Skocz do zawartości

History i History 2


Bzyku
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czy zainteresowani tym wątkiem, zdążyli się zorientować, iż w skandynawskim Canal Digital, do kanału H2 HD dołączona jest polska ścieżka audio - prawdopodobnie stąd będzie prowadzony dosył dla 13E, ale jak na razie jest załączony jeden CAID wskazujący na skandynawską platformę.

 

b293d16890b4325e2864e3bb4289c213.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie masz rację ponieważ CP na swoim TP 10.911 V ostatnio zrobił miejsce wolne na co najmniej 2 nowe przekazy HD. Jeszcze w poprzednim tygodniu przekazy serwisów HD na tym TP osiagały ok 6 MB/s średnio a od tego tygodnia a raczej od weekendu tego przykręcili bitrate kanałom o średnio 1 MB i teraz kanały mają średnio max ok 5 MB/s. Dzięki temu CP zrobił rezerwę w postaci 9,3 MB! Wg. mnie H2 HD oraz Lifetime HD zameldują się wkrótce na tym TP jako dosył dla CP i NC+ :-) Lifetime HD raczej będzie dosyłane po światłowodzie do CP na uplink a H2 HD pobierane z Thora :-)

Zresztą nic mnie nie zdziwi że to CP będzie uplinkował na Hotbirdzie te kanały skoro już współpracuje z nadawcą tych kanałów przy tworzeniu CI Polsat oraz uplinkuje History HD na swoim TP.

 

Tutaj macie dowód że jest 9.3 MB wolnego miejsca na tym TP:

http://digitalbitrate.com/dtv.php?mux=1 ... 65&lang=fr

 

Jeszcze tydzień temu było tylko 1 MB wolnego miejsca a teraz zrobiło się 9,3 MB :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro reklamy na History i CI sprzedaje Polsat Media to kto będzie sprzedawał czas antenowy na nowych kanałach? Większość kanałów które są pod skrzydłami PM nadają z tr. CP i są w CP a na dodatek nie są gwarantowane w nc+.

 

Comedy Central i CC Family również są niegwarantowane... a w nc+ mamy nowy Comedy Central HD, który jest niedostępny w CP.. to nic nie świadczy, że w nc+ są niegwarantowane kanały... jest ich wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie masz rację ponieważ CP na swoim TP 10.911 V ostatnio zrobił miejsce wolne na co najmniej 2 nowe przekazy HD. Jeszcze w poprzednim tygodniu przekazy serwisów HD na tym TP osiagały ok 6 MB/s średnio a od tego tygodnia a raczej od weekendu tego przykręcili bitrate kanałom o średnio 1 MB i teraz kanały mają średnio max ok 5 MB/s. Dzięki temu CP zrobił rezerwę w postaci 9,3 MB! Wg. mnie H2 HD oraz Lifetime HD zameldują się wkrótce na tym TP jako dosył dla CP i NC+ :-) Lifetime HD raczej będzie dosyłane po światłowodzie do CP na uplink a H2 HD pobierane z Thora :-)

Zresztą nic mnie nie zdziwi że to CP będzie uplinkował na Hotbirdzie te kanały skoro już współpracuje z nadawcą tych kanałów przy tworzeniu CI Polsat oraz uplinkuje History HD na swoim TP.

 

Tutaj macie dowód że jest 9.3 MB wolnego miejsca na tym TP:

http://digitalbitrate.com/dtv.php?mux=1 ... 65&lang=fr

 

Jeszcze tydzień temu było tylko 1 MB wolnego miejsca a teraz zrobiło się 9,3 MB :-)

To prawda. Lifetime też był wymieniany przez przedstawicielkę nadawcy obecnie istniejącego kanału History podczas jednego z wywiadów w "Programie Telewizyjnym" na antenie TOK FM.

Jestem ciekaw czy pojawią się też wersje SD a to dlatego że 13 listopada znika stary przekaz Disney Channel więc może tu pojawi się H2 SD.

Mam nadzieje że na H2 i Lifetime się nie skończy i CP przygotuje jeszcze parę nowości - wszak ma ono jeszcze co nieco miejsca na transponderach a i z częstotliwości nc+ może ciągnąć sygnał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy pojawią się też wersje SD a to dlatego że 13 listopada znika stary przekaz Disney Channel więc może tu pojawi się H2 SD.

1. Początkowo w CP miała być wersj

SD kanału H2, a HD tylko w nc+, ale według moich informacji w CP prawdopodobnie jednak będzie wersja HD, a nie SD. :)

2. Stary przekaz DC nadawany jest z tp GlobeCast i zmiana jego parametrów nie ma nic wspólnego z pojawieniem się H2 w naszym kraju. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...