Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Ledwo nowy dekoder się pojawił a już jęczenie, że nie ma dobrej oferty programowej.

 

Nie ma i pewnie długo nie będzie a powód jest prosty - to musi na siebie zarobić, więc najpierw penetracja rynku nowym dekoderem a potem analiza ich ilości i kolejne decyzje czy poszerzać ofertę programową w tym 4K czy nie.

UPC w okresach kwartalnych robi podsumowania - premiera dekodera już jest, poczekajmy na ile będą się zgadzały słupki Worda UPC z tym, co pokażą wyniki podsumowania kwartału.

 

Wystarczy poczytać inne wątki z tym całym 4K u innych operatorów - rzucili się ludzie jak psy na mięso, podpisali umowy a teraz biadolenie, że nędza albo powtórki. Jak myślicie, co jest powodem, że inne kablówki nie poszerzają oferty 4K o te kanały, co to już się nudne robi, że dlaczego ich nie dodano?

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, KOCUREK1970 napisał:

Ledwo nowy dekoder się pojawił a już jęczenie, że nie ma dobrej oferty programowej.

 

Nie ma i pewnie długo nie będzie a powód jest prosty - to musi na siebie zarobić, więc najpierw penetracja rynku nowym dekoderem a potem analiza ich ilości i kolejne decyzje czy poszerzać ofertę programową w tym 4K czy nie.

 

 

Że co? Kolego, jak mi operator chwali się , ze będzie miał dekoder to pierwsze co interesuje mnie co będę oglądał

Netflixa i Amazon Prime Video i inne usługi streamingowe 4K ,  to wstarczy sam TV nie trzeba mieć dekodera od operatora.

Vectra wprowadzając dekoder dała 3 kanały w tym jeden co może przyciągnać do wymiany na dekoder 4K (Elevens Sporst 1 4K) . A UPC czym zachęca , tym ,że sobie można przykleić dekoder do TV????Serio . No nie super sprawa.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder ma np. takie zalety, że jest kompaktowy więc można go zabrać ze sobą (można byłoby gdyby działał poza UPC) albo też to, że można go przez USB podłączyć do TV i go w ten sposób zasilić. Przydatne dla tych co nie mają wolnego gniazdka sieciowego w pobliżu TV
Kolejne zalety oprócz obsługi 4K i YT to aplikacje do dekodera (jest tam mnóstwo gierek jak np. Slingo czy gra pokerowa)

Edytowane przez MrPepka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kingofsouth napisał:

Kolego, jak mi operator chwali się , ze będzie miał dekoder to pierwsze co interesuje mnie co będę oglądał

I to jest największy błąd każdego abonenta, że myśli, że op jest od tego, by spełniać co chce klient.

6 minut temu, kingofsouth napisał:

Netflixa i Amazon Prime Video i inne usługi streamingowe 4K ,  to wstarczy sam TV nie trzeba mieć dekodera od operatora.

Być może tutaj też tak pomyślano (po co płacić koszty, licencje dla nowego pudełka, jak to już w tv jest).

8 minut temu, kingofsouth napisał:

Vectra wprowadzając dekoder dała 3 kanały w tym jeden co może przyciągnać do wymiany na dekoder 4K (Elevens Sporst 1 4K) . A UPC czym zachęca , tym ,że sobie można przykleić dekoder do TV????Serio . No nie super sprawa.

To amerykańskie corpo, tego toku myślenia nie zrozumiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




Vectra wprowadzając dekoder dała 3 kanały w tym jeden co może przyciągnać do wymiany na dekoder 4K (Elevens Sporst 1 4K) . A UPC czym zachęca


A skad te kanaly maja byc wziete?

to cale czteryka powstalo tylko po to aby wyciagnac od ludzi pieniadze na nowe telewizory

kanalow linearnych nie bylo nie ma i nie będzie

piejesz na temat tego eleven ale to tylko 1 mecz i jeden wyscig

ile abonentow to interesuje? 5-10 tys? a co z reszta?

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, GDA napisał:


 

 


piejesz na temat tego eleven ale to tylko 1 mecz i jeden wyscig

ile abonentow to interesuje? 5-10 tys? a co z reszta?

 

A ilu abonentów interesuje wPolsce.pl , TV ULTRA 4K.

Wybacz ,  ty nie wiesz o czym my tu piszemy.

Zwykłe korpo gadki , zachwalanie oferty 4K UPC.

Zweryfikuje to abonent.

Ilu z was forumowicze uważa , że UPC dało radę mierząc się z ofertą 4K? Czekam na posty.

Komu się podoba takie podejście do was przyszłych oglądaczy tego czegoś co tutaj jest wychwalane ? :)

@GDA widziałeś kiedyś mecz Ekstraklasy w 4K HDR, że piszesz takie kocopoły o 4K?  :mrgreen:

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




Wybacz ,  ty nie wiesz o czym my tu piszemy.


to moze mnie oswieć?

skoro oferta 4K u wszystkich operatorow CATV jest zblizona, zadnych innych kanalow 4K na naszym rynku nie ma

to jakim cudem i sposobem UPC mialo ci dogodzic?



Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




piejesz na temat tego eleven ale to tylko 1 mecz i jeden wyscig



W tym sezonie 17x kwalifikacje i 17x wyścig. Wziąłem Play Now TV Box tylko dla F1 w 4K. Jestem pewien, że dostęp do Eleven 4K i dobra promocja na start przyciągnęła wiosną do Play nie kilka, a kilkadziesiąt tysięcy abonentów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, GDA napisał:



skoro oferta 4K u wszystkich operatorow CATV jest zblizona, zadnych innych kanalow 4K na naszym rynku nie ma


 

Canal+4K oraz Eleven Sports 1 4K.

Reszta kanałów co UPC uraczy was to są wybacz, ale żarty z 4K.

No może Insight 4K jeszcze ujdzie. 

To nie mój cyrk i nie moje małpy, ale współczuje komuś co się zadowoli taką ofertą programową w UPC.

Tyle w temacie.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda pradu na ta jalowa dyskusje

wracając do tematu nowego dekodera to jest przelom w UPC

w nowym boxie można założyć do 4 profili i spersonalizować listę kanałów - dowolnie ja układając

20200826_213035.jpg20200826_213054.jpg

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder ma np. takie zalety, że jest kompaktowy więc można go zabrać ze sobą (można byłoby gdyby działał poza UPC) albo też to, że można go przez USB podłączyć do TV i go w ten sposób zasilić. Przydatne dla tych co nie mają wolnego gniazdka sieciowego w pobliżu TV
Kolejne zalety oprócz obsługi 4K i YT to aplikacje do dekodera (jest tam mnóstwo gierek jak np. Slingo czy gra pokerowa)
Dekoder nie ma dla mnie żadnych zalet, tylko same wady. Po pierwsze jest to streaming, po drugie można nagrywać tylko z części kanałów, po trzecie nie jest na androidzie. Jak będę chciał pograć to mam od tego komputer, dekoder jest od czegoś innego. Nie widzę powodów, dla których ktokolwiek miałby wziąć ten dekoder. Oferta 4K nie zachęcająca, a i nagrać niewiele można.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...