Jump to content

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

Recommended Posts

Czyli powiadasz 90zł za to wszystko? Ciekawe, bo niby ktoś twierdzi, że dostał propozycję za to wszystko 24/6 za 82 zł i to na 8 miesięcy przed końcem umowy. Mało tego, bez wypowiedzenia.

Pewnie dostał propozycję 110 zł , płatne 18 miesięcy z 24, więc konsultant mówił o kwocie średniej 82 zł. Usłyszał, co chciał usłyszeć i dalej puszcza plotę w świat.

• Thanks 1
11 godzin temu, sebap napisał:

W dodatku 8 mieięcy przed końcem umowy i to bez wypowiedzenia. Historia z kategorii "baśnie i legendy".

Też mnie to zdziwiło. Bo już tych dodatków typu LM, Eleven, czy 2 C+ to bardzo nie czaję, a raczej ich cenników. Bardziej oferty w PC+.

Prośba o ocenę oferty.

Umowa już mi się skończyła i właśnie jestem po rozmowie z konsultantką. Obecnie za Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD i dekoder Evobox PVR płacę 65 PLN. 

Dostałem ofertę na ten sam pakiet plus dodatkowo HBO za 60 PLN przez 9 m-cy, później po wyłączeniu + Sport HD + Film HD + Cinemax HD płaciłbym 75 PLN. Umowa na 29 m-cy i płatne od początku umowy (żadnych darmowych m-cy).

Jak to oceniacie? Można wyciągnąć więcej po wysłaniu wypowiedzenia?

Może jest opcja dobrania do niższego pakietu (Familijny HD) pakietu Edukacja i HBO? Generalnie zależy mi na programach z pakietu Edukacja + TVN Turbo + HBO. Pakiet Rozrywka był by miłym dodatkiem. ;-)

@Graafi

Oferta ta, moim zdaniem, jest absolutnie nie do przyjęcia! :shock:

Tak, jak Ci wyżej radzi @stan69, napisz wypowiedzenie swojej umowy w ICOK lub złóż je w APS-ie Cyfrowego Polsatu.

Po złożeniu wypowiedzenia umowy z pewnością otrzymasz znacznie lepszą ofertę z Działu Utrzymania Klienta i na pewno też z darmowymi miesiącami.

Ile jest teraz  darmowych miesięcy przy wymianie sprzętu? 24/4, czyli 4 gratis przy umowie 24 miesiące?

Pytam, bo może coś się zmieniło.

Poczytaj kilkanaście stron tego tematu, zobaczysz jakie oferty proponują i jeśli dostaniesz fatalną ofertę przy telefonie z DUK to wtedy powiedz co chcesz, konsultant "porozmawia z kierownikiem" i dostaniesz to co chcesz.

W dniu 9.06.2020 o 21:36, czerstwy napisał:

Rodzinny HD za 5 zeta 24/3 do tego opcja on the go podobno odpowiednik NC+go.

Oni do każdego Rodzinnego HD za 5 zł dają CP GO czy trzeba prosić, targować się?

Siemka

Na początku, dzięki wszystkim za pomoc, bo dzięki Wam wiem czego oczekiwać i co da radę wynegocjować z drugiej strony, co by było gdyby nie to forum? Doceniam i dziękuję.

Wracając do tematu, dziś udało się przedłużyć umowę, drugi telefon z DUK i takie warunki:

Pakiet Familijny Max HD

Pakiet Ekstraklasa

PSP

Eleven

Sport HD

Film HD

Cinemax

Multiroom

i do tego jakieś kolekcje VOD i HBO do 15 sierpnia gratis

75 zł/mies. Umowa na 24 mies.

Z tego co przekazał mi konsultant, to mogę płacić 75zł. co miesiąc lub 6 miesięcy za free i potem 100zł. Tak, czy siak, wychodzi 1800 zł.

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
17 godzin temu, kuku83 napisał:

Z tego co przekazał mi konsultant, to mogę płacić 75zł. co miesiąc lub 6 miesięcy za free i potem 100zł. Tak, czy siak, wychodzi 1800 zł.

Jak weźmiesz 6 darmowych to przez pół roku nie zapłacisz nic, potem po stówie, ale jeśli na 6 przed końcem wypowiesz więc defakto z tej umowy zapłacisz 1200- jeśli weźmiesz bez darmowych z terminowym wypowiedzeniem to 75x18=1350 rób jak uważasz, ale matematyka nie kłamie

Obecnie:

Rodzinny HD + Cinemax + Eleven + PSP w umowie 24/12 (z promocji Gra Liga) za 60 zł / mies. Umowa do 21.12.2020 - ICOK pokazuje teraz 6 miesięcy do końca umowy.

Chcę przejść na Rodzinny HD za 5 zł lub Familijny za 20 zł (jeszcze nie zdecydowałem) w umowie 24 mies. Wypowiedzenie złożę na dniach. Kiedy mogę liczyć na wspomniane oferty ? 

Zmniejszenie pakietu 4 miesiące przed końcem umowy możesz negocjować. W systemie ICOK 5 miesięcy będziesz miał.

Warunek: wypowiedzenie w systemie i telefon do DUK. Powiesz im, jaką chcesz umowę.

• Thanks 1