Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Czyli "gorsze" czasy odbijają się też w ofercie UPC..

5 godzin temu, rotalplus napisał:

Rok temu niezapomniana oferta świąteczna 

Już nigdy nie będzie tak dużo i w tak dobrej cenie jak wtedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, obecnie mam starą ofertę 500 Mb/s + wciśnięty telefon stacjonarny żeby tylko łapała się zniżka i place 68zł miesięcznie.
I tu moje pytanie czy można teraz liczyć na jakąś ciekawą ofertę najlepiej sam internet, ponieważ 2 miesiące temu wygasła mi ta umowa, ale ani przed końcem ani nawet teraz nikt się nie odzywał z nowymi ofertami (nie licząc jednego tel z info że będzie łączenie play+upc i przy okazji pytanie czy nie chce usługi z tv). To co mogę znaleźć z automatycznych ofert to każda ma dodatek w postaci oferty tv co dla mnie mija się z celem kupować tv tylko i wyłącznie po to bo z netem dostaje tylko taki dodatek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pierwsze zmiany po przejęciu UPC przez Play. Na święta promocje z Netflixem w prezencie. Wprawdzie trochę kombinowane, bo dla Netflixa  abonent UPC musi podpisać umowę na Internet Elastyczny w Play. Tak przynajmniej wynika ze strony promocji.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, lakiman napisał:

Czyli "gorsze" czasy odbijają się też w ofercie UPC..

Już nigdy nie będzie tak dużo i w tak dobrej cenie jak wtedy.

Jeszcze kilkanaście dni była promocja z kanałami premium za 1 zł na całą umowę i w sumie tylko 15 zł więcej za rachunek niż w standardowej ofercie za c+ , PSP i eleven

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Jan77 napisał:

Strasznie drogo ten Netflix wychodzi. A tak z ciekawości aplikacja jest na dekoderach czy Smart TV?

Na przystawce 4K jest tylko Prime Video i YouTube.

 

Dodatkowo UPC oferuje boxy oparte na systemie  Android TV i tam jest już apka od Netflixa.

7 godzin temu, rotalplus napisał:

Od wtorku w ofercie ma się pojawić News 24

Uroczo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Posiadam internet z telewizja upc kończy mi się umowa dwu letnia za dwa miesiące już  złożyłem rezygnacjie co można utargować w tej chwili posiadan 

 

Internet światłowodowy do 600 Mb/s

Pakiet Max z dekoderem box 4k

Mulitroom 3 dekodery 4k po 14.99zl 

Opłata za utrzymanie łącza internetowego OSD dla nexera 25zl

Za to płace około 160zl

 

Dodatkowo posiadam opcji już bez umowy 

Pakiet Premium CANAL+ PRESTIGE za 45zl

Pakiet HBO z HBO Max 30zl

Pakiet Cinemax 10zl

Filmbox 10zl

Pakiet Polsat Sport Premium z Eleves sport za 19zl

 

Za to wszytko płace około 265zl myślę  nad rezygnacja wszystkich opcji dodatkowych plus z 2szt dekoderów mulitroom mniej więcej co można wynegocjować czy jest szansa żeby łącza OSD otrzymać taniej lub za darmo jak wygląda z opcją CANAL + HBO coś da się rady taniej czy nie ma szans? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Delta21 napisał:

byłam przekonana, że chodzi o aplikację UPC tv go ;) 

OK. To że UPC nie jest w stanie zrobić aplikacji na te dwa systemy to wiem, ale myślałem, że chociaż aplikacje Netflix dadzą na dekodery. Przez tyle czasu wprowadzali Netflixa że wypadało by się przygotować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby dodali inne  apki w tym Netflix na dekoder Apollo 4K to nie byłoby zainteresowania

ich streamerem z Android TV.

Albo chcą po prostu zaoszczędzić na certyfikacjach.

To moja teoria. 😉

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś chyba jest nie tak  na linii UPC/PLAY a TVP brak kanału TVP Nauka teraz zwlekają z 4k... Dotychczasowe stacje publicznego nadawcy wchodziły niemalże z automatu...

 

No kiedyś jak ktoś pamięta na TVP Sport czekaliśmy w UPC kilka lat ale potem sytuacja była taka ze TVP włącza kanał i jest zaraz w UPC... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inny właściciel- może inne metody negocjacji..

Co do kanałów TVP, brakuje TVP Nauka, ABC tylko w SD.

TVP 4K pięknie wyglądał w przekazie satelitarnym i teraz miło byłoby znów zobaczyć taką jakość.

Chociaż w UPC byłoby raczej kiepsko gdyby go nie dołączyli.

 

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...