Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 1.04.2021 o 14:36, kingofsouth napisał:

Horizon Go na smartfonach przestanie być wspieranie. Aby móc oglądać TV należy pobrać  apliakcję , o nazwie Upc TV GO.

 

 

 

Screenshot-20210401-134319-Horizon-Go.jp        Screenshot-20210401-143154-UPC-TV-GO.jpg

 

edit:

Wersja przeglądarkowa również pod nazwą UPC TV:

 

https://www.upctv.pl/pl.html

 

 

 

12 minut temu, piter7790 napisał:

 

 

12 minut temu, piter7790 napisał:

U mnie na Tv Xiaomi TV Led 4K oraz na Play Now TV BOX nie chce się zaktualizować - twoje urządzenie jest niezgodne z tą wersją

 

 

Edytowane przez piter7790
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobili to umyślnie... Dużo abonentów miało dzięki tej aplikacji darmowy multiroom. To była usługa, która odróżniała UPC od konkurencji. I likwidacja jej przeważy.i Za rok UPC podziękuję i bez żalu zrezygnuję. Internet.... coraz gorzej dziala. Z tych moich 500 mega coraz częściej jest ok 280-300. Router Conectbox to parodia... często nie chcą się wczytywać strony. Wtedy pomaga tylko restart. Żaluzje, że nie przeszedłem do Netii. TV i tak mało oglądam a jednak Internet na FTTH byłby znacznie lepszy. Lepszy router i dwa razy większy upload. Ewentualnie Orange, pomimo swoich wad... Też Internet działał stabilniej i zawsze było te 10% więcej niż na umowie. No i też jest to światełko, tak jak Netia. Multimedia nie brałem pod uwagę bo tam jest jeszcze gorzej niż w UPC.






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, STARS.TV napisał:

Dziwię się, że do tej pory była ta aplikacja na telewizory. Darmowy multi dzięki niej jest oczywisty a ruch internetowy po stronie serwerów operatora to są koszty. Więc zupełnie mnie to zmiana nie dziwi. 

Spokojnie,  aplikacja pojawi się na TV.

 

Edytowane przez Anita Kaźmierska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, STARS.TV napisał:

Ale mówili, że się pojawi czy gdybasz? :)

 

https://www.upc.pl/telewizja/poznaj/poznaj-nasza-telewizje/horizon-go/

"Użytkownicy Android TV, Apple TV i Fire TV również mogą korzystać z rozrywki jaką oferuje aplikacja UPC TV Go (dawniej Horizon GO)."

I w regulaminie: 

"c) urządzenia wyposażone w system operacyjny Android TV, Apple TV oraz Amazon FireTV."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa Wam Horizon TV na przystawkach : Mi Box S, Play Now Box TV. Mnie wylogowało,  został zmieniony język i już nie ma możliwości używania aplikacji na nasz kraj. 
U mnie dziala na Mi Box S, nie ma już komunikatu, żeby zaktualizować do UPC TV GO, Horizon TV odpala się i działa jak dawniej.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

Od dziś nie działa, wylogowalo mnie i jakieś niezrozumiałe komunikaty wyświetlają się po czeslu czy slowacku. Wyglada to likwidacje aplikacji na android TV, jeśli nowa aplikacja miałaby być dostepna na ATV po co teraz blokowaliby Horizon TV?

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 2 godziny temu nie było aplikacji UPC TV GO w sklepie, zdążyłem zainstalować Horizon TV 4.31.6 ręcznie i działał.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, sebczak napisał:

Jeszcze 2 godziny temu nie było aplikacji UPC TV GO w sklepie, zdążyłem zainstalować Horizon TV 4.31.6 ręcznie i działał emoji16.png


 

Jak się pojawiły negatywne oceny w Google Play sklepie , to się wzieli za robotę ;)

 

18 godzin temu, STARS.TV napisał:

A WP Pilot jest? 😜

Jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...