Jump to content
koteczek19

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

Recommended Posts

Nie do mnie pytanie, ale dużo mogę podpowiedzieć ;)

Aneks miałem z końca stycznia 2019 i kanał CBS Action widnieje u mnie w pakiecie FILM jako gwarantowany, więc na 99,9% bez problemu będziesz mógł wypowiedzieć umowę.

Skoro masz dostęp do tych pakietów co wypisałeś, to praktycznie możesz już się cieszyć. Dla 100% pewności dotrzyj do swojego wykazu kanałów i pismo powoli można szykować ;)

@Nowy 123

Tylko jak dotrzeć do wykazu kanałów gwarantowanych?

Druga sprawa: masz może wiedzę czy będzie podwyżka od nowego roku? Jeśli by była to możliwe, że zawarcie nowej umowy będzie nieopłacalne.

Edited by sebap
  • Like 1

Słuchaj taką informację powinieneś mieć w umowie jakie kanały masz gwarantowane. Jeśli nie posiadasz umowy to możesz zadzwonić do CP i poprosić o kopię umowy. Nie wiem nic o podwyżce, natomiast umowy będzie można wypowiadać prawdopodobnie już od przyszłego tygodnia ale nie powiem jeszcze dokładnej daty. :) Więc nie musisz czekać do nowego roku żeby skorzystać z oferty DUK. 

3 godziny temu, stan69 napisał:

No ale przy tej kwocie abo. nie ma tego kanału, zreszta On sam nie wie.Gdyby napisał że płaci 50-60 zł, to coś wyjaśnia. Pozdrowienia @Nowy 123

Kanałów Cinemax nie mam.

Mogę oglądać np: Eurosport 1 HD, TVP Sport HD Polsat Sport HD, Polsat Film HD, CBS Action.

A jak sprawdzić fizycznie, czy mam włączone pakiety Film i Sport?

24 minuty temu, czyniu napisał:

A jak sprawdzić fizycznie, czy mam włączone pakiety Film i Sport?

Sprawdzisz to w prosty sposób, wystarczy zobaczyć czy masz aktywne kanały np.: FilmBox Premium, Romance TV.

Jeżeli one działają, to znaczy, że masz włączony pakiet FILM HD, który Ciebie interesuje najbardziej.

3 godziny temu, TOMI2 napisał:

Sprawdzisz to w prosty sposób, wystarczy zobaczyć czy masz aktywne kanały np.: FilmBox Premium, Romance TV.

Jeżeli one działają, to znaczy, że masz włączony pakiet FILM HD, który Ciebie interesuje najbardziej.

FilmBox Premium, Romance TV - tych kanałów nie mam,

czyli wygląda na to, że mam tylko Familijny Max HD.

Zastanawia mnie tylko, że mam TVP Sport HD?!

Czy można wymienić dekoder na Evoboxa bez czynszu?

Edited by czyniu
  • Like 1

TVP Sport HD jest dostępny już od pakietu Darmowy HD ,po przejściu na naziemną tv .

@sebap w regulaminie powinieneś mieć 3 tabele . Jedna to cennik pakietów, druga cennik kar i trzecia wykaz pakietów i kanałów w nich zawartych.

Regulamin powinieneś dostać wraz z podpisaniem umowy ,czy to w formie papierowej czy elektronicznej.

Mam podobną sytuację co kolega. Umowę przywiózł mi kurier wraz z dekoderem i tam nke ma nic o kanałach gwarantowanych jedynie pakiety jakie posiadam Film Hd jest. A jeśli dostałem na maila to skasowałem. Dowiedzieć się o kanały gwarantowane nie jest tak łatwo gdyż dzwoniąc na infolinię konsultant nie za bardzo rozumiał słowo gwarantowany kanał, a poza tym bredzić zaczął od rzeczy. 

• Like 1

Godzinę temu, ronnie84 napisał:

Mam podobną sytuację co kolega. Umowę przywiózł mi kurier wraz z dekoderem i tam nke ma nic o kanałach gwarantowanych jedynie pakiety jakie posiadam Film Hd jest. A jeśli dostałem na maila to skasowałem. Dowiedzieć się o kanały gwarantowane nie jest tak łatwo gdyż dzwoniąc na infolinię konsultant nie za bardzo rozumiał słowo gwarantowany kanał, a poza tym bredzić zaczął od rzeczy. 

Wyślij przez ICOK prośbę o przysłanie kopii Twojej umowy abonenckiej oraz wykaz kanałów gwarantowanych w poszczególnych pakietach, które posiadasz, na dzień podpisania umowy. Ja tak zrobiłem tydzień temu  ( też umowę zgubiłem) i przed wczoraj otrzymałem pełną odpowiedź na moje pytanie.

Edited by as10A

Godzinę temu, ronnie84 napisał:

Umowę przywiózł mi kurier wraz z dekoderem i tam nke ma nic o kanałach gwarantowanych jedynie pakiety jakie posiadam

Integralną częścią umowy jest regulamin usług u mnie to jest w Warunki Oferty – „Telewizja Satelitarna dla Stałych Abonentów”
z dnia 26.08.2019 roku
i w  § 9 Postanowienia Końcowe tam znajduje się skład pakietów i ich zawartość(gwarantowana)

1 minutę temu, sebap napisał:

Ja wysłałem taką prośbę przez ICOK w czwartek wieczorem.

@as10A, ile czekałeś na odpowiedź?

Edyt. wysłałem tydzień temu

@sebap regulamin dostajesz zawsze z umową a nie po podpisaniu umowy. Może po prostu kurier źle wydał Ci dokumenty. Poczekaj kilka dni i wyślą Ci kopię umowy z regulaminem. 

• Thanks 1

2 godziny temu, sebap napisał:

dostałem tylko 3 kartki.

Trzy :?::shock:

Specjalnie dla ciebie poszperałem w papierach i znalazłem poprzedni aneks do umowy i koperta tych kartek zawiera 13

Ps.

Dodam że ostatni aneks(z września) jaki otrzymałem na malia to... 45 stron w wersji PDF                             

Edited by OlafS

Nikt, Ci na maila nie wysłał. Jeśli podpisujesz umowę w APS-ie to powinieneś otrzymać cały komplet dokumentów właśnie tam. 

Edited by Nowy 123
  • Thanks 1
  • Upvote 1