Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawia mnie dziwna dystrybucja STARSA od początku w UPC. Przez jakiś czas (chyba do konca roku) takze w pakiecie mniejszym - select. Po raz pierwszy spotykam się z tego typu praktyką. Z reguły od razu umiejscowiony jest kanał w danym pakiecie. Dziwna sprawa.

 

EDIT: Szanowne UPC zapomniało nadmienić, iż stars.tv nie jest kanałem gwarantowanym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam taki problem.

 

Po przeprowadzce mam kablówkę z UPC się okazało już podłączoną, pakiet najniższy, ale mi odpowiada tyle, że ... nie działa :P Tzn mam kanały typu MTV, Extreme, Polsat Sport, ale nie mam TVP1, Polsat, TVP2, gdy na pilocie wybieram opcję "Install", aby wyszukać kanały to mam tam komunikat "Locked" i nie mogę nic zrobić. Aha, TV bez dekodera podłączam kablem, ale z takim bardzo cienkim wtykiem antenowym - jak on się nazywa (to już poboczne pytanie:P), wkładanym do telewizora w miejsce anteny.

W drugim pokoju jest inny, jeszcze starszy TV i tam odbiera TYLKO te kanały podstawowe, ale tam nie wiem, jeszcze pilota nie znalazłem, bo baterie nie działają :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś do moich drzwi zapukał przedstawiciel Vectry, odpowiedziałem mu że telewizje mam z nc+,a internet z upc. Spytał ile płacę i za jaką prędkość w upc. Powiedział że za tą samą cenę da mi 2 razy większą prędkość. Mówię że chętnie bym skorzystał, ale miesiąc temu podpisałem umowę z upc, a on na to że w listopadzie będą zmiany regulaminów w upc i każdy będzie mógł zerwać umowy. Panowie wiecie coś na temat tych zmian regulaminów ? Czy będą one dotyczyć również osób posiadających tylko internet w upc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, jako że nie orientuję się za bardzo w realiach UPC. W mieszkaniu u mojej rodzicy aktualnie jest pakiet TV + internet, okres umowy już się skończył i jest teraz przedłużana z miesiąca na miesiąc. Cena jest jakaś ogromna, ok 150 zł (nie wiem jakie pakiety niestety). No i z tego co widzę, to Pakiet Go prezentuje się korzystnie cenowo (względem tego co było). No i teraz pytanie: czy jako że byłoby to przedłużenie umowy, to można wygrać na tym pakiecie jakąś sensowną zniżkę? Da radę w ogóle coś ugrać bez złożenia wypowiedzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, jako że nie orientuję się za bardzo w realiach UPC. W mieszkaniu u mojej rodzicy aktualnie jest pakiet TV + internet, okres umowy już się skończył i jest teraz przedłużana z miesiąca na miesiąc. Cena jest jakaś ogromna, ok 150 zł (nie wiem jakie pakiety niestety). No i z tego co widzę, to Pakiet Go prezentuje się korzystnie cenowo (względem tego co było). No i teraz pytanie: czy jako że byłoby to przedłużenie umowy, to można wygrać na tym pakiecie jakąś sensowną zniżkę? Da radę w ogóle coś ugrać bez złożenia wypowiedzenia?

 

Jeśli umowa się zakończyła, zaproponują coś w innej cenie, ale najlepiej z tym się udać do lokalnego Biura Obsługi Klienta. Przez telefon nie zaproponują Ci takiej oferty jak w Biurze , gdyż konsultanci też muszą z czegoś żyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Filmklub to tani sposób na oglądanie filmów na żądanie. Tytuły nie są najnowsze i przeważnie są to te, które są już po premierze w kanałach premium (HBO, Canal+). Królują filmy akcji i komedie romantyczne, ale zdarza się znaleźć coś ambitniejszego, np. "Róża". Dla mnie obecnie tytuły nie są zachęcające, bo albo już je widziałem, albo nie jestem nimi zainteresowany (np. kino sensacyjne nie najwyższych lotów klasy B). Być może jakby było więcej nowości i więcej głośnych filmów, to i cena byłaby odpowiednio wyższa.

Mam pytanie do tych co korzystają z filmów na żądanie - czy wszystkie filmy są z napisami do wyboru? Bo przy niektórych produkcjach zagranicznych pojawia się opis, że ścieżka dźwiękowa to tylko polski. Czy tylko wybrane tytuły oferowane są w dwóch wersjach językowych?

I ciekawe czemu nie dają klasyki filmowej? Czyżby było mało chętnych na obejrzenie w odświeżonej wersji "Przeminęło z wiatrem", "Kleopatry", "Casablanki" czy nawet "Star Treka" z 1979 roku? Albo klasycznego "Supermana" z Ch. Reevsem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc! Mam takie pytanie do bardziej doswiadczonych kolegow ;) Na obecna chwile mam Fiber30mb/s, max extra HD i pakiet 240 minut (z ktorego nie skorzystalem ani raz, doslownie ani raz). Place za to w tej chwili cos kolo 95zł, umowa konczy sie pod koniec listopada. Dzis dzwonilem do BOK i to co mi zapropponowala tam niezwykle mila Pani bylo conajmniej bez sensu... Ale z tego co mi powiedziala, to po przejsciu na umowe na czas nieokreslony cena mi nie wzrosnie (wydaje mi sie to podejrzane, ale nie mam nigdzie zapisane jak sie nazywa promocja z ktorej korzystam, zeby to spradzic w regulaminie). Co waszym zdaniem bedzie bardziej sensowne? Zostawic to tak jak jest czy "szantazowac" ich wypowiedzeniem? Czy mozliwe by bylo wy[beep]e telefonu i obnizenie ceny/zwiekszenie predkosci internetu w tej samej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie korzystasz z telefonu to złóż wypowiedzenie i spróbuj coś potargować z samą telewizją i internetem, ale na te promocje dla obecnych klientów które są "ukryte" na stronie upc.pl to najniższy internet to 60 , i ceny od 100 w górę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...