Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

On 2/18/2022 at 8:49 AM, lakiman said:

Zamiast Viaplay w podanych cenach już nie proponują HBO? Do tego dobrać sobie Viaplay za 10 zł..ale skoro nie zależy Ci na sporcie skupić się na  pakiecie HBO   w dobrej cenie.

Próbowałbym coś takiego przy obecnie oferowanych umowach dla nowych  wygenocjować z DUK. Sytuacja jest dynamiczna, bo teraz proponują ..karty o wartości 50 zł przy nowych kontraktach.

 

 

No niestety sie nie dało wywalczyć HBO w tej cenie. ewentualnie w standardowej za 24,90zł. Patrzyłem na oferty dla nowych i też HBO nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
12 godzin temu, lakiman napisał:

@Wodnik Szuwarek korzystasz tylko z  internetu od UPC?

Tak, ale w umowie jest na siłę wciśnięty pakiet telewizyjny Start żebym w ich statystykach był też abonentem tv. Gdyby nie to ich oszustwo, to abonentów tv mieliby znacznie mniej.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Wodnik Szuwarek napisał:

.... na siłę wciśnięty pakiet telewizyjny Start żebym w ich statystykach był też abonentem tv. Gdyby nie to ich oszustwo, to abonentów tv mieliby znacznie mniej.

Co to znaczy " na siłę wciśnięty"? A to oni czy Ty sam podpisałeś umowe? Mi chcieli "wcisnąć" zew dekoder i przychodzili trzy razy. W końcu przynieśli dwa moduły CI które chciałem.

Edytowane przez MAVERIC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Trzeba być świadomym co się podpisuje.

😉

7 minut temu, Pawop napisał:
Godzinę temu, Wodnik Szuwarek napisał:
Tak, ale w umowie jest na siłę wciśnięty pakiet telewizyjny Start żebym w ich statystykach był też abonentem tv. Gdyby nie to ich oszustwo, to abonentów tv mieliby znacznie mniej.

To nie jest oszustwo i nie jesteś liczny jak abonent TV.

Nie rozumiem, bo  zamiast się cieszyć z dostępu do jakościowo dobrej telewizji (wysoki bitrate) to narzeka..

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technicznie praktycznie każdy klient UPC może mieć dostęp do ok. 30-tu kanałów w DVB-C, nawet jak posiada tylko usługę internetową lub telefoniczną. To tylko kwestia rozdzielacza. Natomiast jak ktoś ma w umowie dodatkowo pakiet Start, wliczany jest również do abonentów telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
6 godzin temu, Pawop napisał:
7 godzin temu, Wodnik Szuwarek napisał:
Tak, ale w umowie jest na siłę wciśnięty pakiet telewizyjny Start żebym w ich statystykach był też abonentem tv. Gdyby nie to ich oszustwo, to abonentów tv mieliby znacznie mniej.

To nie jest oszustwo i nie jesteś liczny jak abonent TV.

Jestem liczony, bo pakiet Start nie jest darmowy w umowie, tylko kosztuje 29 zł, a internet 1 Gbps 60,99 zł, co łącznie daje 89,99 zł na umowie bezterminowej. A wystarczyło dać sam internet za 89,99 zł, bo w końcu to oferta internetu, a nie internetu + tv. Tak sobie nabijają statystyki abonentów tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem liczony, bo pakiet Start nie jest darmowy w umowie, tylko kosztuje 29 zł, a internet 1 Gbps 60,99 zł, co łącznie daje 89,99 zł na umowie bezterminowej. A wystarczyło dać sam internet za 89,99 zł, bo w końcu to oferta internetu, a nie internetu + tv. Tak sobie nabijają statystyki abonentów tv.
Widocznie niedawno pozmieniali.
Znowu masz jakiś wyimaginowany problem. Chyba lepiej, że dają dostęp do TV w cenie internetu, zawsze może się przydać.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
W dniu 27.02.2022 o 00:24, Jan77 napisał:

Przede wszystkim chipset inny Giga ma intel puma 7 i aktywne chłodzenie, ponoć trochę stabilniejszy od Connect box

Mam już giga-bestię. Brakuje tylko WiFi 6. Te 11 anten robi różnicę, bo wszędzie mam full zasięg, a na tym drugim routerze gorzej z tym było. Zmiana na plus i w dodatku ładniejszy od tego drugiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę, w ciągu ostatniego roku dołączono 4 nowe, niepolskojęzyczne kanały. Biełsat (na którego nikt nie zwrócił uwagi), TVP World, Ukraina-24 i właśnie Sky News International. ARD mam w swojej własnej kablówce, więc o niego się nie obawiam :)Ale dobrze by było, żeby chociaż jeden z wspomnianych przez Ciebie programów został dołączony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
25 minut temu, Tomo21 napisał:

No ciekawe. Obawiam się, że to tylko jedna "jaskółka", chociaż fajnie by było jakby coś się ruszyło i dodali jeszcze kilka popularniejszych kanałów typu CNBC, arte, ARD, ZDF

Polecam aplikację. Większość programów jest z polskimi napisami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...