Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie nie ma teraz funkcji jednoczesnego oglądania kanału i sprawdzania programu kolejnych, dotychczas była ta funkcja. Wystarczyło na oglądanym kanale wcisnąć "PILOT" i przesuwać dół/góra.

A teraz wystarczy "różowym" okienkiem (będąc w funkcji pilot) przejść z podglądu audycji na nazwę kanału (z prawej do lewej- klawiszami prawo-lewo) i możesz klawiszami góra - dół przeglądać inne kanały w funkcji pilot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, to jest akurat proste. Tylko pytanie czy "programiści" będą chcieli?

A poważnie to widać, że nowy soft nic nie zepsuł, dlatego nie liczył bym na szybką naprawę tego bądź co bądź "drobiazgu" z punktu widzenia nc+.

Poza tym to ciekawi mnie jak jest z tym paskiem na innych dekoderach, szczególnie ADB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ircios, może i racja. Przyszłość tak ale czy świetlana? Nowy soft do pejsatego to w pewnym sensie konieczność. Oczywiście żadna rewolucja techniczna bo nic się pod tym względem nie zmieniło. Chodziło tylko o dodanie go do "stajni" nc+. I myślę, że na razie na tym poprzestaną. A to, że im (panom programistom) pasek nie wyszedł....

:wink::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mały problem z Pacem. Jeden z deków ( mam MR ) na takich kanałach jak C+ Family, Ale Kino, TVP 1HD, C+ Film, C+ Film 2, C+ Sport zupełnie zamula. Nie idzie oglądać. Co jest tego powodem? W APS powiedzieli, że to wina kabla, pomimo tego, że w punkcie ten problem dalej występował...

 

Chciałbym podbić pytanie, jedynie mogę dodać, że przez 3 miesiące wszystko było ok tylko od ostatniego tygodnia niektóre kanały zupełnie nie trybią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od niedzieli mam ten dekoder.

Zauważyłem, że potrafi (gdy jest stand-by) się sam włączyć na kilka chwil (zapala się niebieska dioda i wentylator) i zaraz z powrotem wyłączyć. Czasami dzieje się to zaraz po wyłączeniu go, a czasami nawet po kilku godzinach od wyłączenia.

 

Kolejną rzeczą jest dosyć głośna praca (chyba to wentylator?), nawet gdy jest wyłączony. Po prostu jest słyszalny z odległości 2-3 metrów.

Gdy jest wyłączony to można go włączyć dowolnym przyciskiem pilota - niekoniecznie power.

 

Czy wszystko to jest normalne dla tego dekodera?

 

Oprogramowanie mam zaktualizowane od wczoraj - wygląd nc+.

Dodam jeszcze, że dzisiaj rano pojawiła się godzina na wyświetlaczu, gdy był wyłączony (zauważyłem to rano, jak się obudziłem, więc pewnie jakoś w nocy musiała się pojawić, bo jak go wyłączałem wieczorem to świeciła się tylko czerwona dioda).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nowa grafika, tak jak pisałem wcześniej, nie podoba się, przede wszystkim mam wrażenie, że zawala pół ekranu a najgorzej jest w bibliotece nagrań. na porównaniu pod linkiem, który ktoś tu podrzucił ze dwie strony wcześniej, widać to idealnie, na starym sofcie spokojnie na jednej stronie mieściło się 10 nagrań, ich opisy, info i podgląd a teraz ledwo sześć - grafika i czcionka to jakieś wielkie łoloble, w dodatku w jakichś gejowatych kolorach, równie dobrze mogli zrobić całą grafikę na różowo-fioletowo-różowo. No i niepotrzebnie zabierali bibliotekę spod B.

Jedyne, co mi się podoba, to wielkie cyfry w rogu gdy zmieniamy kanał i możliwość zerknięcia na kilka pozycji w przód przy użyciu funkcji Pilot (po wcześniejszym użyciu f. Program).

Zauważyłem też jedną rzecz wczoraj - na duży minus, zaplanowałem nagrywanie z Pilota, za pół godziny gdy znowu wcisnąłem Pilot myślałem, że jednak nie zaplanowałem bo nie było żadnego oznaczenia przy wybranej pozycji w EPG.

 

A jak to jest z tym zegarem w standby? Dekoder zaktualizował się wczoraj, tzn. pewnie nie zrobił tego sam ale zrobił to ktoś, kto pierwszy go włączał. no nieważne, a dziś rano odruchowo zerknąłem w stronę dekodera i świecił się zegar. Jest 16 a nadal wyświetla godzinę w standby. Czy to tak chwilowo, do pierwszego włączenia, czy ktoś przy aktualizowaniu softu poszedł po rozum do głowy i dodał tę funkcję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z tym zegarem w standby? Dekoder zaktualizował się wczoraj, tzn. pewnie nie zrobił tego sam ale zrobił to ktoś, kto pierwszy go włączał. no nieważne, a dziś rano odruchowo zerknąłem w stronę dekodera i świecił się zegar. Jest 16 a nadal wyświetla godzinę w standby. Czy to tak chwilowo, do pierwszego włączenia, czy ktoś przy aktualizowaniu softu poszedł po rozum do głowy i dodał tę funkcję?

No właśnie u mnie była godzina, tylko do czasu włączenia. Po ponownym wyłączeniu, godzina zniknęła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy u was też coś takiego się pojawiło a jak nie to czym to może być spowodowane ? Mianowicie gdy czasami ( nie za każdym razem ) przełączam na tvp historia ( tylko ten kanał ) to on chwileczkę polaguje i przestaje normalnie podczas dalszego oglądania to się nie zdarza. Co to może być ?

Pozdrawiam i z góry dzięki.

Ps. Zaobserwowałem to dzisiaj wcześniej tego nie było ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli ten brak zegara to faktycznie jakieś głupie wymogi unijne dot. zużycia prądu, poboru energii el. czy coś tam, to naprawdę genialny pomysł bo ja np. wolę włączyć dekoder przy wyłączonym tv, żeby mi ta godzina się wyświetlała a w ten sposób naprawdę sporo się oszczędza.

Z tym zegarem to i tak jest lipa, nawet gdy się wyświetla...Chodzi mi o jego rozmiar, co najmniej dwa razy za mały.

A jak jest u Ciebie z głośnością pracy? Tak samo jak u mnie, jest wyraźnie słyszalny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy u was też coś takiego się pojawiło a jak nie to czym to może być spowodowane ? Mianowicie gdy czasami ( nie za każdym razem ) przełączam na tvp historia ( tylko ten kanał ) to on chwileczkę polaguje i przestaje normalnie podczas dalszego oglądania to się nie zdarza. Co to może być ?

Pozdrawiam i z góry dzięki.

Ps. Zaobserwowałem to dzisiaj wcześniej tego nie było ?

 

Podbijam zna ktoś odp ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszę go jak pracuje, choć mi to nie przeszkadza bo przez ponad 3 lata współpracy z Phillipsem przywykłem do tego. Aczkolwiek, nie wiem, czy to norma, czy coś jest u mnie nie tak bo gdy np. coś się nagrywa to dysk tak jakby stuka.

Mhm, no to pewnie to normalne dla tego dekodera. Mnie to akurat trochę razi, bo takiego Sagemcom'a nie było nic słychać.

W innym pokoju mam Echostara z CP i też nie słychać go nic.

Ale może to dlatego, że Pace ma dysk, funkcję nagrywania...

 

A to, że sam się włącza na chwilę, gdy jest wyłączony - też tak masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...