Jump to content

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

Recommended Posts

10 godzin temu, Cpgoł napisał:

@kkrys ile można ci mówić że dla Ciebie też jest Max sport Cinema i film za 60 plus mr 10 I 6 gratis na 24 lub 3 przy 12

ale ile można ci mówić, że wiem że dla mnie też jest taka oferta ale konsultant zaoferował uboższą bez sportu i filmu za 60zł z MR? Zaoferował podstawowy pakiet Familijny Max HD + MR za 60zł, co w tym jest niezrozumiałego?

Otrzymałem dziś ofertę na przedłużenie umowy (oczywiście wypowiedzenie złożone)

Premium max + eleven  + sport + hbo + hbo go + otg + eleven + Cinemax + liga mistrzów + 2x MR

Ogólnie pełny pakiet za 120zł miesięcznie na umowę 24 i 6 miesięcy za darmo. Co sądzicie? Czy można coś jeszcze wynegocjować?

Dziękuje za odpowiedź 

Edited by Azin993
26 minut temu, kkrys napisał:

ale ile można ci mówić, że wiem że dla mnie też jest taka oferta ale konsultant zaoferował uboższą bez sportu i filmu za 60zł z MR? Zaoferował podstawowy pakiet Familijny Max HD + MR za 60zł, co w tym jest niezrozumiałego?

Podstawowy pakiet Familijny Max HD jest w cenie 50 zł w umowie na 24/6 ,15/3 i 12/3 plus koszt multiroom. Za 60 zł dochodzą Ci  do tego pakietu Film ,Sport Cinemax plus koszt multiroom w takich samych umowach jak wyżej. Po prostu trafiłeś na twardego konsultanta.Pytałeś o 12 miesięczną umowę w tym wariancie który Ci zaproponował ?

Witam serdecznie po dłuższej nie obecności :) . Jako że bratu kończy się umowa - wypowiedzenie wysłane chciałbym zapytać o najlepszą możliwą ofertę. Za chęć pomocy z góry dziękuję :) .

Napisalem do ( specjalista cyfrowy polsat) i dziś zadzwonili z taką oferta że śmiech na sali . Gorsza oferta niż przed kontaktem ze specjalistą. Strasznie ale to strasznie mi przykro nie na taką pomoc muszę przyznac liczyłem. 

Dotychczasowy pakiet Rodzinny za -19,99

Najemndekodera PVR 7000 - 5zl

Drugi dekoder -10zl

Trzeci dekoder -5zl

Co łącznie dawało 39,99zl.

1)Co można ugrać zostawiając ten sam pakiet?

Dobrze kojarzę można go dostać za 5zl?

Czyli  abonament wynosił by 25zl ? Tak?

Na jaki czas można wziąć umowę skoro teraz była na 24 miesiąc? Wiem że na 12 albo 15 ale nie pamiętam ile miesiącu gratisowych można dostać i czy w ogóle przy pakiecie za 5 zł o ile taki jest można mieć miesiące gratisowe.

A i ile miesiący gratisowych przy 12 miesiącach a ile przy 15? Bo ktoś coś pisał że się ma to zmienić , czy może już się to zmieniło?

Bardzo ale to bardzo proszę o pomoc to tak jak wspomniałem jestem strasznie rozżalony zaistniała sytuacją. Napisałem do tego Pana+ Specjalista...) i wierzyłem że " człowiek otrzyma najlepsza ofertę" a tu figa z makiem  Dzwoni konsultantka i mówi że w zwiazku z moim zgłoszeniem ma taką i taką propozycję , która jest gorsza i to o wiele gdzie wcześniej się nie kontaktowałem . Emocje mną targają. Proszę o odpowiedź osoby które wiedzą że można otrzymać to i to przy tym pakiecie rodzinnym.( bez cinemax). Z góry dziękuję

@Uncharted-4  Jeśli Rodzinny HD za 5 to umowa na 24 miesiące pierwsze 3 gratis plus opłata za dekodery Multiroom. Właściciel umowy może sam zadzwonić do DUK i poprosić o taką ofertę..

Skoro wypowiedzenie już jest to tylko dzwonić samemu.tel. 222127128.

Sprostowanie:

Nie wiem czy przy tej cenie pakietu przejdzie Multiroom ? Możliwe że od kwoty 20 złotych dopiero.

Edited by maks27

@Uncharted-4 nie ma opcji 5 zł Plus mr. Możesz dostać familijny z 40 zł na 20 plus koszty mr 10 i 5 plus 5 czynsz umowa na 24 3 gratis. Bądź to co masz przy opcji 12 3 gratis lub 24 6 gratis plus dostaniesz co go przy 24 I Cinemaxy

Edited by Cpgoł

Obecnie na module CI mam umowę na czas nieokreślony na pakiet Darmowy HD. Czy nadal jest możliwe podpisanie umowy na pakiety Rodzinny HD/ 5 zł,  Familijny HD/20 zł, Familijny Max HD/30 zł po wypowiedzeniu umowy na Darmowy HD?

12 godzin temu, markar napisał:

Moduł jest CI - nie CI+. Przejdzie to przez system?

Zawsze możesz wymienić CI na CI+, tylko pytanie czy warto. Taki CI z umową to chodliwy "kąsek"....

Chyba warto według mnie. Z cesjami ostatnio ciężko,nie wiadomo jak z CI w przyszłości będzie. Czy operator zgodzi się na kontynuowanie umowy na takim module na przykład. CI+ na razie nie jest taki straszny w CP.

Zlozone wypowiedzenie w ICOK pokazuje mi 7 mcy do konca. Dostalem taka odpowiedz............Uprzejmie informujemy, że oświadczenie o wypowiedzeniu Umowy zostało skutecznie złożone. Umowa zostanie rozwiązana z końcem okresu podstawowgo dnia 2020-06-11r......... To teraz mam czekac na telefon z DUK czy czekac do konca umowy, Bo pierwszym razem jak wypowiadalem umowe to dostalem tylko info ze przyjeli zgloszenie i odezwa sie.

Witam, mam umowę, która już jest na czas nieokreślony.

Pakiet Familijny Max HD + Sport HD +  Film HD + Cinemax HD + OTG za 64,99 zł z modułem CI+

Ze względu na nadal aktywny Smart Dom sprzed 4 lat nie mogę zejść o ile dobrze pamiętam poniżej 60 zł.

1) Jaką ofertę mogę dostać w cenie  60 zł. Czy dobrze zrozumiałem, że w tej cenie mogę mieć to samo + MR z umową 24/6 gratis ?

2) Czy można w ramach OTG mieć HBO GO w cenie ?

3) Czy jest opcja aby przedłużyć na obecnych warunkach na module CI+ plus dostać drugi abonament np. rodzinny HD z dekoderem w łącznej cenie ok 60 zł . Zależy mi żeby na jednym TV nadal mieć CI+ natomiast na drugim TV mieć dekoder?

Pozdrawiam, M.

Edited by Mirek76
2 godziny temu, jaro64 napisał:

Uprzejmie informujemy, że oświadczenie o wypowiedzeniu Umowy zostało skutecznie złożone. Umowa zostanie rozwiązana z końcem okresu podstawowgo dnia 2020-06-11r

Spoko- jak się nie odezwą to za kilka dni sam zadzwonisz, by nic nie stracić masz czas do 10 grudnia.

Ewentualnie na PW daj cynk @Specjalista Cyfrowy Polsat mi załatwił super.

@Mirek76 1.Możesz dostać te pakiety za 50 zł + Mr 10 zl = 60 i OTG w cenie, ale w umowie 24/3 gratis.

2.Nie, musisz dobrać HBO HD.

3. Do modułu nie dadzą Mr, więc potrzebna jest oddzielna umowa, np. na Rodzinny HD z dekoderem.

Dziękuję za informację.

1) Jeżeli zatem nie biorę MR, to co mogę dostać teraz w cenie 60 zł (minimalne zobowiązanie uprawniające mnie do SmartDom2 z 2014 r. uprawniające mnie do umowy na internet za 50% i umowy na telefon z rabatem 38,99). Obecnie mam Pakiet Familijny Max HD + Sport HD +  Film HD + Cinemax HD + OTG z modułem CI+

2) Ile będzie kosztowała mnie oddzielna najtańsza umowa na drugi najprostszy pakiet z dekoderem ? Jest jakiś rabat dla obecnych klientów za dokupienie drugiej umowy TV? Jaka to może być umowa 12/3, 15/3, 24/6 ? Brać na siebie czy też lepiej na żonę, żeby nie "namieszać" w moim SmartDom?

3) Czy to prawda, że od jutra zmieniają się ceny w Cyfrowym Polsacie ?

Pozdrawiam, M.