Jump to content
koteczek19

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

Recommended Posts

42 minuty temu, karle2 napisał:

Witam, czy coś wiadomo o dekoderze 4k i programach 4k w CP?

W CP aktualnie mówią: "4K, a po co to komu?" :doh:

Dzień dobry. W grudniu kończy się umowa 24 m-c na 

Pakiet podstawowy: Pakiet Familijny Max HD

Pakiet dodatkowy: Opcja ON THE GO

Pakiet dodatkowy: Pakiet Cinemax HD

Pakiet dodatkowy: Pakiet HBO HD HBO GO

Pakiet dodatkowy: Pakiet Sport HD

Pakiet dodatkowy: Pakiet Film HD

Pakiet dodatkowy: Usługa Multiroom HD (2 dekodery) 

Pakiet dodatkowy: Katalog treści online

Pakiet dodatkowy: Pakiet Eleven Sports HD

za 114,99 zł. Co można uzyskać w umowie 12/3 BOK zaproponował to samo.

Pozdrawiam.

To pytanie powinieneś zadać w maju-na 6 miesięcy przed końcem umowy.

W dniu 16.10.2019 o 17:30, pafcioo napisał:

Mam taki pakiet - Premium (Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD, Pakiet Cinemax HD), Pakiet HBO GO. Multiroom 1 szt - 5zł, czynsz za dekoder główny 5 zł, opłata 110 złotych. Czy da się przedłużyć ten pakiet taniej, jak pozbyć się czynszu za dekoder, czy bez HBO GO będzie taniej?

Udało mi się dzisiaj przedłużyć umowę - po wypowiedzeniu oczywiście. Umowa kończyła mi się w marcu 2020. Dostałem nowy dekoder główny bez czynszu, multiroom wymieniony na Evobox Lite. 12 miesięcy + 1 gratis. Pakiet ten sam, opłata 95 złotych. Czy to już max, czy dało by się jeszcze coś urwać?

Edited by pafcioo

Witam, kończy mi się umowa za 7 miesięcy. Teraz mam 12/3. Płacę 105 zł z MR. Teraz chciałbym polsat sport premium bez HBO. Jakie są możliwości?

Przy PSP umowa na 24 miesiące. Chociaż ja dostałem ostatnio  propozycję sms z umową na 36 miesięcy z tym pakietem.

• Sad 1

Dzwonie na infolinie 699 002 222 w sprawie przedłużenia umowy

konsultant mówi za pakiet familijny max hd 40zł i umowa 29 miesięcy, to ja do niego niech mnie przełączy do działu utrzymania klienta a on że nie ma takiego działu. To się rozłączyłem bo z tej rozmowy nic by nie wynikło.

Zadzwoniłem bezpośrednio do DUK 22 212 71 28 i od razu familijny max HD 30zł 24/3  

W dniu 22.10.2019 o 15:34, greeg napisał:

Witam, kończy mi się umowa za 7 miesięcy. Teraz mam 12/3. Płacę 105 zł z MR. Teraz chciałbym polsat sport premium bez HBO. Jakie są możliwości?

To jest zmniejszenie kwoty abonamentu, więc po wypowiedzeniu i na 5 m.przed końcem umowy.

W dniu 22.10.2019 o 15:34, greeg napisał:

Po pierwsze już wysyłaj wypowiedzenie.

Miałem tę samą sytuację w tym samym czasie  tyle że ja płacę równe 100 i chciałem dokładnie to co ty, pomógł mi @Specjalista Cyfrowy Polsat opłata ta sama, umowa 24/6 a w pakiecie również C+ 3 i 4 by opłata pozostała na tym poziomie bo tego się nie obejdzie- odezwij się do niego na pewno ci pomoże.

Możesz również poczekać do stycznia jak wyleci kanał to wtedy już bez problemu wynegocjujesz ale 3 miesiące w plecy z opłatą abonamentu

Godzinę temu, mateusz14422 napisał:

Czy idzie dostać CP go za free przy przedłużeniu? 

Jeśli twój pakiet to umożliwia to oczywiście że tak

Dobry wieczór

Posiadam umowę z pakietem:

Cytat

Oferta Premium Max (Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Cinemax HD, Opcja On The Go), Pakiet VOD

Jest to umowa w SMART DOM (50% zniżki na telewizję). Zostało 6 m-cy do końca. Główny dekoder to EVOBOX PVR + multiroom. Od Smart dom prawdopodobnie odejdziemy, bo w tym momencie oferta w plusie i zniżka 25 zł w CP jest nieopłacalna. 

W obu opcjach zmieniałbym dekoder multiroom na np. Evobox Lite

1. Jaka byłaby kwota jeśli zdecydowałbym się na przedłużenie na ten sam pakiet (bez VOD),

2. Kiedy można byłoby np. zmniejszyć zobowiązanie. Interesuje mnie, aby w pakiecie mieć kanały  z grupy Eurosport, Polsatu Sport, (gł. PS I PSE), TVP Sport i + Eleven.

Czy pakiet Pakiet Familny Max HD+Sport+Film+Cinemax+Eleven byłby w kwocie 60 zł + 10 zł multiroom,? Czy doszłaby kwota za dzierżawę EVOBOX PVR? 

Może macie pomysł na jakąś inną pakietyzację, w której znalazły się kanały z punktu 2., ale w innym układzie. 

Edited by sgoodman

Jeżeli chcesz zmniejszyć pakiet ,musisz mieć 4 miesiące do końca umowy. Pakiet Familijny Max HD+Sport+Film+Cinemax+Eleven to koszt 70 zł plus multiroom. Jeżeli w tej chwili nie masz dzierżawy za Evoboxa PVR ,to przy obniżeniu pakietu również nie będziesz jej miał.

15 godzin temu, mateusz14422 napisał:

Czy idzie dostać CP go za free przy przedłużeniu? 

Tak, jest bez opłat od Premium Max we wszystkich umowach i z mniejszym abonamentem w umowach od 24 mies.

@sgoodmandodam - ad. 1 - 90 zł

ad. 2 - przy abonamencie 70 zł. Mr 5 zł.

Edited by stan69

przy jakiej min umowie mozna miec PSP ? 24 miesiace ? z jakimiś gratis  np 24/6 ? 

18 godzin temu, sgoodman napisał:

Oferta Premium Max (Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Cinemax HD, Opcja On The Go), Pakiet VOD

Jest to umowa w SMART DOM (50% zniżki na telewizję). Zostało 6 m-cy do końca. Główny dekoder to EVOBOX PVR

witam mam podobnie czy w przypadku braku wypowiedzenia TV umowa przejdzie na czas nieokreślony z obecnie obowiązująca zniżką 50% na abonamencie i dalej będę płacił 49.99,

mam jako podstawę w SMART DOM 2 abonamenty  w plusie  łącznie za 60 zł, w przypadku rezygnacji i przejścia np do plusz zyskam 20 zł, ale nawet w przypadku rezygnacji w TV z HBO za TV musiałbym zapłacić 60 zł   

CP dalej upiera się na 2 letnie umowy jak chce się mieć kanały Polsat Sport Premium? Oczywiście mowa o ofertach DUK.

17 godzin temu, eljotnes napisał:

czy w przypadku braku wypowiedzenia TV umowa przejdzie na czas nieokreślony z obecnie obowiązująca zniżką 50% na abonamencie i dalej będę płacił 49.99,

mam jako podstawę w SMART DOM 2 abonamenty  w plusie  łącznie za 60 zł, w przypadku rezygnacji i przejścia np do plusz zyskam 20 zł, ale nawet w przypadku rezygnacji w TV z HBO za TV musiałbym zapłacić 60 zł 

Dalej będziesz miał 50%, gdy "ruszysz" umowę na tv to rabat będzie 25 zł.

Czy normalne jest to że DUK dzwoni bez wypowiedzenia już 8 miesięcy przed końcem umowy?
+48222136743
Mało tego: proponuje oferty jak po złożeniu wypowiedzenia. Wszystko pięknie ładnie ale nie "przeszło" w systemie przedłużenie 15/3 i temat upadł...
Ale to normalna zasada czy szykują się jakieś zmiany?

To zupełnie normalne i co ważniejsze praktyczne. Podpisujesz umowę na 15 miesięcy, z czego pierwsze 3 są oczywiście darmowe, potem płacisz przez 5 - 6 miesięcy, po czym możesz przedłużyć umowę na tych samych warunkach. I tak w kółko.

Wszystko ok ale "nie przeszło" 15/3 8 miesięcy przed końcem umowy
Kiedy przejdzie?
6?

Myślę, że tak, chociaż gwarancji nie daję. Najlepiej jest trafić na odpowiedniego konsultanta lub poszukać szczęścia w lokalnym punkcie CP lub Plusa.

8 godzin temu, hruszcz napisał:

Czy normalne jest to że DUK dzwoni bez wypowiedzenia już 8 miesięcy przed końcem umowy?
+48222136743
Mało tego: proponuje oferty jak po złożeniu wypowiedzenia. Wszystko pięknie ładnie ale nie "przeszło" w systemie przedłużenie 15/3 i temat upadł...
Ale to normalna zasada czy szykują się jakieś zmiany?

Co Ci zaproponowali w tej wersji skoro nawet 15/3 nie przeszło ? Wyślij wypowiedzenie przez ICOK,poczekaj te 2 miesiące i 15/3 musi być dostępne.