Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

też jestem ciekaw, czy są różne serie dekodera Pace PVR które wskazują na nowszy lub starszy sprzęt (tak jak ma to miejsce w n-ce BSLA, BZZB itd..) a może jest możliwość po ofoliowaniu rozpoznać czy dostajemy dekoder po regeneracji czy nowy? Z tego co ja się orientuję są to dekodery obecnie tylko odnawiane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.mam taka otoz sprawe.gdy wlaczam funkcje EPG na tym dekoderze na gorze i na dole pojawia mi sie poprawna godzina(juz po zmianie czasu)ale program jaki jest obecnie nadawany jest przesuniety o 1h tzn.ze np. jak jakis mecz zacznie sie o godz.11.00 to u mnie w EPG pojawia sie juz o godz.10.00 mimo ze on dopiero bedzie za godzine i jest wyswietlone ze trwa aktualnie o 10.00.wiecie moze co sie stalo i czy da jakos w opcjach dekodera to zmienic.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam aktualnie PACE HD PVR. Ponieważ mam już dość badziewia, czyli tych setek [beep]ianych kanałów za które płacę postanowiłem wziąć sobie tylko superpakiet (C+ i HBO). Jedyne czego mi będzie brakować to muzycznych FTA. I tu moje pytanie: czy mając ten dekoder i superpakiet, będę mógł na nim ręcznie ustawić darmowe kanały FTA które Cyfra ma w pakietach za opłatę? Czy misie puszyste zablokują mi tą możliwość???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to się nazywa multipakiet premium,http://www.cyfraplus.pl/multipakiet/premium

Panowie,

mój PACE ma ostatnio talowe problemy:

po około 5 godzinach ciągłego użytkowania, zaczyna mi się zacinać większość kanałów HD. Po wył. i ponownym szybkim uruchomieniu wszystko jest ok? O co chodzi?

Dzięki

mi robiło się to samo gdy w ustawieniach zmieniłem sterowanie dyskiem z automatycznego na ręczne,nie mam pojęcia dlaczego ale jak zmieniłem ustawienie znowu na automatyczne wszystko jest oki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

mój PACE ma ostatnio talowe problemy:

po około 5 godzinach ciągłego użytkowania, zaczyna mi się zacinać większość kanałów HD. Po wył. i ponownym szybkim uruchomieniu wszystko jest ok? O co chodzi?

Dzięki

mi robiło się to samo gdy w ustawieniach zmieniłem sterowanie dyskiem z automatycznego na ręczne,nie mam pojęcia dlaczego ale jak zmieniłem ustawienie znowu na automatyczne wszystko jest oki

 

a ja mam odwrotnie - po włączeniu dekodera jak włączam na TVP 1 HD to trwa 6-7 sek., ale jak już po jakimś czasie włączam to czas do pojawienia się obrazu to ledwie 4 sek.

 

a co do multipakietu to jakaś kiszka jest 43 zł i do tego za packa trzeba by było płacić, za podobne pieniądze miałbym c+ kompakt i HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po ostatniej zmianie oprogramowania za kazdym razem przy uruchomieniu tunera wyskakuje mi na ekranie ,,brak sygnału z anteny nr 2 nagrywanie nie jest mozliwe, zmien typ konwertera na pojedynczy'' mam podlączonego twina. Zamiana kabli nic nie daje. Dodam tylko, ze po nacisnieciu ok moge normalnie jedno nagrywac, a drugie oglądac. Czy cos z ustawieniami mam nie tak, czy super Pace sie wysypal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam to samo,ale odkręciłem przewody i sprawdziłem na wejściu Sat 1 i oba maja poziom sygnału prawie 5,wiec olałem ten problem i jak występuje u mnie ten komunikat to wciskam poprostu ok.Nagrywa się wszystko dobrze i moge oglądac w tym czasie bez problemu inny program.Myślę że dekoder żyje własnym zyciem 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

mój PACE ma ostatnio talowe problemy:

po około 5 godzinach ciągłego użytkowania, zaczyna mi się zacinać większość kanałów HD. Po wył. i ponownym szybkim uruchomieniu wszystko jest ok? O co chodzi?

Dzięki

mi robiło się to samo gdy w ustawieniach zmieniłem sterowanie dyskiem z automatycznego na ręczne,nie mam pojęcia dlaczego ale jak zmieniłem ustawienie znowu na automatyczne wszystko jest oki

u mnie nie działa ta metoda i na automacie i na ręcznym jak się zacinał tak się zacina :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam to samo,ale odkręciłem przewody i sprawdziłem na wejściu Sat 1 i oba maja poziom sygnału prawie 5,wiec olałem ten problem i jak występuje u mnie ten komunikat to wciskam poprostu ok.Nagrywa się wszystko dobrze i moge oglądac w tym czasie bez problemu inny program.Myślę że dekoder żyje własnym zyciem 8)

No tak, tylko mi przez to nie ściąga VOD. Tuner pewnie uruchamia się do ściągania, dostaje odpowiedz, że nie ma podłączenia z drugiej anteny i nie ma jak zasysać. Od zmiany oprogramowania nie pobrał ani jednej pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...