Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

Kończy mi się umowa w upc i zastanawiam się czy mógłbym coś więcej ugrać względem tego co mam.

Płacę 140zł za internet 1Gbit, Horizon select, canal+ select i pakiet eleven.

O co mogę Waszym zdaniem prosić, co negocjować? Chciałem dorzucić dekoder 4K, ale podobno możliwe to jest przy droższym pakiecie telewizyjnym. Pakiet HBO zaproponowany mi został za 19,90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder 4K nic nowego nie dodaje. To tylko marketingowa wydmuszka. Nadal brak Canal+ 4K i Eleven 4K. Na olimpiadę nawet nie dali Eurosport 4K.

Z Canal+ Select, z pakietu Eleven i z HBO spokojnie zrezygnuj. W ofercie Canal+ Online masz Canal+, Eleven i HBO za 65 zł. Chyba, że uwielbiasz oglądać Canal+ tylko u siebie w salonie i nie interesują Ciebie dodatkowe Canal+ Sport 3, Canal+ Sport 4 oraz Canal+ Now, a dostęp do Canal+ na laptopie lub komórce po za domem nie jest Tobie potrzebny.

https://kup.pl.canalplus.com/oferta/wybierz-pakiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, swordfish napisał:

Dekoder 4K nic nowego nie dodaje. To tylko marketingowa wydmuszka. Nadal brak Canal+ 4K i Eleven 4K. Na olimpiadę nawet nie dali Eurosport 4K.

Z Canal+ Select, z pakietu Eleven i z HBO spokojnie zrezygnuj. W ofercie Canal+ Online masz Canal+, Eleven i HBO za 65 zł. Chyba, że uwielbiasz oglądać Canal+ tylko u siebie w salonie i nie interesują Ciebie dodatkowe Canal+ Sport 3, Canal+ Sport 4 oraz Canal+ Now, a dostęp do Canal+ na laptopie lub komórce po za domem nie jest Tobie potrzebny.

https://kup.pl.canalplus.com/oferta/wybierz-pakiet

 

HBO nie mam jeszcze, tylko mi zaoferowali dodatkowo. W ramach pakietu płacę 39,9 za c+, 5zł za eleven. Gdybym wziął za 19,90 HBO, to miałbym te kanały za niemal dokładnie tyle samo. Dodatkowe kanały mnie nie interesują ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tylko juz cos więcej było wiadomo do końca roku...

Dekoder 4K DVB-C lub pełna oferta przez moduł. ;-)

Może decydujący już  argument za UPC zamiast Orange IPTV.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby jakieś nowości w UPC się szykowały, Prowadzą testy 4K, a na Fejsie foto Marcina Prokopa i zapowiedź: "Idzie nowe! Nowa twarz technologii i nowe wrażenia! Już wkrótce dowiecie się, co dla Was szykujemy. Stay tuned". Ciekawe.
Mam nadzieję, że to nie tylko niesamowite doznania z oglądania Viaplay w 720p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo coś dziwnie te testy 4K od UPC zbiegają się z testami 4K w CP. Może dostawcy treści (jak Grupa Polsat Plus) szykują jakąś rewolucję w dostępności treści 4K dla widza, także niezależnie od tego czy jest bezpośrednim klientem grupy Polsat Plus czy też ogląda ich treści u innego dostawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...