Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Universal Channel kończy działalność w Polsce - zniknie ze wszystkich platform :/

https://media2.pl/media/142333-Universal-Channel-konczy-nadawanie-w-Polsce.html

 

 

PS: dzień dobry wszystkim forumowiczom - tu nowy, po 12 latach w Vectrze przesiadka :D

Edytowane przez scorpion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, co zrobić - chciałem zostać, ale cena czyni cuda ;)

 

Już po tych 2 tygodniach powiem, że poczułem się, jakbym skoczył w przyszłość o jakieś 2 lata. Horizon mega dopracowany (choć wiem, że jak wchodził, to były z nim same problemy), szybkie i ładne menu, fajny pilot działający bez konieczności celowania w dekoder. Na drugim dekoderze te same kanały, co na głównym, dysk na multiroom wbudowany (a nie USB PVR za dopłatą), internet MEGA szybki - zrezygnowałem nawet z podłączenia własnego routera, bo na ConnectBox nawet po WiFi wyciągam w speedtestach bez problemu 240Mb/s. No i wreszcie mam zasięg w całym mieszkaniu (także w kibelku :))

Świetna opcja też ReplayTV - idealnie by było, gdyby weszły wszystkie kanały (wiem, że polsatem może być ciężko, bo wolą promować powtórki w swojej ipli).

 

Jedyny mały minus to różna kolejność kanałów na horizonie i mediaboxie i brak możliwości ustawienia własnej kolejności, ale jest to na szczęście na tyle logicznie poukładane, że przyzwyczaiłem się ( w Vectrze układałem po swojemu, bo do furii doprowadzały mnie te duble kanałów SD i HD). No i interfejs drugiego dekodera trochę trąci myszką, ale on stoi w pokoju moich dzieci, więc mnie to nie przeszkadza :D

 

Ogólnie - nie żałuję decyzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny mały minus to różna kolejność kanałów na horizonie i mediaboxie i brak możliwości ustawienia własnej kolejności, ale jest to na szczęście na tyle logicznie poukładane, że przyzwyczaiłem się ( w Vectrze układałem po swojemu, bo do furii doprowadzały mnie te duble kanałów SD i HD). 

 

witam,

nie da rady ułożyć własnej listy kanałów na horizonie ?

Pytam, bo zastanawiam się nad zmianą operatora właśnie na UPC ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się jedynie wybrać ulubione, ale działa to tak, że kolejność jest i tak z góry ustalona, a nie wyświetla na liście programów tych, przy których nie dałeś serduszka. Ale uwierz mi, da się łatwo przyzwyczaić do ich listy - a mówi Ci to człowiek, co przez 12 lat w Vectrze miał swoją listę programów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zależy, jak dawno podpisywałeś umowę, bo UPC obecnie daje gwarancję ilości kanałów tematycznych, a nie jak dawniej, poszczególnych kanałów... Pozdrawiam.

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym kto ma neta FP30 niech zresetuje modem. Będzie niespodzianka :)

 

Za mojej 10 letniej kadencji w UPC, drugi raz podnieśli mi niespodziewanie i bez dodatkowych opłat prędkość łącza, ostatnio to było w 1 lipca 2010, gdzie zmienili mi prędkość z 2 Mbit/s na 8 Mbit/s :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...