Jump to content

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

Recommended Posts

W dniu 31.05.2020 o 21:01, stan69 napisał:

@Ceberebek obie umowy z tymi pakietami dostaniesz teraz na 24/6, a Eleveny w umowie to 10 zł.

Co do pierwszego pytania, to myślę, że wiadomo o co chodzi.

To "ekonomiczniej" dla portfela lepiej by mi było wziąć umowy 15/1 niż 24/6, a następnie znowu 12/3 🙃

Posted (edited)
W dniu 31.05.2020 o 21:00, czerstwy napisał:

Panowie kiedy idzie dostać Rodzinny HD za 5 zeta posiadając obecnie Rodzinny+Cinemaxy za 20 zeta? Jak będzie 4 miesiace w icok do końca umowy? Oraz czy idzie coś dostać na miesiąc za free? Interesują mnie tylko opcje premium typu Rozrywka,HBO czy PSP.

Gdy w ICOK-u będzie 5. HBO na pewno można dostać - przećwiczone jakieś dwa tygodnie temu - reszta chyba też do wyciągnięcia, ale ponieważ nie potrzebuję, nie zagłębiałem się.

4 godziny temu, Ceberebek napisał:

To "ekonomiczniej" dla portfela lepiej by mi było wziąć umowy 15/1 niż 24/6, a następnie znowu 12/3 🙃

Policz :)

Edited by rsw
11 godzin temu, czerstwy napisał:

Powiadasz 5 a nie 4

Kiedy na ICOK widzisz 5 to całe okresy są już tylko 4 i analogicznie 7= 6

13 godzin temu, rsw napisał:

Gdy w ICOK-u będzie 5. HBO na pewno można dostać - przećwiczone jakieś dwa tygodnie temu - reszta chyba też do wyciągnięcia, ale ponieważ nie potrzebuję, nie zagłębiałem się.

Policz :)

Policzyłem...😎

I wychodzi, że 15/1 będzie mnie taniej kosztował do ewentualnego, kolejnego przedłużenia🤗

Mam pytanie odnośnie HBO. W jakiej cenie można uzyskać w/w pakiet do obecnej umowy podczas przedłużania tj. Familijny Max HD, Film, Sport, Cinemax i Eleven. 

Posted (edited)

Witam, przedłużyłem umowę z CP na Familijny HD +Multiroom za 30 zł na 24/3 z 1 miesiącem gratis HBO, Cinemamax, Eleven, Pakietem erotycznym, Polsat Sport Premium, teraz pomyślałem czy mogłem dostać jeszcze Pakiet Max HD na miesiąc? 

Edited by TroolArtur
Błędy
23 godziny temu, Ceberebek napisał:

Przy założeniu, że nie zmienią się w międzyczasie ceny i warunki.

Hmm, tak teraz pomyślałem, może późno w Familijnym HD jakie są kanały? Bo tak z ogólnie umowy, chyba, że nie czaje nie ma dostępu m. in. np. Do Discovery, National Geographic? Bo teraz miałem i myślałem, że to wszystko zostanie utrzymane i nie wgłębiałem się? 

11 godzin temu, Ceberebek napisał:

Policzyłem...😎

I wychodzi, że 15/1 będzie mnie taniej kosztował do ewentualnego, kolejnego przedłużenia🤗

Do przedłużenia to na pewno :) ale średnia raczej wychodzi na korzyść 24/6.

Dzięki😉 Wolnym czasem przedzwonię i zobaczę co w trawie piszczy  jak będę kombinować to umowa do kasacji i będę myślał nad inną alternatywą by oglądać UFC.

11 godzin temu, rsw napisał:

Do przedłużenia to na pewno :) ale średnia raczej wychodzi na korzyść 24/6.

Chyba raczej nie ;)

Przy umowie 15/1 - po odliczeniu darmowego miesiąca i 6 miesięcy przed końcem to muszę zapłacić za 8 miesięcy. Przy umowie 24/6 wychodzi do zapłaty 12 miesięcy :)

@Ceberebek jakiś zysk jest przy 15/1, OTG płatne jest, a w 24/6 nie. Ale to nie jest ważne, co na to druga strona umowy, czy przejście z 12/3 na 15/1 i potem znów na 12/3 zadziała ? Ja myślę, że nie, to im nie przejdzie w systemie. Te umowy 15/1 są od listopada ub.roku, więc około sierpnia będą wypowiadane przez niektórych abonentów i ciekawe czy dostaną 12/3.

Jeden, może dwa tel. do DUK i coś powiedzą.

22 godziny temu, O4 przemo napisał:

ja płacę Za pakiet 3 HBO HD 20zl 

Obecnie wychodzi mi za to wszystko razem z multiroom 80 zł. Czyli z HBO było by stówka. 

To się opłaca jak byś chciał HBO HD za 20zl no chyba że ci będą wciskać większym pakiet i abonament To trzeba negocjować Bo klientów indywidualnych cyfrowym Polsacie on potrafią wciskać Bo oni mają płacone za każdym razem od klientów 

• Haha 1