Jump to content
koteczek19

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

Recommended Posts

W dniu 17.09.2018 o 11:47, Max2 napisał:

Familijny HD 24/3 to 20zł, Max HD 30 zł i odpowiednio 15/3 lub 12/3 to 40 zł i 50 zł.

A zatem jak będzie się miało umowę 24/3 na Familijny Max HD w cenie 30 zł i pojawi się 6 lub 4 miesiące do końca bieżącej umowy, to po złożeniu wypowiedzenia i po kontakcie z DUK, otrzyma się umowę 12 lub 15 miesięcy, ale w cenie wyższej niż 30 zł, czy takiej jak poprzednio?

Witam, chcą mi dać ofertę na 24 miesiące, 3 miesiące gratis, Familijny HD + Multiroom za 30zł czy brać, czy coś jeszcze mogę ugrać?? wolałem na 15 miesięcy, ale nie chciała mi dać czy mogę spróbować podpisać taką jeszcze na 15??

12 godzin temu, disinter napisał:

A zatem jak będzie się miało umowę 24/3 na Familijny Max HD w cenie 30 zł i pojawi się 6 lub 4 miesiące do końca bieżącej umowy, to po złożeniu wypowiedzenia i po kontakcie z DUK, otrzyma się umowę 12 lub 15 miesięcy, ale w cenie wyższej niż 30 zł, czy takiej jak poprzednio?

To przecież pisałem,jeśli z 24 miesiecy przedłużysz na fam max hd na 12/15 miesiecy,to bedzie za 50 zł.Za 30zł jest dostępny tylko w umowie na 24 miesiące.

Obecnie mam pakiet Familijny Max HD, Cinemax, Sport , Film oraz multiroom z dekoderami HD6000 i Mini HD2000. Chciałbym je wymienić na Evobox HD oraz Evobox lite by nie musieć latać z kartami. Jaki koszt wymiany?

Edited by Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.

Witam .

Obecnie posaidam

Oferta Premium Max (Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Cinemax HD, Opcja On The Go), w tym multiroom i Eleven Sports.  

Za wszystko płacę 55 zł. Umowa kończy się za 6 miesięcy. Pytanie: co można teraz ugrać? Ktoś próbował Ligę Mistrzów złapać w dobrej cenie? Jaki czas umowy proponują?

To nie nc+ - tu się nie da wytargować czegoś w lepszej cenie. :P Jak chcesz LM z pakietem w dobrej cenie, to obniż pakiet (ale to za dwa miesiące będziesz mógł zrobić). :) A umowa to 24/6 - z PSP obecnie krótszej nie dostaniesz. :)

Edited by SatExpert

6 godzin temu, kubek1984 napisał:

Witam .

Obecnie posaidam

Oferta Premium Max (Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Cinemax HD, Opcja On The Go), w tym multiroom i Eleven Sports.  

Za wszystko płacę 55 zł. Umowa kończy się za 6 miesięcy. Pytanie: co można teraz ugrać? Ktoś próbował Ligę Mistrzów złapać w dobrej cenie? Jaki czas umowy proponują?

Obecnie możesz wziąć umowę z obecnymi kanałami + PSP 24/6 za 90zł miesięcznie. Lub poczekać, aż w ICOK będziesz miał 5 miesięcy do zakończenia umowy i wziąć niższy pakiet z PSP (brak HBO i HBO Go) w cenie 60 zł.

Oczywiście podstawa to złożenie wypowiedzenia.

Czy do umów 24/4 można dobrać bezpłatnie OTG? Pakiet Familijny Max HD z dwoma MR.

W dniu 22.09.2018 o 15:59, kubek1984 napisał:

Witam .

Obecnie posaidam

Jeżeli dobrze wnioskuje, to umowę na telewizję masz rabatowaną w SmartDom jako produkt drugi, czyli -50%?

Jeżeli tak to po przedłużeniu umowy rabat zostanie zmieniony Ci na 25 zł. Możesz umowy nie wypowiadać, wtedy przejdzie ona na czas nieokreślony i zachowasz rabat -50%, oczywiście wtedy nie zyskasz dostępu do kanałów Polsat Sport Premium.

2 godziny temu, paskud napisał:

Czy do umów 24/4 można dobrać bezpłatnie OTG? Pakiet Familijny Max HD z dwoma MR.

Witam.

Konfiguracja oferty jest sprawą indywidualną każdego Klienta. W tej sytuacji nie będzie możliwości bezpłatnego włączenia usługi OTG. Jeśli zależy Ci, na korzystaniu z niej, niezbędne będzie przedłużenie umowy, co może wiązać się z dodatkową opłatą. Jeżeli jesteś zainteresowany, proszę o wiadomość prywatną. Wyjaśnię wszystko dokładnie.

• Confused 1

Stało się. Przedłużyłem umowę. Familijny Max HD w opcji 24/4. Wymiana trzech HD5500s na Evoboxa HD i dwa Evoboxy Lite. W sumie 55zł przez 20 miesięcy. Za darmo katalog online na głównym. Film HD i Sport HD przez cztery miesiące gratis.

Edited by paskud
Poprawki edycyjne.

Witam,

Obecna oferta15/3 do marca Oferta Premium (Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD, Pakiet Cinemax HD), Pakiet HBO GO +MR za 49.99 w smartdom

Po złożeniu wypowiedzenie DUK oferuje ten sam pakiet +CPGO +VOD 6mc w wariancie 29/6 lub 15/3 za 70zł już rabatowane, czyli gorzej niż mam obecnie.

Nic lepiej nie da się w nowym programie smartodom?

Nie da się, jeśli chodzi o cenę. Maksymalny rabat w SmartDom4 to 25 zł od ceny standardowej pakietu, jeżeli dotychczas TV była rabatowana o połowę.

Natomiast jeżeli obecnie posiadałeś umowę 15/3 to możesz się starać o 12/3, 15/3, 24/6.

Mając 15 miesięcy do końca umowy i posiadając familijny max HD Cinema HD i eleven w smart dom za 51 zł żeby mieć PSP muszę przejść na premium max czy wystarczy na ten jeden wyższy od mojego że sport HD i film HD? Obecne miesiące się skasuj i wyskoczy 26mc czy się zsumuja? 

• Like 1

Przykładowo Familijny MAX HD +Film HD +Sport HD +Cinemax HD +Eleven Sports HD +Polsat Sport Premium za 80 zł (od tej ceny odlicz rabat SmartDom 10 zł lub w przypadku posiadania obecnie tv rabatowanej o 50% jako produkt drugi rabat 25 zł). Umowa na 36 miesięcy bez miesięcy gratisowych i nie sumuje się z obecna umową.

• Sad 1

14 godzin temu, Krzysiek11:) napisał:

Nie da się, jeśli chodzi o cenę. Maksymalny rabat w SmartDom4 to 25 zł od ceny standardowej pakietu, jeżeli dotychczas TV była rabatowana o połowę.

Natomiast jeżeli obecnie posiadałeś umowę 15/3 to możesz się starać o 12/3, 15/3, 24/6.

Kurde czyli lepiej zostać na obecnych warunkach lub ewentualnie na 12/3 wtedy wychodzi średnio 52,5, wcześniej miałem średnio 40 :((

Dokładnie, jeżeli nie zależy Ci na bogatszym pakiecie to najlepiej wycofac wypowiedzenie i przejść na czas nieokreślony umowy i wtedy rabat -50% będzie nadal obowiązywał. 

Ja kończę umowę za 2 miesiące. Pakiet premium max rabatowany 50% ( smard dom 1). Pozwalam umowie przekształcić się na czas nieokreślony, jeżeli podwyższa opłatę  to wypowiedzenie i do widzenia.

Osobom, które podpisały umowy lub Aneks do 30.06.2018r. cena za pakiety po przejściu na czas nieokreślony umowy nie wzrośnie. Gorzej z osobami, które podpisały umowę po tym terminie, ceny muszą szukać w podpisanych dokumentach.

Znajomy posiada następującą ofertę:
Familijny Max HD + FILM HD +  SPORT HD + Cinemax HD + HBO HD HBO GO + ELEVEN + CP GO OTG + 1xMultiroom HD.

Za całość płaci 109,90. Umowa przeszła już na czas nieokreślony. Dodatkowo dzięki tej usłudze posiada rabat SmartDom na abonament komórkowy i płaci 35 zł zamiast 70 zł.

Chce przedłużyć umowę (składając wypowiedzenie lub też nie) tak, aby dostać to samo + pakiet Polsat Sport Premium oraz aby sumaryczna opłata za TV+telefon nie wzrosła (obecnie 144,90). Czy jest to możliwe? Wiem, że zamiast rabatu 35 zł dostanie nowy rabat 10 zł, ale przedłużając TV dostanie 6 miesięcy gratis, co znacząco obniży średni miesięczny koszt. Pytanie w jakiej cenie można dostać taki pakiet TV po złożeniu wypowiedzenia i czy możliwa jest umowa na 24 miesiące z 6 miesiącami gratis?

Witam
Obecnie posiadam:
Pakiet Premium (Familijny Max HD, Film, Sport, Cinemax, HBO oraz HBO GO)
Dekoder główny EVOBOX
2 dekodery dodatkowe multiroom HD5500
Płacę 95 zł (90 za pakiet + 5 za multiroom)
Do końca umowy 5 miesięcy. W przyszłym miesiącu chcę zmniejszyć pakiet na:
Familijny Max HD, Film, Sport, Cinemax, Eleven Sport, Polsat Sport Premium + OTG umowa na 24/6
Z tego co wyczytałem na forum pakiet ten mogę dostać za 80 zł + opłata za multiroom. Moje pytanie tyczy się właśnie opłaty za multiroom.
Obecnie za 2 dodatkowe dekodery do multiroom płacę 5 zł (pierwszy był darmowy jak brałem umowę, naotmiast za drugi płacę 5 zł).
Czy po zmniejszeniu pakietu zostanie mi doliczona opłata za pierwszy dekoder do multiroomu czy dalej zostanie 0 zł (jeśli bym miał zapłacić to ile?)
Pozdrawiam

witam - posiadam taki pakiet jak ponizej i chcialbym Lige Mistrzow poradzcie prosze :)

Data wejścia w życie umowy / zmiany: 29.12.2017

Pozostały okres obowiązywania umowy:1 6 miesięcy 
Bieżący okres rozliczeniowy: 29.08.2018 - 29.09.2018
Pakiet podstawowy: Pakiet Familijny Max HD
Pakiety i usługi dodatkowe: Pakiet VOD, Pakiet Film HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Sport HD, Katalog treści online, Pakiet Eleven Sports HD (do 30.03.2020)
wczoraj dzwonił do mnie konsul i proponuje dodatkowo kanały  Polsat Sport Premium przy aneksie na wiadomo 36 m-cy

z czego pierwsze 12 m-cy po 70 PLN potem kolejne 24 m-ce po 80 zeta...  czy to dobra oferta czy zaczekac i się wytrzymać chwile ?

Edited by cruzon

@cruzon,

Na tą chwilę i przez 10 najbliższych miesięcy nie będzie dla Ciebie lepszej oferty.

@perdos,

Oferta Premium Max+PSP z Multiroom za 115 zł.

PS. Przedluzenie umowy na produkcie pierwszym nie powoduje zmiany  rabatów na produkcie drugim, dopóki nie dokona zmiany na kontrakcie w Plusie(Aneks), (rabat będzie -50%, po Aneksie P2 zmieni się na 10 zł).

Edited by Krzysiek11:)