Skocz do zawartości

Pre-paid w Cyfrze Plus


piotr-em
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Dokładnie tak jest jak mówisz :D Opłacało się stracić na prepaidach żeby mieć zrobiony plan :-)

 

dystrybutor pewnie kupił dla siebie tą kare w grudniu żeby zrobić plan, a teraz sprzedaje za bezcen

tylko współczuć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro właśnie Pre paidy najlepiej się sprzedają bo są znacznie tańsze. Nie ma naciągania cen jak w Punktach C+ na prosty rachunek 20 zł razy 6 miesięcy nie wychodzi 175 zł tylko 120 zł. Więc dlatego sklepy na Allegro mają ruch z kartami lepiej się opłaci jak Abonament i TNK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym pre paidem to wogóle jest dziwna sprawa. Niby z Pakiet uniwersalny = Startowy i tu się wszystko zgadza z kolei w tym premierowym który jest odpowiednikiem Kompaktu już nic nie kapuje na ulotkach jest Orange Sport Info a tak na prawdę nie ma go tam tylko jest VH1 Polska. W Abonamencie jest TVP Seriale od 1 Lutego BBC Entertainment i dołożyli Eurosport 2 w Pre paidzie tego nie ma

 

Edycja stan na 13.01.2011 Eurosport 2 i Orange Sport Info są już dostępne na Karcie którą posiadam nadal brak TVP Seriale :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trafi, te karty pochodzą z planów grudniowych i sprzedawcy kupowali je na siebie żeby plan zrobić i teraz sprzedają poniżej kosztów, żeby chociaż część strat sobie odbić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znając życie i tak się pojawią nieco taniej niż Normalnie :) inaczej wątpię żeby ktoś kupił za normalną cenę doliczając w to koszty przesyłki

 

już w poprzednim poście o tym wspomniałem uprawnienia na Eurosport 2 i Orange Sport Info na karcie którą mam pojawiły się niestety TVP Seriale nadal nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trafi, te karty pochodzą z planów grudniowych i sprzedawcy kupowali je na siebie żeby plan zrobić i teraz sprzedają poniżej kosztów, żeby chociaż część strat sobie odbić :D

 

A te plany są miesięczne czy roczne ?

 

Ja kupowałem z początkiem października premierowy aktualny do końca marca 2011 i nabyłem 50pln taniej niż oficjalnie (w tym przesyłka gratis).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co zrobiłeś, że pojawiły się uprawnienia do Orange Sport Info i na Eurosport 2? Ja mam premierowy i od jakiegoś czasu nie mam Orange, w Eurosportu 2 nigdy nie miałem.

 

Eurosport 2 wczoraj przeszedł z Pakietu Optimum do pakietu Kompakt którego odpowiednikiem Pre paid jest Właśnie Premierowy więc i na karty Pre paid wrzucili najwyraźniej uprawnienia, a Co do Orange sport info też na początku nie było uprawnień jednak gdy wczoraj przeskanowałem tp 10,796 obraz zaskoczył zresztą na Ulotkach reklamują że Orange Sport Info jest. Za to nigdzie nie ma że jest VH1 Polska/Comedy Central Family a uprawnienia na karcie na ten kanał są. Myślę że z czasem i TVP Seriale wrzucą jak i BBC Entertaiment

 

myślę że nie zrobię odstąpienia od Tematu jak wstawię zdjęcie Ulotki Pre paid bo nie wszyscy pewnie wchodzą na stronę cyfry

Cyfra%20+%20Na%20Karte.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna mnie irytować ten podział na klientów (pre-paid, Multipakiet) i Klientów (abonenci). Czy moja "prepaidowa" złotówka zapłacona Cyfrze ma mniejszą siłę nabywczą od złotówki "abonamentowej" ?

A co do TVP Seriale to przez przypadek odkryłem że działają ponad tydzień temu, także nie ma to nic wspólnego z tą nową promocją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...