Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc mam problem .Czasami gdy wybiore jakis kanał HD mam klatkowanie obrazu .Wtedy wystarczy że wybiore inny kanał i potem z powrotem wróce wtedy wszystko jest ok Problem ten nie zawsze występuje czasami jak włącze to od razu jest ok problem ten wystepuje jeden na 10 włączeń na kanał antene ma 80 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilkunastu dniach użytkowania pojawił mi się już 2-3 razy taki problem. Przy klikaniu po kanałach nagle przy kolejnym dekoder się zawiesza. Tzn. kanał działa ale info graficzne nie znika a dekoder nie reaguje na pilot. Pozostaje jedynie wyciągnięcie wtyczki z kontaktu. Miał ktoś coś podobnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mając DiSEqC i posiadając ten tuner można oglądać programy z Astry?
Możesz gdy masz dwie oddzielne anteny/Astra i HB/lub zeza z jednej.Aby nagrać program z Astry musisz ustawić w meni ustawienie konwertera na pojedynczy/jak masz na dwa/ustawić na program jaki chcesz nagrywać i włączyć nagrywanie.Po zakończeniu jak masz dwa przełączyć ustawienie na podwójny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ,właśnie teraz podłączyłem ten dekoder ,powie mi ktoś dlaczego na liście kanałów pierwsze miejsce mają kanały SD a wszystkie HD są wyrzucone i dostepne tylko od kanału 251????

trzeba wymusić mu aktualizację listy kanałów, jeżeli sam tego nie zrobił

a jak to zrobić???? oprogramowania zmienić tez nie mogę bo pisze że jest niedostępne,ale z tego co widze to można je zmienic tylko od piątku do poniedziałku,wyszukiwałem kanały chyba z 5 razy ale to też nic nie dało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mając DiSEqC i posiadając ten tuner można oglądać programy z Astry?

oczywiście , mam diseq. 2 kowert na H.B> i astre i Pace spisuje sie znakomicie, należy tylko diseq. podł. pod 1 wej. ant. a pod drugie drugi kabel co aby nagrywał. :brawo:

najlepiej spóbuj w czwartki - wtedy z reguły sa nowe aktualizacje oprogramowania i list

w każdym razie mi sie jakoś samo przestawiło po aktualizacji kanałów...

należy wymusić wczytanie nowego softu, zał. tuner do sieci i masz wcisniete dwa klawisze P+ i P- :szukaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mając DiSEqC i posiadając ten tuner można oglądać programy z Astry?

oczywiście , mam diseq. 2 kowert na H.B> i astre i Pace spisuje sie znakomicie, należy tylko diseq. podł. pod 1 wej. ant. a pod drugie drugi kabel co aby nagrywał. :brawo:

 

ja znów mam tak zrobione, że mam podłączony 1 kabelek do Pace a drugie wyjście mam puste. W ustawieniach wybany konwerter pojedyńczy i śmiga i Astra i Hot Bird bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daub- no bo to tak właśnie powinno działać i kombinacje z przekładaniem kabla do nagrywania nie są potrzebne. Jeżeli jest sygnał z Diseqc, to Programy z Astry będą odtwarzane lub nagrywane po jednym kablu i ustawieniu konwertera na "pojedynczy".

Oczywiście żeby jednocześnie nagrywać i oglądać różne dowolne programy trzeba drugi sygnał z Diseqc doprowadzić drugim kablem do drugiego wejścia dekodera.

No ale tutaj potrzeba dwa konwertery TWIN zamontowane w zezie plus dwa moduły Diseqc albo najwygodniej jeden konwerter Monoblock Twin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...