Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwonił do mnie konsultant z którym umówiłem się (na dziś) na przedłużenie umowy w związku ze zmianą softu na Pace. Warunki migracji (wcześniej tydzień temu) ustaliłem uzależniając wszystko od zmiany softu.

I oczywiście byleś na tyle przytomny, że stosowna klauzula dotycząca ww. warunku znajdzie się w aneksie? Czego to się konsultanci nie imają żeby - pardon le mot - złapać jelenia :/ Naturalnie wszystkim życzę żeby ten soft w końcu wyszedł, bo niektórzy już nie trzymają ciśnienia. Niczego on nie poprawi, a nie wiadomo co skopie. Nooo, może samopoczucie użytkowników poprawi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I oczywiście byleś na tyle przytomny, że stosowna klauzula dotycząca ww. warunku znajdzie się w aneksie? )

 

Powiedziałem, że podpiszę umowę dopiero jak pojawi się nowy soft.

W przyszłym tygodniu umówiłem się z nim na telefon.

Jeśli nic z tego nie wyjdzie - to biorę umowę z mediaboxem.

 

P.S. @jackar

Jeśli nie widzisz różnicy pomiędzy siermiężnym, wadliwym, powolnym, obecnym oprogramowaniem Pace'a a tym który jest na tunerach ADB to :brawo:

Przeczytaj choćby komentarze użytkowników Sagema od momentu wprowadzenia tego softu. Rożnica jest jak dzień do nocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie widzisz różnicy pomiędzy siermiężnym, wadliwym, powolnym, obecnym oprogramowaniem Pace'a a tym który jest na tunerach ADB to :brawo:

Twardo stąpam po ziemi i nauczony również doświadczeniem nie robię sobie złudzeń, ani co do terminu wypuszczenia aktualizacji, ani co do tego czy coś ona poprawi. Bo że coś uwali, to niemal pewne. Tobie wolno wierzyć w co Ci się żywnie podoba, mnie nic do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że co niektóry posypią na mnie gromy ale skoro „powiedziało się A to i trzeba powiedzieć B”.

 

Dzwonił do mnie konsultant z którym umówiłem się (na dziś) na przedłużenie umowy w związku ze zmianą softu na Pace. Warunki migracji (wcześniej tydzień temu) ustaliłem uzależniając wszystko od zmiany softu.

 

Dzisiaj konsultant ponownie potwierdził, że oprogramowanie na 100% pojawi się na Pace najpóźniej do 24.07.

 

 

Człowieku ale ty jesteś naiwny, :twisted: każdy konsultant wciśnie Ci bzdury. Oni są tak uczeni że na pytanie :read: zawsze odpowiadają na pytanie. Naiwniak który chce usłyszeć to co chce, potwierdzi nawet to że premiere połączy się z NC+ . Znam tą procedury :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni są tak uczeni że na pytanie :read: zawsze odpowiadają na pytanie. Naiwniak który chce usłyszeć to co chce, potwierdzi nawet to że premiere połączy się z NC+ . Znam tą procedury :brawo:

 

Chłopie, co takiego chcesz mi zakomunikować.

Jestem z nimi ponad 10 lat i wiem jak działają.

 

W tej sytuacji nie mam nic do stracenia. Jeden tydzień czy dwa nie robią dla mnie różnicy.

Jeśli będzie soft to dobrze, jeśli nie - nic się nie stanie. Najwyżej, zdecyduję się na opcję z Mediaboxem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ben8 dlaczego wciskasz w moje usta słowa, których nie wypowiedziałem?

 

W tej sytuacji nie mam nic do stracenia. Jeden tydzień czy dwa nie robią dla mnie różnicy.

Jaki tydzień lub dwa? Powiedziano Ci, że na 100% soft będzie najpóźniej do 24.07, czego zresztą Ci życzę.

Dzisiaj konsultant ponownie potwierdził, że oprogramowanie na 100% pojawi się na Pace najpóźniej do 24.07.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki tydzień lub dwa? Powiedziano Ci, że na 100% soft będzie najpóźniej do 24.07, czego zresztą Ci życzę.

 

Opisuję całą sytuację. W rozmowie 11.07 powiedział mi, że będzie soft od 17.07 do 24.07 - czyli najpóźniej w ciągu dwóch tygodni od dnia naszej rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie chcą puszczać dwóch aktualizacji na raz bo gdyby coś poszło nie tak to abonenci zablokują im infolinie. Zresztą i tak istnieje jakiś odsetek abonentów atechnicznych którzy będą zaskoczeni informacją o aktualizacji. W nboxach odbywało się to chyba bez ingerencji abonenta? Mozilla w ostatnich Firefoxa wprowadziła ciche aktualizacje dla leniwych i ograniczonych użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miodek to raczej od języka jest ;).a nie od softu do pejsa.ale tak czy inaczej przydałby się do pomocy iti,aby nie było błędów w sofcie :lol2:

 

szkoda że nie zrozumiałeś aluzji jak to panowie inaczej interpretują co zostało przez kogoś powiedziane i nijak nie mogą się dogadać jaka jest prawdziwa wersja

Ja też nie zrozumiałem co ma prof. Miodek do tego. Wersja wypowiedzi jest jedna a prawda w niej zawarta może być "nieprawdziwa". :wink:

Sorry za OT.

A swoją drogą to zastanawiam się co zyskałby konsultant (czytaj nc+) podając błędną (czytaj bzdurną) informację. Jakieś propozycje? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisuję całą sytuację. W rozmowie 11.07 powiedział mi, że będzie soft od 17.07 do 24.07 - czyli najpóźniej w ciągu dwóch tygodni od dnia naszej rozmowy.

Ale obojętność na "tydzień czy dwa" pojawia się w Twojej wypowiedzi dzisiaj, co sugeruje, że ten termin biegnie od dzisiaj, a nie że deadline przypada na 24.07. Mniejsza o to. Oprócz wizualnej zmiany niektórych plansz nie spodziewam się żeby ten soft wniósł coś, nad czym warto by się pochylić na dłużej niż 30s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie piszcie co wam konsultanci powiedzą na temat nowego softu bo oni wiedzą tyle co my forumowicze.Każdy może zadzwonić na infolinie i się spytać o nowy soft i każdemu powiedzą inaczej że za tydzień za miesiąc a to na dniach i poźniej temu co będzie się data zgadzać uzna że konsultanci sa kompetentni i mówią prawdę.Nie ma sensu wypisywać żadnych dat ani terminów bo zazwyczaj nowy soft się ukazywał się kiedy im się podobało.Do Sagemcoma też nikt nie zapowiadał i sie pojawił, też bym mogł napisać jak migrowałem w kwietniu do NC+ że konsultant mnie zapewniał że nowy soft ma pojawić się w ciagu najbliższych dni ale tego nie pisałem bo nie było sensu bo oni tak każdemu mówią.Teraz mamy prawie sierpień i softu nie.Może będzie w poniedziałek a może i w grudniu, trzeba poprostu czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...