Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Jan77 napisał(a):

Ja kiedyś nie potwierdziłem zmian i technik się pojawił z umowami papierowymi. Mi powiedział, że jak się potwierdzi to nie noszą papierowych

Ja kiedyś zadzwoniłem i anulowałem zamówienie, a technik i tak przyjechał następnego dnia.

 

UPC właśnie testuje nowy router Kaon ze skopanym softem. Pracują nad rozwiązaniem problemu żeby za kilka miesięcy klienci UPC mieli w pełni sprawne urządzenie przy przedłużeniu umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

UPC właśnie testuje nowy router Kaon ze skopanym softem.

Niech testują cokolwiek. Bez względu na to jaki router zaoferują to mogę z niego korzystać co najwyżej jako bridge z własnym routerem. Nie mam czasu się zastanawiać jakie funkcje powycinali w danej wersji softu. Na niektorych tych wynalazkach jakie oferują operatorzy (nie tylko UPC/Play, bo inni również stosują takie praktyki) nie da się nawet ustawić innej klasy adresowej dla sieci LAN co dla mnie jest opcją podstawową. Dlatego stwierdziłem że jak najmniej sprzętów które oferuje operator.

Edytowane przez opensource
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Ja kiedyś zadzwoniłem i anulowałem zamówienie, a technik i tak przyjechał następnego dnia.

Ja kiedys po wypowiedzeniu przedluzylem umowe a technik i tak po tygodniu przyjechal i odpial mi kabel w piwnicy :P

22 godziny temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

UPC właśnie testuje nowy router Kaon ze skopanym softem. Pracują nad rozwiązaniem problemu żeby za kilka miesięcy klienci UPC mieli w pełni sprawne urządzenie przy przedłużeniu umowy.

Nie wiem czemu sie uparli na ten wazonik. Giga connect box 6 wydaje sie dzialac calkiem spoko ale faktycznie nawet adresu lan nie zmienisz.

Edytowane przez Michaelred
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alfa TVP i TVP Nauka są zakodowane, to może oznaczać że za te kanały TVP będzie pobierać opłaty, tak jak pobiera za TVP HD, TVP Dokument, TVP Kobieta czy TVP Seriale.

 

Szkoda że nie pomyślano nad podniesieniem do HD takich stacji jak TVP ABC, TVP Historia czy TVP Seriale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, wizjaplus napisał(a):

Szkoda że nie pomyślano nad podniesieniem do HD takich stacji jak TVP ABC, TVP Historia czy TVP Seriale.

 

Nie włączyli ich do oferty Playa to i nie mieli jak podnieść w UPC. Swoją drogą dziwne, że tak jakoś wybiórczo do tego podeszli, zamiast od razu podpisać umową na wszystkie kanały. Dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tomo21 napisał(a):

 

Nie włączyli ich do oferty Playa to i nie mieli jak podnieść w UPC. Swoją drogą dziwne, że tak jakoś wybiórczo do tego podeszli, zamiast od razu podpisać umową na wszystkie kanały. Dziwne.

Liczyłem że jak negocjują kompleksową umowę to znajda się wszystkie stacje TVP włącznie z TVP ABC 2, TVP Historia 2, TVP Kultura 2 czy TVP Wilno. Do tego usługa Catch-Up przynajmniej na 7 dni. A także pojawienie się stacji w aplikacji UPC TV GO. 16 kanałami TVP 3 w aplikacji UPC TV GO i w pakietach Play w IPTV

Edytowane przez wizjaplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściciel światłowodów UPC Polska ma ponad 5 mld zł kredytów na rozbudowę sieci. Polski Światłowód Otwarty obejmuje zasięgiem ponad 3,7 mln gospodarstw domowych. Dzięki zdobytemu finansowaniu będzie modernizował sieć oraz ją rozbudowywał. Docelowo chce objąć swoim zasięgiem ponad 6 mln gospodarstw. Dostęp do sieci ma być oferowany też innym operatorom.

https://www.press.pl/tresc/77336,wlasciciel-swiatlowodow-upc-polska-ma-ponad-5-mld-zl-kredytow-na-rozbudowe-sieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

 

czy ktoś z Was otrzymał już jakąś konkurencyjną ofertę przedłużeniową na zestaw TV+Internet? Aktualnie mam pakiet z zeszłego roku za 50 zł (Światłowód 300 mb/s + TV ok. 100 kanałów) i zastanawiam się czy coś podobnego dostanę tej cenie.

 

Z góry dzięki za odpowiedź :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzwonił konsultant z UPC z propozycją aneksu na 2 lata. 

To co mam obecnie (dawny Hit Mikołaja)zmiana na  1 Giga internet+  nowy router bodaj 6 generacji (niby super sprzęt): kwota ok. 145 zł.

Kazałem dzwonić po wakacjach. 😉

Obecnie z dodatkową  kartą CI+ płacę ok 114 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wstępnie warto dołożyć 3 dyszki za ten sprzęt i podnieść Net w tej cenie do 1 giga?

Porównując do Orange IPTV i ich możliwości sprzętowych

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...