Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o usługę DVB-C wiadomo coś jakie Play ma tutaj plany? Będzie pewnie ją pomału wagaszał, bo nowym tylko po internecie wszystko proponują.  ;-)

Zastanawia mnie na ile wytrzyma to przepustowość serwerów..

Poza tym horizony też mają chyba jakąś wytrzymałość użytkowania. Ile taki sprzęt jeszcze pociągnie?

Telewizory coraz nowocześniejsze a dekodery to już "dziadki"   😀  technologiczne.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.11.2023 o 04:22, wizjaplus napisał(a):

Jakie ogólne zmiany nastąpiły w wykazie jeśli chodzi o UPC(Play) w Katowicach ?

Wiele kanałów po prostu zniknęło. Na stronie MrOrbity znalazłem na których częstotliwościach teraz nadają i ręcznie je wyszukałem. Chodziło m. in. o Warner, DTX, Polsat Viasat, Ultra 4K, Eleveny, Axn-y i kilka innych. Pojawiły się one na częstotliwościach poniżej 300MHz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Play nie po to przejął UPC, aby ktoś "za darmoszkę" ciągnął net od sąsiada. Znam takie przypadki, że komuś ten net przez Wi-Free wystarczał jako stacjonarny. Znając hasło do UPC Wi-Free od rodziny czy sąsiada, można swobodnie korzystać w innym miejscu zamieszkania.

Pomysł był, aby korzystać z sieci UPC "okazjonalnie" z routera innego abonenta. Przydatne, gdy jechaliśmy na wczasy do innej miejscowości z zasięgiem UPC. 
Play stawia na usługi mobilne. Chcesz internet po za domem, bierz od nas internet mobilny lub wykupuj pakiet danych na naszym nr telefonu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że od kiedy Play przejął UPC nic nie jest lepiej dla dotychczasowych klientów kablówki. Dobrze, że łaskawie pozwalają być na nieokreślonym.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, lakiman napisał(a):

Ja uważam, że od kiedy Play przejął UPC nic nie jest lepiej dla dotychczasowych klientów kablówki. Dobrze, że łaskawie pozwalają być na nieokreślonym.

To prawda dziś mi dali ofertę 1giga plus 172 kanały na rok za darmo po roku 125, tyle że w tym wszystkim jest to że eleven ale dobierz c+ loge mistrzów, itp nie wiem wg mnie orange ma trochę drożej ale lepiej,  jakoś boję się migrować do tego Playa różne opinie są o tym ich nowym sprzecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy podejmuje decyzje sam za siebie. Rozważyłem plusy i minusy i na obecną chwilę połączenie Orange IPTV i Canal+ (pakiet z C+4K) wydaje mi się najbardziej optymalne 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, lakiman napisał(a):

Każdy podejmuje decyzje sam za siebie. Rozważyłem plusy i minusy i na obecną chwilę połączenie Orange IPTV i Canal+ (pakiet z C+4K) wydaje mi się najbardziej optymalne 

Pod warunkiem że są dostępni w danej lokalizacji a z doświadczenia wiem że nawet w największych miastach jest z tym problem. Są też tacy co nie mają żadnego wyboru.

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio stwierdziłem, że za często zgłaszałem pewne problemy z internetem do UPC/Play. Niby coś tam przełączali i za każdym razem jak mantra- "faktycznie za bardzo jest  obciążone pana łącze"- czy coś w tym stylu.

Dział techniczny Netflixa  po konsultacji w sprawie usługi, też zwrócił uwagę, że coś nie tak z moim operatorem.

Czy z Oranage będzie lepiej?

Przekonam się niedługo.

Telewizja IPTV ,"prawdziwy" FTTH światłowód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...