Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.01.2022 o 13:17, lakiman napisał:

115 zł ( w tym usługa multiroom) Hit Mikołaja  750 Mb/s.

Płacę mniej za więcej niż 2 lata temu.

 

Do takiego pakietu można dobrać  C+ Prestige za 29 zł.

 

Witam mam pytanie czy kanały 4k są aktywne tylko na dekoderze 4k a na karcie ci (Multiroom) nie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

obecnie posiadam: 
- Pakiet Horizon Max (do 170 kanałów TV)

- Internet światłowodowy do 150 Mb/s

do umowa kończy się 2022-05-20

cena akutalnego pakietu: 64,99zł

 

Co można ciekawego ugrać za dużo nie zwiększając ceny? Jest możliwa zmiana Horizon na ten UPC 4K bez zmiany ceny?

ps. Dziś dzwonił do mnie konsultant z opcją przedłużenia umowy trochę śmieszą bo 
- TV max (170 kanalow) z UPC 4K

- INTERNET (500 Mb/s)

- Viaplay 

za 99.99 zl. Bardzo kiepska ta oferta patrząc że na stronie UPC w tej cenie już jest 700 Mb/s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kiler napisał:

Nowa promocja w UPC pod nazwą „Mega Paka”. Więcej informacji na portalu: https://satkurier.pl/news/213034/mega-paka-nowa-oferta-w-upc-polska.html

"Na Viaplay" UPC chce klientów przyciągnąć.

Jak już tacy są hojni i dobrze im się współpracuje mogliby opatentować czy jak się tam fachowo nazywa certyfikować  apkę na dekoderku 4K.. 😉

3 godziny temu, Kiler napisał:

@majkel26: Możesz złożyć choćby dzisiaj. Może być salon, można telefonicznie i nie wiem czy UPC nie ma jakieś strefy klienta i tam można skan wypowiedzenia puścić. 

W salonie nie złoży wypowiedzenia, co najwyżej można tylko odstąpić od umowy.

Mogłem przez Moje UPC, ale wybrałem archaiczny wręcz sposób czyli wysłałem list.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, lakiman napisał:

Mogłem przez Moje UPC, ale wybrałem archaiczny wręcz sposób czyli wysłałem list.

Bystrzak z Ciebie nie ma co, przez moje UPC liczą 30dni wypowiedzenia i byłby dodatkowy bonus. 

9 minut temu, Kiler napisał:

@lakiman: Od kiedy taką głupotę wprowadzili, że w salonie nie można złożyć wypowiedzenia? 

Telefonicznie szybciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jan77 napisał:

Bystrzak z Ciebie nie ma co, przez moje UPC liczą 30dni wypowiedzenia i byłby dodatkowy bonus. 

Telefonicznie szybciej

Wysłałem list kilka m-cy przed końcem umowy z myślą o faktycznej rezygnacji z usługi internetu UPC.

7 godzin temu, majkel26 napisał:

Cześć, 

obecnie posiadam: 
- Pakiet Horizon Max (do 170 kanałów TV)

- Internet światłowodowy do 150 Mb/s

do umowa kończy się 2022-05-20

cena akutalnego pakietu: 64,99zł

 

Co można ciekawego ugrać za dużo nie zwiększając ceny? Jest możliwa zmiana Horizon na ten UPC 4K bez zmiany ceny?

ps. Dziś dzwonił do mnie konsultant z opcją przedłużenia umowy trochę śmieszą bo 
- TV max (170 kanalow) z UPC 4K

- INTERNET (500 Mb/s)

- Viaplay 

za 99.99 zl. Bardzo kiepska ta oferta patrząc że na stronie UPC w tej cenie już jest 700 Mb/s.

A co Ty chcesz ugrać prawie 5 miesięcy przed końcem umowy??

A poza tym umowa kończy ci się wraz z ostatnim dniem maja.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...