Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby oglądać i jednocześnie nagrywać coś innego musisz mieć podłączone oba kable do dekodera (gniazda SAT 1 i SAT 2) oraz ustawiony typ konwertera na TWIN. Jeśli jest tylko jeden kabel to musi być ZAWSZE podłączony do gniazda SAT 1, ale wtedy tylko oglądanie lub nagrywanie tego, co się ogląda, ewentualnie można oglądać niektóre kanały (nie wszystkie) podczas nagrywania.

Witam

czyli jest to dekoder (tuner) dwugłowicowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można oglaszac fuzję robić wielkie show i być do niej nie przygotowanym . Kiedy ten pace bedzie mógł odbierać funkcje które są.obecnie dostępne w nc+ ? Ile można stosowne oprogramowanie tworzyć kto tam pracuje gamonie jakieś ? Trochę to nie profesjonalne

Kto chciał to wiedział ( ja celowo pozostałem na tunerze PACE z pakietem w podpisie) że na chwile obecną tuner PACE nie obsłuży wielu nowych funkcji NC+ np. Net Vod etc . Podobno to się ma kiedyś zmienić ma być i też podobno aktualizacja softu na tych tunerach ..Ale to wszytko podobno.. Sa to jak na dzień dzisiejszy wady tunera PACe ale i tuner ten ma niezbywane zalety.. których niestety brak w tunerach np. Turbo.. Choćby brak parowania kart..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam jeden problem z tym cudnym dekoderem. Otóż kiedy nagrywam jakąś audycje na np. na TVN albo Polsacie, i zmienię kanał na KUCHNIA+, to nagrywanie automatycznie się wyłącza. I dzieje się to tylko wtedy, kiedy zmieniając kanały podczas nagrywania jakiejś audycji włączę kanał KUCHNIA +. Oczywiście dwa kable antenowe podpięte, konwerter ustawiony na TWIN, siła sygnału to 4.5, soft 154. Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam jeden problem z tym cudnym dekoderem. Otóż kiedy nagrywam jakąś audycje na np. na TVN albo Polsacie, i zmienię kanał na KUCHNIA+, to nagrywanie automatycznie się wyłącza. I dzieje się to tylko wtedy, kiedy zmieniając kanały podczas nagrywania jakiejś audycji włączę kanał KUCHNIA +. Oczywiście dwa kable antenowe podpięte, konwerter ustawiony na TWIN, siła sygnału to 4.5, soft 154. Proszę o pomoc

w takim razie spróbuj z kuchnia+ która jest pod innym nr.bo naprawdę zgłupiałem dlaczego tak się dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam jeden problem z tym cudnym dekoderem. Otóż kiedy nagrywam jakąś audycje na np. na TVN albo Polsacie, i zmienię kanał na KUCHNIA+, to nagrywanie automatycznie się wyłącza. I dzieje się to tylko wtedy, kiedy zmieniając kanały podczas nagrywania jakiejś audycji włączę kanał KUCHNIA +. Oczywiście dwa kable antenowe podpięte, konwerter ustawiony na TWIN, siła sygnału to 4.5, soft 154. Proszę o pomoc

Ja bym sprawdził dokładnie kabel z gniazda 2/tam nagrywa/poprzez przeniesienie go do gniazda 1 i zmierzenie siły sygnału.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. ja mam pace z wersją154 i jest ok, ale to juz drugi tuner. poprzedni zauktualizowlem do 154i i zaczely sie cyrki. nie chodzil time shot przewijanie do tylu.po wymianie w aps sprzedawca zasugerowal zeby nie robic aktualizacji do 154i bo moze byc to samo. czy ktos mial takie problemy. na sagecomie wszystko chodzilo elegancko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Panowie mam dość irytujący problem z dekoderem Pace Pvr hd.Do dekodera mam podpięty za pomocą kabla hdmi telewizor Sharp LC46DH77EV.Problem polega na tym iż podczas włączania tv i dekodera obraz zaczyna śnieżyć.Śnieży przez kilka sekund po czym robi się czarny i znów zaczyna śnieżyć.Problem ten występuje również gdy wyłączę sam tv i po chwili go włączę wtedy również śnieży.Jedyne wyjście aby pojawił się obraz to należy wyłączyć dekoder i ponownie go włączyć.Do tv podłączony jest również komputer.Podczas przełączania między tv a PC nie ma żadnych problemów.Myślałem że to wina kabla ale na innym kablu hdmi też dzieje się to samo.Co ciekawe na kabli euro działa wszytko prawidłowo.Dekoder wymieniałem na inny już 2 razy gdyż z tamtymi był problem z nagrywaniem.Na wszystkich 3 dekoderach występował ten sam problem.Nie wiem czy te dekodery mają jakąś wadę czy jest jakiś konflikt między dekoderem a TV.Macie jakieś pomysły a może się spotkaliście z takim problemem??

Ewidentny objaw walniętego kabla albo gniazda HDMI, częsty problem, zazwyczaj pomaga wyjęcie i włożenie wtyczek z obu stron bo potrafią nie stykać lub wymiana kabla...ale to nie do tego działu rozmowa.

mam to samo i nie jest to wina przewodu hdmi ani gniazd.nie wiem co jest przyczyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moim dekoderze od kilku dni gdy ogladam nagrane programy po okolo godzinie ( dokladnie miedzy 60 a 90 minuta nagrania) dekoder nagle zatrzymuje film i wraca do ostatnio ogladanego programu tv. Po tym wszystkim gdy wciskam b na pilocie nie moge otworzyc biblioteki nagran na chwilke mignie i znika. Musze wylaczyc dekoder i dopiero chodzi normalnie. Sytuacja miala miejsce w ostanich dniach chyba z 5 razy. Irytujace.

Wczesniej mialem tylko problemy z tym ze dekoder czasami nie nagrywal zaplanowanych audycji no i czasem sie zawieszal. Soft 154i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...