Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

i co nie wkurza was to?

bo mnie strasznie,

ciekawy jestem czy jest coś lepszego, tylko mam jeden problem -multiroom, jak zamienie sprzęt to będzie trzeba połączyć dekodery kablem.

 

chyba, że się mylę..

może ktoś się bardziej orientuje?

 

Te mielenie dyskiem w nocy jest wyraźnie słyszalne i denerwujące. Można wyłączyć dekoder z prądu, ale słyszałem że na dłuższą metę one tego nie tolerują. Chodzi o zmiany napięcia w momencie ich włączania. Już sam nie wiem ile w tym prawdy. Jakie macie w tym zdanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co nie wkurza was to?

bo mnie strasznie,

ciekawy jestem czy jest coś lepszego, tylko mam jeden problem -multiroom, jak zamienie sprzęt to będzie trzeba połączyć dekodery kablem.

 

chyba, że się mylę..

może ktoś się bardziej orientuje?

 

Te mielenie dyskiem w nocy jest wyraźnie słyszalne i denerwujące. Można wyłączyć dekoder z prądu, ale słyszałem że na dłuższą metę one tego nie tolerują. Chodzi o zmiany napięcia w momencie ich włączania. Już sam nie wiem ile w tym prawdy. Jakie macie w tym zdanie?

Ja go zawsze na noc wyłączam na listwie i jakoś tam śmiga,a jak padnie to wymiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki sprzęt Waszym zdaniem jest w tej chwili najlepszy w nc+? A może pójść w kierunku własnego sprzętu a Pace oddać, może jakiś frguson.

Będzie mi działał MR tak jak dotej pory gdybym kupił dekoder?Nie zależy mi na nagrywaniu tylko na jkości obrazu, żeby szybko, cicho i płynnie chodził.

 

Będę wdzięczny za sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze nigdy nie miałem problemu z tvn.antena 90 cm,precyzyjnie ustawiona i wszystko jest ok.

 

Ja do niedawna na 60 cm nie miałem problemów ale od czasu nowej super listy kanałów to już norma. Muszę pokręcić anteną w wolnej chwili. Miałem w planach zmianę na większą + twin ale nie wiem co z kontynuacją umowy będzie po fuzji i może się skończy na kablówce przez optyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki sprzęt Waszym zdaniem jest w tej chwili najlepszy w nc+? A może pójść w kierunku własnego sprzętu a Pace oddać, może jakiś frguson.

Będzie mi działał MR tak jak dotej pory gdybym kupił dekoder?Nie zależy mi na nagrywaniu tylko na jkości obrazu, żeby szybko, cicho i płynnie chodził.

 

Będę wdzięczny za sugestie.

śmiało możesz brać jakiegoś ferdka lub opticuma.tylko tyle,że nie wiadomo co nc+ wykombinuje i na siłę wciśnie nam te parowane pudła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam dwa dekodery jak w temacie jeden "zgłupiał" tzn. Chce się aktualizować niby się aktualizuje ale po aktualizacji dalej jest stary soft 152. Druga przypadłość to zmiana kanałów P+, P- jak przycisnę któryś z klawiszy zmiena kanały jeden po drugim aż dobije do końca listy żeby to zatrzymać muszę wcisnąć klawisz numeryczny. Numerycznymi zmiena normalnie. Pozatym odbiera normalnie.

Macie jakieś pomyśły jak go naprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj wymieniłem Pace 500 z uszkodzonym dyskiem (jak sądzę) na sprawny. Widzieliście nowe wersje tego dekodera z logiem nc+? Menu to samo, działanie też ale wyświetlacz świeci jakby na zielono, nie w kolorze diody-jak stary. No i czytelność wyświetlacza jakby mniejsza-trochę tak jakby się patrzyło przez folię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dobrałem ten dekoder do pakietu Canal+ Silver. Dekoder ma chyba starą wersję softu,ponieważ nie działają serwisy internetowe. Obecny numer softu,jaki pokazuje dekoder to: 146.

 

Proszę mi odpisać jaka jest najnowsza wersja softu i w jakie dni jest dostępna aktualizacja z satelity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...