung nie certyfikowany przez UPC a i tak mi dali do niego moduł. Fakt że była trochę z tym walka ale w końcu ulegli. A co ciekawe lepiej w nim działa wszystko niż w certyfikowanym LG. A jeszcze ciekawsze że telewizory nie certyfikowane w Polsce już za granicą są. Więc to zwykła ściema operatora. Tylko po to żeby lista kanałów była narzucona przez nich choć i to się da obejść i na certyfikowanym telewizorze ułożyć swoją listę.

Edytowane przez MAVERIC
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MAVERIC   miałem podobnie TV Samsung z 2019 roku i LG z 2017 roku nie były na liście certyfikowanych w UPC a bez problemu działają z Modułem CI+ UPC. W moim przypadku przy zawieraniu nowej umowy nie miałem żadnych problemów z uzyskaniem Modułu CI+ x 2  drugi do M.R. chociaż Technik próbował wcisnąć mi jeden dekoder zamiast modułu ale stanowczo postawiłem na swoim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie również trochę ryzykowałem.

Mój telewizor też nie jest certyfikowany.

Konsultant za bardzo nie był chętny do rozdzielenia sygnału do jednego telewizora przez montera, ale się udało.Efekt moduł służył do oglądania a HZN jako nagrywarka.

Gdybym chciał kiedyś wrócić do UPC w opcji poszerzenia oferty to wtedy jak oferta się poprawi i będzie nagrywarka na większości kanałów to można pomyśleć nad takim rozwiązaniem.

Zamiast starego HZN - przystawka internetowa.

Na razie też czekam co jeszcze zaproponuje PC+ w kwestii oferty OTT z, lub bez nowego dekodera.

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem abonentem MM,po kilkunastu latach czas zmienić otoczenie.

Pytanie do Was, czy jako nowy klient w UPC w kwocie do 100 zł jestem w stanie wyrwać pakiet z HBO Canal plus i eleven z internetem?

 

Edytowane przez Leo73
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie.Poczekaj na promocje typu Black Friday.

Chyba, że dobierając do pakietu Start z Internetem jest szansa, ale raczej przekroczy budżet.

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...