Jump to content
koteczek19

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

Recommended Posts

@Nowy 123   dziękuję za odpowiedź, rozumiem że na takich zasadach jak nowi klienci.

Posted (edited)

Witajcie Panowie!

Moja aktualna oferta to:

- Familijny MaxHD

- FilmHD

- SportHD

- CinemaxHD

Cena: 50zł abonamentu + 5zł czynszu = 55zł

Umowa do 24-05-2020r. Na Icok'u 10 miesięcy - wysłane wypowiedzenie.

Oferta z dziś tj. 25-07-2019:

- Familijny MaxHD

- FilmHD

- SportHD

- CinemaxHD

- Polsat Sport Premium

- OTG gratis

- VOD 6 miesięcy gratis

- Sagem Esi-88 na Evobox PVR - aktywacja 49zł

Szczegóły umowy:

- Umowa 29 miesięcy

- 4 miesiące gratis (byłoby 6 gdyby nie dekoder)

- Abonament: 70zł/m-c (bez czynszu już)

- Anulowanie obecnej umowy - czyli 10 miesięcy!

Dodatkowy fakt: na Icok\u mam nadpłatę w wysokości 970zł!

Wezmę ją. Wiem, że to drogo, że można 24, ale zastanawia mnie jedno: 10 miesięcy do końca umowy i już darmowe miesiące? Przecież zawsze było 6 miesięcy przed końcem!

Edited by Gursonek

Zmieniasz dekoder, podnosisz zobowiązanie- wchodzi jakby nowa umowa,ale jak jeszcze dasz radę to walcz o 24- po co ci dodatkowe 5 :?:

Evoboxa nie pożałujesz- to zupełnie inny poziom, ale konwerter do niego mógłbyś dobrać, na prawdę warto.

Dostałeś 4 miesiące gratis czy 4 miesiące gratis VOD bo to jest różnica. Nie wydaje mi się że całkowity gratis. 

@OlafS - masz rację, jednak przeczytałem klika stron wstecz i faktycznie mogłem mieć 24/4, ale potraktowałem tą promocje "last minute" :) Pierwotnie celowałem w 12 i 15 miesięcy, ale z PSP są tylko umowy 24- miesięczne. Aż tak bardzo tego "nie odczuje", gdyż mam 970zł nadpłaty w icok-u.

@Nowy123 - tak dostałem 4 miesiące gratis przy umowie 29-miesięcznej. Domową wypożyczalnie dostałem na 6 miesięcy gratis.

@Gursonek skoro otrzymałeś 4 miesiące gratis to VOD również na 4 miesiące a nie na 6 mscy. Na 6 byś otrzymał gdybyś miał ofertę bez zmiany dekodera. VOD zawsze jest za free na okres promocji (czyli darmowy) i nie ma tu wyjątków. Wiem co mówię. :)

Co do VOD: to oczy mi krwawią jak chcę coś tam oglądać, przez tą jakość SD to jest bezużyteczne - nie ma się czym podniecać - a branie za to 10 zł to już szczyt [beep]twa ze strony CP.

• Upvote 1

Posted (edited)

@Nowy 123 - Może i masz rację, nie będę płakał jak jest na 4 miesiące, bo i tak tego nie oglądam ze względu na tragiczną jakość. I tak jak będzie nowy cykl rozliczeniowy to dam zlecenie, aby to wyłączyć :) Po co płacić 80zł. 

Edit:

Masz rację jest 4 miesiące.

Edited by Gursonek
Zapomniałem czegoś dopisać

Nie no jasne. Fakt jakość jest tragiczna, nie mówiąc o tym że nic ciekawego tam nie ma. :)

Za ile można wydrzeć ofertę: Familijny MaxHD, FilmHD, SportHD, CinemaxHD, VOD, On the Go? Wypowiedzenie złożyłem i zastanawiam się do czego zmierzać.

Teraz mam to samo bez on the go za 70 zł.

Posted (edited)

Witam, mam od 1 marca 2018 Premium Max z Evoboxem i 1x multiroom HD6000 za 105 zł miesięcznie. Jak liczę sobie, to 1 sierpnia mogę złożyć wypowiedzenie przez iCOK. To jakie są możliwości jeśli chodzi o te nowe umowy wraz ze skróceniem starej o 6 miesięcy? :) Liczę na pomocną opinię znawców i z góry dziękując.

Edited by jaromir20
dodanie taryfy

@aserty nadal w cenie 70 zł z OTG w opcji 24/6 lub za 75 zł z OTG w opcji 12/3 lub 15/3.

@jaromir20 jeśli ten sam pakiet to cena nadal 105 zł. Umowy do wyboru 24/6,15/3 lub 12/30za darmo. 

2 minuty temu, Nowy 123 napisał:

@aserty nadal w cenie 70 zł z OTG w opcji 24/6 lub za 75 zł z OTG w opcji 12/3 lub 15/3.

A w wersji bez OTG?

W wersji 24/6 nic się nie zmieni bo tam jest w promocji w cenie pakietu a przy krótkich umowach wyjdzie nie 75 zł tylko 70 zł. Ewentualnie możesz zrezygnować z tego VOD wtedy cena wyniesie 60 zł a na okres promocji jeszcze VOD będzie aktywne. 

Nowa umowa podpisana. Po złożonym wypowiedzeniu telefon z centrali, premium Max Plus razem z OTG 135 złotych, umowa 24/6, więc wychodzi 101 złotych miesięcznie. Wszyscy zadowoleni ;)

Jak z drogo skoro Premium Max Plus kosztuje 120 zł? Może kolega powiedział cenę z VOD i MR lub dobral C+ za 10 zł i ma MR i też wyjdzie 135 z Masz jakąś tańsza ofertę z takim pakietem? Jak masz to z chęcią wysłucham jaką. 

Jest i canal plus, i liga mistrzów i eleveny plus multiroom. Wcześniej mieliśmy umowę na familijny max hd, hbo, Cinemax hd, sport hd, film HD i multiroom za 95 na 3 lata, więc umowa 6 zł droższa na 24 miesiące ze wszystkimi kanałami, jak dla mnie, jest bardzo satysfakcjonująca. Zwłaszcza, że zależało mi właśnie na dobraniu sportu.

Witam. Wczoraj na ICOKU  wysłałem wypowiedzenie umowy, która miesiąc temu przeszła na czas nieokreślony.Pakiet jaki posiadam to familijny max hd+ film hd, hbo, sport hd, cinemax hd za 89,99. Nową umowę chciałbym podpisać na familijny max hd + hbo na okres 12 mcy. Jaką kwote za ten pakiet mogę wyciągnąć od CP podczas rozmowy z BUK?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Za 80 zł bo w umowie 12M hbo da sie chyba tylko dobrać po standardowej cenie 30 zł

@greg6961 dokładnie tak jak kolega wyżej napisał. Ewentualnie Familijny Max z HBO i HBO GO oraz OTG za 70 zł ale w opcji 24/6. Zawsze możesz mieć nadal premium w opcji 12/3 ale za 90 zł. 

przepraszam a czy nie jest dostępna taka opcja? Po wysłaniu wypowiedzenia Familijny Max za 30 zł a potem dobieranie opcji HBO włącz /wyłącz  za 30 zł. Mając dysk i nagrywarkę wychodzi znacznie  taniej 

W tej opcji wychodzi 21 x 30 + 23 x 30 = 620+690 = 1310 zł (przy założeniu że nie aktywowałeś nigdy HBO to pierwszy miesiąc gratis)

Opcja FMax HD+ HBO /Go w opcji 24/6 za 70 wychodzi 18 x 70 =1260 zł ,czyli taniej

Przypominam, że opcja włącz/wyłącz nie działa tu jak w nc+